566
订阅者
无数据24 小时
-37 天
-330 天
数据加载中...
吸引订阅者
六月 '26
六月 '26
+19
在2个频道中
五月 '26
+93
在7个频道中
Get PRO
四月 '26
+108
在5个频道中
Get PRO
三月 '26
+543
在5个频道中
Get PRO
二月 '26
+1 548
在5个频道中
Get PRO
一月 '26
+245
在5个频道中
Get PRO
十二月 '250
在5个频道中
Get PRO
十一月 '25
+72
在1个频道中
Get PRO
十月 '250
在0个频道中
Get PRO
九月 '250
在0个频道中
Get PRO
八月 '250
在0个频道中
Get PRO
七月 '250
在0个频道中
Get PRO
六月 '250
在0个频道中
Get PRO
五月 '250
在0个频道中
Get PRO
四月 '250
在0个频道中
Get PRO
三月 '250
在0个频道中
Get PRO
二月 '250
在2个频道中
Get PRO
一月 '250
在0个频道中
Get PRO
十二月 '240
在0个频道中
Get PRO
十一月 '240
在0个频道中
Get PRO
十月 '240
在0个频道中
Get PRO
九月 '24
+1
在0个频道中
Get PRO
八月 '240
在0个频道中
Get PRO
七月 '240
在0个频道中
Get PRO
六月 '240
在0个频道中
Get PRO
五月 '240
在0个频道中
Get PRO
四月 '24
+66
在0个频道中
| 日期 | 订阅者增长 | 提及 | 频道 | |
| 25 六月 | 0 | |||
| 24 六月 | 0 | |||
| 23 六月 | 0 | |||
| 22 六月 | +1 | |||
| 21 六月 | +1 | |||
| 20 六月 | 0 | |||
| 19 六月 | 0 | |||
| 18 六月 | +1 | |||
| 17 六月 | 0 | |||
| 16 六月 | 0 | |||
| 15 六月 | +1 | |||
| 14 六月 | 0 | |||
| 13 六月 | 0 | |||
| 12 六月 | 0 | |||
| 11 六月 | +8 | |||
| 10 六月 | 0 | |||
| 09 六月 | 0 | |||
| 08 六月 | +1 | |||
| 07 六月 | 0 | |||
| 06 六月 | +1 | |||
| 05 六月 | 0 | |||
| 04 六月 | 0 | |||
| 03 六月 | +1 | |||
| 02 六月 | +3 | |||
| 01 六月 | +1 |
频道帖子
| 2 | 35°C ваще нихуя не могу делать | 1 |
| 3 | в'ю вже прям скоро, а там і нові треки 😋❤️ | 269 |
| 4 | кста, хто хотів купити вініл/сіді маніфесту, вже є, як завжди вам дропну раніше ніж офіційно (для всіх буде разом з інтерв'ю)
там в буклеті всякі приколи і пара пояснень/пасхалок до альбому | 272 |
| 5 | pov fine shyt is from Ukraine and you can hear bombs in the background of her nudes | 281 |
| 6 | це фрістайл на англ написаний 7 місяців назад в особливе повнолуння 5го листопада | 314 |
| 7 | трек всюди | 316 |
| 8 | keyreal.link | 549 |
| 9 | на днях ждіть | 396 |
| 10 | 🐞🖤 | 1 |
| 11 | Надо? | 359 |
| 12 | бля мб на key real дропну щас трек на англ який написав півроку назад, будто пора | 349 |
| 13 | #быдло | 400 |
| 14 | Семки есть? 😂 | 378 |
| 15 | 🩸🩸🩸 | 21 |
| 16 | 🦝🦝🦝 | 1 |
| 17 | хз чи ви готові блять | 453 |
| 18 | 没有文字... | 457 |
| 19 | Бог вічний, як і ми (душі) - його частинки, а будь який храм чи тіло завідомо наречені на руйнування і цього ніяк не уникнути. Все народжується, живе і помирає. Нажаль не завжди своєю смертю. Головне пам'ятати що ти не тіло, в якого є душа, а душа, в якої є тіло.
Все, що ви бачите навколо, рано чи пізно помре, тому що ми зараз живемо на планеті, де триває вічна війна через егоїстичне бажання вдоволити лише свої потреби. Якщо є більше ніж один суб'єкт - це завжди означає певного виду конфлікт інтересів. Як на мікро масштабах (сім'я/відносини) так і макро (геополітика). 99% історії людства хтось проливає чиюсь кров.
Ісуса розіп'яли, переписали його заповіді і пішли в хрестові походи. А події найсвященнішого письма сходу (Бхагават Гіта) відбуваються на полі битви де помирають мільйони. Але це не стосується їх душ, лише тіл. Душу неможливо знищити.
Я вірю, що ми тут щоб якийсь час поламати в пісочниці один одному пасочки і зрозуміти, що так не виграє ніхто. Нам потрібно навчитись любити і прорости як квітка крізь асфальт матеріальних прив'язанностей, що не дають нам спокою щодня, бо завжди хочеться більше. Це більше не ззовні, воно всередині, і воно нескінченне. | 486 |
| 20 | ще й по печерській лаврі прилетіло.. одна новина краще іншої.. насправді вдумайтесь скільки там щас культурної спадщини згорить..
вчора дивився казахський фільм про голодомор Qas, приблизно те саме і з нами було, моя прабабка до смерті доїдала крихти зі стола. Дуже сумно і цікаво за що українці стільки хуйні переживають вже не перше сторіччя, карма просто їбанута в порівнянні з іншими країнами | 365 |
现已上线!2025 年 Telegram 研究 — 年度关键洞察 
