ru
Feedback
КОСТЮЧЕНКО

КОСТЮЧЕНКО

Открыть в Telegram

kostiuchenko.co.uk

Больше
Страна не указанаКатегория не указана
566
Подписчики
Нет данных24 часа
-37 дней
-330 день

Загрузка данных...

Похожие каналы
Нет данных
Возникли проблемы? Пожалуйста, обновите страницу или обратитесь к нашему support-менеджеру .
Входящие и исходящие упоминания
---
---
---
---
---
---
Привлечение подписчиков
июнь '26
июнь '26
+19
в 2 каналах
май '26
+93
в 7 каналах
Get PRO
апрель '26
+108
в 5 каналах
Get PRO
март '26
+543
в 5 каналах
Get PRO
февраль '26
+1 548
в 5 каналах
Get PRO
январь '26
+245
в 5 каналах
Get PRO
декабрь '250
в 5 каналах
Get PRO
ноябрь '25
+72
в 1 каналах
Get PRO
октябрь '250
в 0 каналах
Get PRO
сентябрь '250
в 0 каналах
Get PRO
август '250
в 0 каналах
Get PRO
июль '250
в 0 каналах
Get PRO
июнь '250
в 0 каналах
Get PRO
май '250
в 0 каналах
Get PRO
апрель '250
в 0 каналах
Get PRO
март '250
в 0 каналах
Get PRO
февраль '250
в 2 каналах
Get PRO
январь '250
в 0 каналах
Get PRO
декабрь '240
в 0 каналах
Get PRO
ноябрь '240
в 0 каналах
Get PRO
октябрь '240
в 0 каналах
Get PRO
сентябрь '24
+1
в 0 каналах
Get PRO
август '240
в 0 каналах
Get PRO
июль '240
в 0 каналах
Get PRO
июнь '240
в 0 каналах
Get PRO
май '240
в 0 каналах
Get PRO
апрель '24
+66
в 0 каналах
Дата
Привлечение подписчиков
Упоминания
Каналы
25 июня0
24 июня0
23 июня0
22 июня+1
21 июня+1
20 июня0
19 июня0
18 июня+1
17 июня0
16 июня0
15 июня+1
14 июня0
13 июня0
12 июня0
11 июня+8
10 июня0
09 июня0
08 июня+1
07 июня0
06 июня+1
05 июня0
04 июня0
03 июня+1
02 июня+3
01 июня+1
Посты канала
35°C 🫠

2
35°C ваще нихуя не могу делать
35°C ваще нихуя не могу делать
1
3
в'ю вже прям скоро, а там і нові треки 😋❤️
269
4
кста, хто хотів купити вініл/сіді маніфесту, вже є, як завжди вам дропну раніше ніж офіційно (для всіх буде разом з інтерв'ю) там в буклеті всякі приколи і пара пояснень/пасхалок до альбому
272
5
pov fine shyt is from Ukraine and you can hear bombs in the background of her nudes
281
6
це фрістайл на англ написаний 7 місяців назад в особливе повнолуння 5го листопада
314
7
трек всюди
316
8
keyreal.link
549
9
на днях ждіть
на днях ждіть
396
10
🐞🖤
🐞🖤
1
11
Надо?
359
12
бля мб на key real дропну щас трек на англ який написав півроку назад, будто пора
349
13
#быдло
400
14
Семки есть? 😂+2
Семки есть? 😂
378
15
🩸🩸🩸
🩸🩸🩸
21
16
🦝🦝🦝
🦝🦝🦝
1
17
хз чи ви готові блять
хз чи ви готові блять
453
18
Нет текста...
457
19
Бог вічний, як і ми (душі) - його частинки, а будь який храм чи тіло завідомо наречені на руйнування і цього ніяк не уникнути. Все народжується, живе і помирає. Нажаль не завжди своєю смертю. Головне пам'ятати що ти не тіло, в якого є душа, а душа, в якої є тіло. Все, що ви бачите навколо, рано чи пізно помре, тому що ми зараз живемо на планеті, де триває вічна війна через егоїстичне бажання вдоволити лише свої потреби. Якщо є більше ніж один суб'єкт - це завжди означає певного виду конфлікт інтересів. Як на мікро масштабах (сім'я/відносини) так і макро (геополітика). 99% історії людства хтось проливає чиюсь кров. Ісуса розіп'яли, переписали його заповіді і пішли в хрестові походи. А події найсвященнішого письма сходу (Бхагават Гіта) відбуваються на полі битви де помирають мільйони. Але це не стосується їх душ, лише тіл. Душу неможливо знищити. Я вірю, що ми тут щоб якийсь час поламати в пісочниці один одному пасочки і зрозуміти, що так не виграє ніхто. Нам потрібно навчитись любити і прорости як квітка крізь асфальт матеріальних прив'язанностей, що не дають нам спокою щодня, бо завжди хочеться більше. Це більше не ззовні, воно всередині, і воно нескінченне.
486
20
ще й по печерській лаврі прилетіло.. одна новина краще іншої.. насправді вдумайтесь скільки там щас культурної спадщини згорить.. вчора дивився казахський фільм про голодомор Qas, приблизно те саме і з нами було, моя прабабка до смерті доїдала крихти зі стола. Дуже сумно і цікаво за що українці стільки хуйні переживають вже не перше сторіччя, карма просто їбанута в порівнянні з іншими країнами
365