ch
Feedback
Тезер

Тезер

前往频道在 Telegram

🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

显示更多

📈 Telegram 频道 Тезер 的分析概览

频道 Тезер (@macotezer) 乌克兰语 语言赛道中的 是活跃参与者。目前社区聚集了 14 608 名订阅者,在 加密货币 类别中位列第 7 672,并在 乌克兰 地区排名第 4 123

📊 受众指标与增长动态

невідомо 创建以来,项目保持高速增长,吸引了 14 608 名订阅者。

根据 24 六月, 2026 的最新数据,频道保持稳定运转。过去 30 天订阅人数变化为 -203,过去 24 小时变化为 3,整体触达仍然可观。

  • 认证状态: 未认证
  • 互动率 (ER): 平均受众互动率为 10.36%。内容发布后 24 小时内通常能获得 6.65% 的反应,占订阅者总量。
  • 帖子覆盖: 每篇帖子平均可获得 1 514 次浏览,首日通常累积 971 次浏览。
  • 互动与反馈: 受众积极参与,单帖平均反应数为 12
  • 主题关注点: 内容集中在 bitget, крипто, сповіщення, біржа, раунд 等核心主题上。

📝 描述与内容策略

作者将该频道定位为表达主观观点的平台:
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

凭借高频更新(最新数据采集于 25 六月, 2026),频道始终保持新鲜度与高覆盖。分析显示受众积极互动,使其成为 加密货币 类别中的关键影响点。

14 608
订阅者
+324 小时
-137
-20330
帖子存档
Repost from N/a
EUR +2.5%
EUR +2.5%

В стороні 64-68к я вже не чекаю ціну Далі думаю заженуть в ренж, довгий і широкий ренж по BTC, і агресивні лонги по альті Пишіть свої думки в коментарях❤️

BTC Без шансів... А так гарно все починалось Торгую на біржі BingX
BTC Без шансів... А так гарно все починалось Торгую на біржі BingX

BTC Нарешті зайшли на тест 4г фвг Далі чекаю конфірм і можна буде попрацювати Торгую на біржі BingX
BTC Нарешті зайшли на тест 4г фвг Далі чекаю конфірм і можна буде попрацювати Торгую на біржі BingX

BTC Гарно тримають на місці😏 І зверху багато ліквідацій Залишається знайти вхід і спробувати зробити) Торгую на біржі BingX
BTC Гарно тримають на місці😏 І зверху багато ліквідацій Залишається знайти вхід і спробувати зробити) Торгую на біржі BingX

BTC 1W Тут так і не дали основний перелой 74.4к для того щоб далі прауювати в лонг впевненіше 4г На історії є ренж з девіаціє
+1
BTC 1W Тут так і не дали основний перелой 74.4к для того щоб далі прауювати в лонг впевненіше 4г На історії є ренж з девіацією яка по факту вже зараз формуєтсья. Закрівлення у відміченій зоні поі цілком ймовірно дасть рух до 92к і вище Але в першу чергу поі буде виступати супротивом для ціни, тому зберігається ймовірність отримання від неї шортової реакції По обємам зараз все розмито, ніхто не купує але і не продає. З цікавого: У нас є затишя в геополітичному конфлікті Ірану та США, тому є велика ймовірність сьогодні лонгової фонди та крипти Торгую на біржі BingX

Repost from N/a
EUR GBP Як для понеділка дуже гарно виглядають чарти
+1
EUR GBP Як для понеділка дуже гарно виглядають чарти

BTC Окак... Навіть швидше ніж я думав Торгую на біржі BingX
+1
BTC Окак... Навіть швидше ніж я думав Торгую на біржі BingX

BTC1! Розрив в 6к чи буде більше??? Ближче до відкриття Азії побачимо) Локально я сьогодні не налаштований лонгово Торгую на
+1
BTC1! Розрив в 6к чи буде більше??? Ближче до відкриття Азії побачимо) Локально я сьогодні не налаштований лонгово Торгую на біржі BingX

BTC В моменті ціна була нижче 76к. За 3ри дні -16% Цікаво чи дадуть нормально попрацювати??? Чи знову в ренж на 10тижнів??? Т
BTC В моменті ціна була нижче 76к. За 3ри дні -16% Цікаво чи дадуть нормально попрацювати??? Чи знову в ренж на 10тижнів??? Торгую на біржі BingX

Відкрили доступ в комюніті за 35$ (тільки 5місць) Знижка діє сьогодні до 24:00 Далі повернеться до 100$ @tezervip - хто бажає вступити

