Slow down, sister! 🇺🇦
الذهاب إلى القناة على Telegram
18+ et cetera. Рандом з думок, мемів і опитувань. Увага: в каналі при чаті — авторитаризм. Голос за кадром: @Ailisheba
إظهار المزيد235
المشتركون
لا توجد بيانات24 ساعات
-17 أيام
-1230 أيام
أرشيف المشاركات
+9
Цей пост змусив мене сміятися до сліз, а в оригіналі є ще більше картинок, тож тицяйте сюди і дивіться
Ну ви поняли, тут можна надіслати мені валентинку :)
https://t.me/anonymousnovalentinebot?start=221526758
Repost from N/a
В мене агонь ідея пушингу збору сьогодні.
День закоханих? Супер.
А шлях до серця як йде? Через шлунок.
Давайте накидаємо монет на виготовлення джерок військовим?
https://send.monobank.ua/jar/7ZrD45KWXU
От, гляньте звітіще по ним
https://www.facebook.com/share/v/1TL8wSmvyh/
Repost from Contact 🇺🇦
Взагалі, важливе: коротше, так вийшло, що один з колишніх Ельзи, моєї колишьної дружини, заїбав її (а ще мене, її нинішніх партнерів та друзів і купу народу) вкрай, в дугу - до рівня жартів про те, що його загрози суїциду вже теж у всіх в горлі стоять, і він все загрожує і загрожує, але безрезультатно.
Жартики, визнаю, не найтоповіші в моєму житті, бо взагалі жартувати про суїцид - штука дуже небезпечна, і насправді якщо людина говорить про самогубство - варто її здати лікарям... але ну, вже шо сказано то сказано.
Але тепер ця конкретна людина-гівно пішла, цілеспрямовано почитала чат і починає заводитися що от, вона не планувала ляти на Ельзу гівно, а тепер буде, бо я погано пожартував; тож якщо вас зачепить тим гівном - вибачайте, мені реально шкода.
Коротше, котани, вимушена знову повернутися до теми.
У вересні я дуже сильно закохалася – у Кофі, людину, яку ви мали змогу бачити в цьому чаті. Наші стосунки почалися з того, що я врятувала його від самогубства (або вірила, що роблю це), а закінчилися тиждень тому, коли на хвилі звинувачень у черствості, зраді та багатьох інших речах я сказала Кофі "прощавай" і заблокувала.
З тих пір відбувається кошмар. Станом на зараз, Кофі шантажував мене тим, що прийде до моїх друзів розкривати на мене очі; прийшов до Дзока з повідомленнями, що нібито я їду в Чорногорію щоб Дзока кинути; написав моєму колишньому чоловікові; називав мене шльондрою і тому подібне.
Він продовжує погрожувати, і я не знаю, що він утне. Мої головні відчуття – суміш огиди, суму та злості.
Я не одна, я відносно в порядку (зараз будуть судоми, але так в порядку). А до вас є прохання.
Будь ласка, за можливості не взаємодійте з цією персоною. Я щиро бажаю йому добра, ментальної стабільності та всього хорошого – але подалі від мене. Дякую за увагу.
На жаль, хуйня з колишнім не скінчилася. Well, brace for impact!
Я втомилася переживати, боятися, відчувати провину тощо.
#музика
Поки їду до Чорногорії – збираю пісні, з якими простіше пережити розставання.
Поки що їх мало, тож діліться що допомагало вам :) Ну і слухайте, звісно!
https://open.spotify.com/playlist/7ibrAedG3RBEbA0lcE24Wk?si=X4XfH7Y1SPqDdyJRnfvuZg&pi=fDVN9IKjRVKUC
Repost from Солдат Сонце 💙💛
Так ладно, давно мене не били у чатику ногами 😁
На чистий піксель
Буде куплена поальна машинка для кількох бійців штурмового підрозділу
🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/7gTTmeFtzJ
💳Номер картки банки
4874 1000 2474 6649
Repost from Солдат Сонце 💙💛
Друзі, ніхто не віддає пральну машинку)))? Я тупо не маю зараз грошей вивалити за нову на орендованій квартирі. На кредитці мінус 70к, затримка бойових за травень 2025. І я в розпачі 1,5 місяці тупо, бо вкладення вже на пів машинки, а мотор дохлий…
Давно мріяли знайти споріднену читацьку душу? Розказати про улюблений сюжет чи троп, що не дає спати ночами? Або ж просто знайти нових друзів зі схожими вподобаннями?
Зустрічаємо цей День святого Валентина подією «Швидкі книжкові побачення»❣️
Правила такі:
1. Реєструєтеся за формою в сторис чи шапці профілю; https://forms.gle/bRevaQsb6z7sz4YB6
2. Берете зі собою гарний настрій і (за бажання) книгу, якою хотіли б обмінятися;
3. 14 лютого приходите в URBAN-бібліотеку;
4. Спілкуєтеся з різними людьми впродовж 7 хвилин;
5. Якщо стався метч, обмінюєтеся книгами або контактами, якщо ні — у вас попереду ще купа діалогів!
Внесок — 200 гривень. На локації будуть чай і смаколики.
Ми постараємося забезпечити комфорт і приємну атмосферу🫶
Коли: 14 лютого о 14:00
Де: URBAN-бібліотека на Устияновича, 4
Мені просто цікаво, на що вони очікують. От як уявляють собі процес з іншої сторони. "Гммм, жіноненависник, який 100% не буде турбуватися ні про моє задоволення, ні про безпеку, ні про психологічний комфорт, ще й в процесі побачення навалить крінжі... Та це ж мій ідеал, я вся горю!", так? 😅
ФОПи, декларацію за рік всі ж подали? Якщо ні, у вас 18 хвилин.
Відео Смоковича як її подавати - тут
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
