fa
Feedback
КОСТЮЧЕНКО

КОСТЮЧЕНКО

رفتن به کانال در Telegram

kostiuchenko.co.uk

نمایش بیشتر
کشور مشخص نشده استدسته بندی مشخص نشده است
566
مشترکین
اطلاعاتی وجود ندارد24 ساعت
-37 روز
-330 روز

در حال بارگیری داده...

کانال‌های مشابه
هیچ داده‌ای
مشکلی وجود دارد؟ لطفاً صفحه را تازه کنید یا با مدیر پشتیبانی ما تماس بگیرید.
اشارات ورودی و خروجی
---
---
---
---
---
---
جذب مشترکین
ژوئن '26
ژوئن '26
+19
در 2 کانال‌ها
مه '26
+93
در 7 کانال‌ها
Get PRO
آوریل '26
+108
در 5 کانال‌ها
Get PRO
مارس '26
+543
در 5 کانال‌ها
Get PRO
فوریه '26
+1 548
در 5 کانال‌ها
Get PRO
ژانویه '26
+245
در 5 کانال‌ها
Get PRO
دسامبر '250
در 5 کانال‌ها
Get PRO
نوامبر '25
+72
در 1 کانال‌ها
Get PRO
اکتبر '250
در 0 کانال‌ها
Get PRO
سپتامبر '250
در 0 کانال‌ها
Get PRO
اوت '250
در 0 کانال‌ها
Get PRO
ژوئیه '250
در 0 کانال‌ها
Get PRO
ژوئن '250
در 0 کانال‌ها
Get PRO
مه '250
در 0 کانال‌ها
Get PRO
آوریل '250
در 0 کانال‌ها
Get PRO
مارس '250
در 0 کانال‌ها
Get PRO
فوریه '250
در 2 کانال‌ها
Get PRO
ژانویه '250
در 0 کانال‌ها
Get PRO
دسامبر '240
در 0 کانال‌ها
Get PRO
نوامبر '240
در 0 کانال‌ها
Get PRO
اکتبر '240
در 0 کانال‌ها
Get PRO
سپتامبر '24
+1
در 0 کانال‌ها
Get PRO
اوت '240
در 0 کانال‌ها
Get PRO
ژوئیه '240
در 0 کانال‌ها
Get PRO
ژوئن '240
در 0 کانال‌ها
Get PRO
مه '240
در 0 کانال‌ها
Get PRO
آوریل '24
+66
در 0 کانال‌ها
تاریخ
رشد مشترکین
اشارات
کانال‌ها
25 ژوئن0
24 ژوئن0
23 ژوئن0
22 ژوئن+1
21 ژوئن+1
20 ژوئن0
19 ژوئن0
18 ژوئن+1
17 ژوئن0
16 ژوئن0
15 ژوئن+1
14 ژوئن0
13 ژوئن0
12 ژوئن0
11 ژوئن+8
10 ژوئن0
09 ژوئن0
08 ژوئن+1
07 ژوئن0
06 ژوئن+1
05 ژوئن0
04 ژوئن0
03 ژوئن+1
02 ژوئن+3
01 ژوئن+1
پست‌های کانال
35°C 🫠

2
35°C ваще нихуя не могу делать
35°C ваще нихуя не могу делать
1
3
в'ю вже прям скоро, а там і нові треки 😋❤️
269
4
кста, хто хотів купити вініл/сіді маніфесту, вже є, як завжди вам дропну раніше ніж офіційно (для всіх буде разом з інтерв'ю) там в буклеті всякі приколи і пара пояснень/пасхалок до альбому
272
5
pov fine shyt is from Ukraine and you can hear bombs in the background of her nudes
281
6
це фрістайл на англ написаний 7 місяців назад в особливе повнолуння 5го листопада
314
7
трек всюди
316
8
keyreal.link
549
9
на днях ждіть
на днях ждіть
396
10
🐞🖤
🐞🖤
1
11
Надо?
359
12
бля мб на key real дропну щас трек на англ який написав півроку назад, будто пора
349
13
#быдло
400
14
Семки есть? 😂+2
Семки есть? 😂
378
15
🩸🩸🩸
🩸🩸🩸
21
16
🦝🦝🦝
🦝🦝🦝
1
17
хз чи ви готові блять
хз чи ви готові блять
453
18
بدون متن...
457
19
Бог вічний, як і ми (душі) - його частинки, а будь який храм чи тіло завідомо наречені на руйнування і цього ніяк не уникнути. Все народжується, живе і помирає. Нажаль не завжди своєю смертю. Головне пам'ятати що ти не тіло, в якого є душа, а душа, в якої є тіло. Все, що ви бачите навколо, рано чи пізно помре, тому що ми зараз живемо на планеті, де триває вічна війна через егоїстичне бажання вдоволити лише свої потреби. Якщо є більше ніж один суб'єкт - це завжди означає певного виду конфлікт інтересів. Як на мікро масштабах (сім'я/відносини) так і макро (геополітика). 99% історії людства хтось проливає чиюсь кров. Ісуса розіп'яли, переписали його заповіді і пішли в хрестові походи. А події найсвященнішого письма сходу (Бхагават Гіта) відбуваються на полі битви де помирають мільйони. Але це не стосується їх душ, лише тіл. Душу неможливо знищити. Я вірю, що ми тут щоб якийсь час поламати в пісочниці один одному пасочки і зрозуміти, що так не виграє ніхто. Нам потрібно навчитись любити і прорости як квітка крізь асфальт матеріальних прив'язанностей, що не дають нам спокою щодня, бо завжди хочеться більше. Це більше не ззовні, воно всередині, і воно нескінченне.
486
20
ще й по печерській лаврі прилетіло.. одна новина краще іншої.. насправді вдумайтесь скільки там щас культурної спадщини згорить.. вчора дивився казахський фільм про голодомор Qas, приблизно те саме і з нами було, моя прабабка до смерті доїдала крихти зі стола. Дуже сумно і цікаво за що українці стільки хуйні переживають вже не перше сторіччя, карма просто їбанута в порівнянні з іншими країнами
365