fa
Feedback
Slow down, sister! 🇺🇦

Slow down, sister! 🇺🇦

رفتن به کانال در Telegram

18+ et cetera. Рандом з думок, мемів і опитувань. Увага: в каналі при чаті — авторитаризм. Голос за кадром: @Ailisheba

نمایش بیشتر
235
مشترکین
اطلاعاتی وجود ندارد24 ساعت
-17 روز
-1230 روز
آرشیو پست ها
Цей пост змусив мене сміятися до сліз, а в оригіналі є ще більше картинок, тож тицяйте сюди і дивіться
+9
Цей пост змусив мене сміятися до сліз, а в оригіналі є ще більше картинок, тож тицяйте сюди і дивіться

Ну ви поняли, тут можна надіслати мені валентинку :) https://t.me/anonymousnovalentinebot?start=221526758

Repost from N/a
В мене агонь ідея пушингу збору сьогодні. День закоханих? Супер. А шлях до серця як йде? Через шлунок. Давайте накидаємо монет на виготовлення джерок військовим? https://send.monobank.ua/jar/7ZrD45KWXU От, гляньте звітіще по ним https://www.facebook.com/share/v/1TL8wSmvyh/

Серотоніновий Горгуль 2.0: з квіточками!
+3
Серотоніновий Горгуль 2.0: з квіточками!

Доброго ранку, вас потрібен серотоніновий Горгуль

Repost from Contact 🇺🇦
Взагалі, важливе: коротше, так вийшло, що один з колишніх Ельзи, моєї колишьної дружини, заїбав її (а ще мене, її нинішніх партнерів та друзів і купу народу) вкрай, в дугу - до рівня жартів про те, що його загрози суїциду вже теж у всіх в горлі стоять, і він все загрожує і загрожує, але безрезультатно. Жартики, визнаю, не найтоповіші в моєму житті, бо взагалі жартувати про суїцид - штука дуже небезпечна, і насправді якщо людина говорить про самогубство - варто її здати лікарям... але ну, вже шо сказано то сказано. Але тепер ця конкретна людина-гівно пішла, цілеспрямовано почитала чат і починає заводитися що от, вона не планувала ляти на Ельзу гівно, а тепер буде, бо я погано пожартував; тож якщо вас зачепить тим гівном - вибачайте, мені реально шкода.

Коротше, котани, вимушена знову повернутися до теми. У вересні я дуже сильно закохалася – у Кофі, людину, яку ви мали змогу бачити в цьому чаті. Наші стосунки почалися з того, що я врятувала його від самогубства (або вірила, що роблю це), а закінчилися тиждень тому, коли на хвилі звинувачень у черствості, зраді та багатьох інших речах я сказала Кофі "прощавай" і заблокувала. З тих пір відбувається кошмар. Станом на зараз, Кофі шантажував мене тим, що прийде до моїх друзів розкривати на мене очі; прийшов до Дзока з повідомленнями, що нібито я їду в Чорногорію щоб Дзока кинути; написав моєму колишньому чоловікові; називав мене шльондрою і тому подібне. Він продовжує погрожувати, і я не знаю, що він утне. Мої головні відчуття – суміш огиди, суму та злості. Я не одна, я відносно в порядку (зараз будуть судоми, але так в порядку). А до вас є прохання. Будь ласка, за можливості не взаємодійте з цією персоною. Я щиро бажаю йому добра, ментальної стабільності та всього хорошого – але подалі від мене. Дякую за увагу.

На жаль, хуйня з колишнім не скінчилася. Well, brace for impact! Я втомилася переживати, боятися, відчувати провину тощо.

Вчимо нові слова українською: П – паскудятко xd
Вчимо нові слова українською: П – паскудятко xd

Морда з претензією
Морда з претензією

ПХАХАХПАХ
ПХАХАХПАХ

Про всяк випадок, не використовуйте глово сьогодні
Про всяк випадок, не використовуйте глово сьогодні

#музика Поки їду до Чорногорії – збираю пісні, з якими простіше пережити розставання. Поки що їх мало, тож діліться що допомагало вам :) Ну і слухайте, звісно! https://open.spotify.com/playlist/7ibrAedG3RBEbA0lcE24Wk?si=X4XfH7Y1SPqDdyJRnfvuZg&pi=fDVN9IKjRVKUC

Так ладно, давно мене не били у чатику ногами 😁 На чистий піксель Буде куплена поальна машинка для кількох бійців штурмового підрозділу 🔗Посилання на банку https://send.monobank.ua/jar/7gTTmeFtzJ 💳Номер картки банки 4874 1000 2474 6649

Друзі, ніхто не віддає пральну машинку)))? Я тупо не маю зараз грошей вивалити за нову на орендованій квартирі. На кредитці мінус 70к, затримка бойових за травень 2025. І я в розпачі 1,5 місяці тупо, бо вкладення вже на пів машинки, а мотор дохлий…

Давно мріяли знайти споріднену читацьку душу? Розказати про улюблений сюжет чи троп, що не дає спати ночами? Або ж просто знайти нових друзів зі схожими вподобаннями? Зустрічаємо цей День святого Валентина подією «Швидкі книжкові побачення»❣️ Правила такі: 1. Реєструєтеся за формою в сторис чи шапці профілю; https://forms.gle/bRevaQsb6z7sz4YB6 2. Берете зі собою гарний настрій і (за бажання) книгу, якою хотіли б обмінятися; 3. 14 лютого приходите в URBAN-бібліотеку; 4. Спілкуєтеся з різними людьми впродовж 7 хвилин; 5. Якщо стався метч, обмінюєтеся книгами або контактами, якщо ні — у вас попереду ще купа діалогів! Внесок — 200 гривень. На локації будуть чай і смаколики. Ми постараємося забезпечити комфорт і приємну атмосферу🫶 Коли: 14 лютого о 14:00 Де: URBAN-бібліотека на Устияновича, 4

Котики-львів'яни, зверніть увагу!)

Мені просто цікаво, на що вони очікують. От як уявляють собі процес з іншої сторони. "Гммм, жіноненависник, який 100% не буде
Мені просто цікаво, на що вони очікують. От як уявляють собі процес з іншої сторони. "Гммм, жіноненависник, який 100% не буде турбуватися ні про моє задоволення, ні про безпеку, ні про психологічний комфорт, ще й в процесі побачення навалить крінжі... Та це ж мій ідеал, я вся горю!", так? 😅

ФОПи, декларацію за рік всі ж подали? Якщо ні, у вас 18 хвилин. Відео Смоковича як її подавати - тут

Дуже подобається спостерігати в тредсі за людьми xd
Дуже подобається спостерігати в тредсі за людьми xd