en
Feedback
Тезер

Тезер

Open in Telegram

🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

Show more

📈 Analytical overview of Telegram channel Тезер

Channel Тезер (@macotezer) in the Ukrainian language segment is an active participant. Currently, the community unites 14 611 subscribers, ranking 7 676 in the Cryptocurrencies category and 4 121 in the Ukraine region.

📊 Audience metrics and dynamics

Since its creation on невідомо, the project has demonstrated rapid growth, gathering an audience of 14 611 subscribers.

According to the latest data from 24 June, 2026, the channel demonstrates stable activity. Although there has been a change in the number of participants by -203 over the last 30 days and by 3 over the last 24 hours, overall reach remains high.

  • Verification status: Not verified
  • Engagement rate (ER): The average audience engagement rate is 10.36%. Within the first 24 hours after publication, content typically collects 6.65% reactions from the total number of subscribers.
  • Post reach: On average, each post receives 1 514 views. Within the first day, a publication typically gains 971 views.
  • Reactions and interaction: The audience actively supports content: the average number of reactions per post is 12.
  • Thematic interests: Content is focused on key topics such as bitget, крипто, сповіщення, біржа, раунд.

📝 Description and content policy

The author describes the resource as a platform for expressing subjective opinions:
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

Thanks to the high frequency of updates (latest data received on 25 June, 2026), the channel maintains relevance and a high level of publication reach. Analytics show that the audience actively interacts with content, making it an important point of influence in the Cryptocurrencies category.

14 611
Subscribers
+324 hours
-137 days
-20330 days
Posts Archive
Repost from N/a
EUR +2.5%
EUR +2.5%

В стороні 64-68к я вже не чекаю ціну Далі думаю заженуть в ренж, довгий і широкий ренж по BTC, і агресивні лонги по альті Пишіть свої думки в коментарях❤️

BTC Без шансів... А так гарно все починалось Торгую на біржі BingX
BTC Без шансів... А так гарно все починалось Торгую на біржі BingX

BTC Нарешті зайшли на тест 4г фвг Далі чекаю конфірм і можна буде попрацювати Торгую на біржі BingX
BTC Нарешті зайшли на тест 4г фвг Далі чекаю конфірм і можна буде попрацювати Торгую на біржі BingX

BTC Гарно тримають на місці😏 І зверху багато ліквідацій Залишається знайти вхід і спробувати зробити) Торгую на біржі BingX
BTC Гарно тримають на місці😏 І зверху багато ліквідацій Залишається знайти вхід і спробувати зробити) Торгую на біржі BingX

BTC 1W Тут так і не дали основний перелой 74.4к для того щоб далі прауювати в лонг впевненіше 4г На історії є ренж з девіаціє
+1
BTC 1W Тут так і не дали основний перелой 74.4к для того щоб далі прауювати в лонг впевненіше 4г На історії є ренж з девіацією яка по факту вже зараз формуєтсья. Закрівлення у відміченій зоні поі цілком ймовірно дасть рух до 92к і вище Але в першу чергу поі буде виступати супротивом для ціни, тому зберігається ймовірність отримання від неї шортової реакції По обємам зараз все розмито, ніхто не купує але і не продає. З цікавого: У нас є затишя в геополітичному конфлікті Ірану та США, тому є велика ймовірність сьогодні лонгової фонди та крипти Торгую на біржі BingX

Repost from N/a
EUR GBP Як для понеділка дуже гарно виглядають чарти
+1
EUR GBP Як для понеділка дуже гарно виглядають чарти

BTC Окак... Навіть швидше ніж я думав Торгую на біржі BingX
+1
BTC Окак... Навіть швидше ніж я думав Торгую на біржі BingX

BTC1! Розрив в 6к чи буде більше??? Ближче до відкриття Азії побачимо) Локально я сьогодні не налаштований лонгово Торгую на
+1
BTC1! Розрив в 6к чи буде більше??? Ближче до відкриття Азії побачимо) Локально я сьогодні не налаштований лонгово Торгую на біржі BingX

BTC В моменті ціна була нижче 76к. За 3ри дні -16% Цікаво чи дадуть нормально попрацювати??? Чи знову в ренж на 10тижнів??? Т
BTC В моменті ціна була нижче 76к. За 3ри дні -16% Цікаво чи дадуть нормально попрацювати??? Чи знову в ренж на 10тижнів??? Торгую на біржі BingX

Відкрили доступ в комюніті за 35$ (тільки 5місць) Знижка діє сьогодні до 24:00 Далі повернеться до 100$ @tezervip - хто бажає вступити