BTC Чекаємо реакцію від основних рівнів лімітної підтримки?? Дивлячись на обєми якщо реакція і буде то вона буде мінімальною
+1
BTC Чекаємо реакцію від основних рівнів лімітної підтримки?? Дивлячись на обєми якщо реакція і буде то вона буде мінімальною Сенат погодив фінансування тому можливість шатдауну поки під питанням Поки весь фокус на вчорашніх файлах Епштейна які спочатку опублікували а потім видалили. Видалили бо там фігурував Трамп... Багато описувати не буду але там достатньо серйозні звинувачення. Ну і ситуація з Іраном сильно наклюється... Ви вже і так помітили що я давно не даю довгостроковий аналіз маркету, ситуація в світі змінюється кожен день, тому важко визначати довгострокову ймовірність відпрацювання аналізу. Онлі інтрадей робота Торгую на біржі BingX

У мене доречі за цей місяць на крипті було відкрито всього 2і позиції) І то на початку січня, при тому що обидві пози були по стопу) Все наклалось" сніжним" комом: - відсутність обємів на ринку - дубаки - світло 1-2години в сутки Ось і результат. Цей пост не виправдання - цей пост більше показник того як досвід і робота над собою "зарішала". Кожен день за графіками, постійні апдейти в комюніті, щоденні пре-маркети для вас, і все це без ломки "треба знайти позу". Просто підхід до роботи з холодною головою. FX в +1,5% закриваю. Можете задавати свої питання в коментарях❤️

XAU Зони корекцій практично ідентичні, тільки їх розмір дуже сильно відрізняється. Скоріш за все це ще не кінець... Золото ма
XAU Зони корекцій практично ідентичні, тільки їх розмір дуже сильно відрізняється. Скоріш за все це ще не кінець... Золото має перспективу виходу до 7-8к тим паче що макро фон дозволяє припкускати таку ймовірність Найбільше що мене зараз цікавить і одночасно лякає це велика ймовірність дедоляризації. Дедоляризація це довгий і нудний процес, потрібно буде змінювати підходи до роботи, цілком можливо навіть будуть додаватись нові робочі інструменти. Проблема в адаптації та в тому який інструмент зможе замінити долар. Ну і зараз вся топова фіатна валюта дуже слабка. Торгові війни, збройні конфлікти, територіальні конфлікти. Поки що світ летить в тартарати)

BTC 1W Після тесту 1W-FVG з девіацією даної консолідації ціна отримала реакцію та повернулась назад в ренж. Такий довготривал
BTC 1W Після тесту 1W-FVG з девіацією даної консолідації ціна отримала реакцію та повернулась назад в ренж. Такий довготривалий ренж з такою зниженою волатильністю я бачу впреше. 11тижнів ціна стоїть на місці, і навіть вчорашній рух важко назвати "дампом" це просто поява локальної волатильності, не більше... Ціна весь цей час показувала слабікість і по суті навіть не дала тесту 100к. Основні таргети позначив на графіку: 1. 80 600 2. 74 400 Навіть вчорашній рух не дав тієї кількості ліквідності щоб можна було розраховувати на часткове відновлення ціни та поверння в ядро 90к. Торгую на біржі BingX

BTC зайшов в діапазон 84-86к який я чекав місяць. Фінальна доставка нажаль без входу((( Але ліквідацій 1млрд$🫠 і це навіть н
BTC зайшов в діапазон 84-86к який я чекав місяць. Фінальна доставка нажаль без входу((( Але ліквідацій 1млрд$🫠 і це навіть не гарний дамп а просто поява волатильності Не берусь зараз прогнозувати що нас чекає найближчі дні, просто буду спострігати Торгую на біржі BingX

BTC Навіть до поі не дійшли, змели все в моменті. При тому що з самого ранку заходили покупки Торгую на біржі BingX
BTC Навіть до поі не дійшли, змели все в моменті. При тому що з самого ранку заходили покупки Торгую на біржі BingX

Repost from N/a
BTC Кожен день одне і те ж саме Глоабльно взагалі зараз без змін... Локально є трендові та зона поі. Зона поі в діапазоні 88.
+1
BTC Кожен день одне і те ж саме Глоабльно взагалі зараз без змін... Локально є трендові та зона поі. Зона поі в діапазоні 88.8-89.5к, дана зона буде гарно тримати ціну, та достатня кількість лімітних заявок на продаж. Що стосується трендової - лонг можна брати вже зараз з стопом за найближчий годинний лой, або вже в bpr зоні піля роботи з кожнийм лоєм Поки так(

XAU Пауле закінчив свій виступ Золото майжн по 5400$ за унцію Зрозуміло що ріст не вічний і ця єйфорія рано чи пізно закінчит
XAU Пауле закінчив свій виступ Золото майжн по 5400$ за унцію Зрозуміло що ріст не вічний і ця єйфорія рано чи пізно закінчиться. Але чим гірше ситуація в світі тим сильніше росте золото Торгую на біржі BingX

Ставка 3.75% Без змін Торгую на біржі BingX