КОСТЮЧЕНКО
رفتن به کانال در Telegram
566
مشترکین
اطلاعاتی وجود ندارد24 ساعت
-37 روز
-330 روز
آرشیو پست ها
566
кста, хто хотів купити вініл/сіді маніфесту, вже є, як завжди вам дропну раніше ніж офіційно (для всіх буде разом з інтерв'ю)
там в буклеті всякі приколи і пара пояснень/пасхалок до альбому
566
Бог вічний, як і ми (душі) - його частинки, а будь який храм чи тіло завідомо наречені на руйнування і цього ніяк не уникнути. Все народжується, живе і помирає. Нажаль не завжди своєю смертю. Головне пам'ятати що ти не тіло, в якого є душа, а душа, в якої є тіло.
Все, що ви бачите навколо, рано чи пізно помре, тому що ми зараз живемо на планеті, де триває вічна війна через егоїстичне бажання вдоволити лише свої потреби. Якщо є більше ніж один суб'єкт - це завжди означає певного виду конфлікт інтересів. Як на мікро масштабах (сім'я/відносини) так і макро (геополітика). 99% історії людства хтось проливає чиюсь кров.
Ісуса розіп'яли, переписали його заповіді і пішли в хрестові походи. А події найсвященнішого письма сходу (Бхагават Гіта) відбуваються на полі битви де помирають мільйони. Але це не стосується їх душ, лише тіл. Душу неможливо знищити.
Я вірю, що ми тут щоб якийсь час поламати в пісочниці один одному пасочки і зрозуміти, що так не виграє ніхто. Нам потрібно навчитись любити і прорости як квітка крізь асфальт матеріальних прив'язанностей, що не дають нам спокою щодня, бо завжди хочеться більше. Це більше не ззовні, воно всередині, і воно нескінченне.
566
ще й по печерській лаврі прилетіло.. одна новина краще іншої.. насправді вдумайтесь скільки там щас культурної спадщини згорить..
вчора дивився казахський фільм про голодомор Qas, приблизно те саме і з нами було, моя прабабка до смерті доїдала крихти зі стола. Дуже сумно і цікаво за що українці стільки хуйні переживають вже не перше сторіччя, карма просто їбанута в порівнянні з іншими країнами
اکنون در دسترس! پژوهش تلگرام ۲۰۲۵ — مهمترین بینشهای سال 