BTC Чекаємо реакцію від основних рівнів лімітної підтримки?? Дивлячись на обєми якщо реакція і буде то вона буде мінімальною
+1
BTC Чекаємо реакцію від основних рівнів лімітної підтримки?? Дивлячись на обєми якщо реакція і буде то вона буде мінімальною Сенат погодив фінансування тому можливість шатдауну поки під питанням Поки весь фокус на вчорашніх файлах Епштейна які спочатку опублікували а потім видалили. Видалили бо там фігурував Трамп... Багато описувати не буду але там достатньо серйозні звинувачення. Ну і ситуація з Іраном сильно наклюється... Ви вже і так помітили що я давно не даю довгостроковий аналіз маркету, ситуація в світі змінюється кожен день, тому важко визначати довгострокову ймовірність відпрацювання аналізу. Онлі інтрадей робота Торгую на біржі BingX

У мене доречі за цей місяць на крипті було відкрито всього 2і позиції) І то на початку січня, при тому що обидві пози були по стопу) Все наклалось" сніжним" комом: - відсутність обємів на ринку - дубаки - світло 1-2години в сутки Ось і результат. Цей пост не виправдання - цей пост більше показник того як досвід і робота над собою "зарішала". Кожен день за графіками, постійні апдейти в комюніті, щоденні пре-маркети для вас, і все це без ломки "треба знайти позу". Просто підхід до роботи з холодною головою. FX в +1,5% закриваю. Можете задавати свої питання в коментарях❤️

XAU Зони корекцій практично ідентичні, тільки їх розмір дуже сильно відрізняється. Скоріш за все це ще не кінець... Золото ма
XAU Зони корекцій практично ідентичні, тільки їх розмір дуже сильно відрізняється. Скоріш за все це ще не кінець... Золото має перспективу виходу до 7-8к тим паче що макро фон дозволяє припкускати таку ймовірність Найбільше що мене зараз цікавить і одночасно лякає це велика ймовірність дедоляризації. Дедоляризація це довгий і нудний процес, потрібно буде змінювати підходи до роботи, цілком можливо навіть будуть додаватись нові робочі інструменти. Проблема в адаптації та в тому який інструмент зможе замінити долар. Ну і зараз вся топова фіатна валюта дуже слабка. Торгові війни, збройні конфлікти, територіальні конфлікти. Поки що світ летить в тартарати)

BTC 1W Після тесту 1W-FVG з девіацією даної консолідації ціна отримала реакцію та повернулась назад в ренж. Такий довготривал
BTC 1W Після тесту 1W-FVG з девіацією даної консолідації ціна отримала реакцію та повернулась назад в ренж. Такий довготривалий ренж з такою зниженою волатильністю я бачу впреше. 11тижнів ціна стоїть на місці, і навіть вчорашній рух важко назвати "дампом" це просто поява локальної волатильності, не більше... Ціна весь цей час показувала слабікість і по суті навіть не дала тесту 100к. Основні таргети позначив на графіку: 1. 80 600 2. 74 400 Навіть вчорашній рух не дав тієї кількості ліквідності щоб можна було розраховувати на часткове відновлення ціни та поверння в ядро 90к. Торгую на біржі BingX

BTC зайшов в діапазон 84-86к який я чекав місяць. Фінальна доставка нажаль без входу((( Але ліквідацій 1млрд$🫠 і це навіть н
BTC зайшов в діапазон 84-86к який я чекав місяць. Фінальна доставка нажаль без входу((( Але ліквідацій 1млрд$🫠 і це навіть не гарний дамп а просто поява волатильності Не берусь зараз прогнозувати що нас чекає найближчі дні, просто буду спострігати Торгую на біржі BingX

BTC Навіть до поі не дійшли, змели все в моменті. При тому що з самого ранку заходили покупки Торгую на біржі BingX
BTC Навіть до поі не дійшли, змели все в моменті. При тому що з самого ранку заходили покупки Торгую на біржі BingX

Repost from N/a
BTC Кожен день одне і те ж саме Глоабльно взагалі зараз без змін... Локально є трендові та зона поі. Зона поі в діапазоні 88.
+1
BTC Кожен день одне і те ж саме Глоабльно взагалі зараз без змін... Локально є трендові та зона поі. Зона поі в діапазоні 88.8-89.5к, дана зона буде гарно тримати ціну, та достатня кількість лімітних заявок на продаж. Що стосується трендової - лонг можна брати вже зараз з стопом за найближчий годинний лой, або вже в bpr зоні піля роботи з кожнийм лоєм Поки так(

XAU Пауле закінчив свій виступ Золото майжн по 5400$ за унцію Зрозуміло що ріст не вічний і ця єйфорія рано чи пізно закінчит
XAU Пауле закінчив свій виступ Золото майжн по 5400$ за унцію Зрозуміло що ріст не вічний і ця єйфорія рано чи пізно закінчиться. Але чим гірше ситуація в світі тим сильніше росте золото Торгую на біржі BingX

Ставка 3.75% Без змін Торгую на біржі BingX