fa
Feedback
Тезер

Тезер

رفتن به کانال در Telegram

🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

نمایش بیشتر

📈 تحلیل کانال تلگرام Тезер

کانال Тезер (@macotezer) در بخش زبانی اوکراینی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 14 611 مشترک است و جایگاه 7 676 را در دسته رمزارزها و رتبه 4 121 را در منطقه أوكرانيا دارد.

📊 شاخص‌های مخاطب و پویایی

از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 14 611 مشترک جذب کرده است.

بر اساس آخرین داده‌ها در تاریخ 24 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر -203 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر 3 بوده و همچنان دسترسی گسترده‌ای حفظ شده است.

  • وضعیت تأیید: تأیید نشده
  • نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 10.36% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 6.65% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب می‌کند.
  • دسترسی پست‌ها: هر پست به طور میانگین 1 514 بازدید دریافت می‌کند. در اولین روز معمولاً 971 بازدید جمع‌آوری می‌شود.
  • واکنش‌ها و تعامل: مخاطبان به‌طور فعال حمایت می‌کنند؛ میانگین واکنش به هر پست 12 است.
  • علایق موضوعی: محتوا بر موضوعات کلیدی مانند bitget, крипто, сповіщення, біржа, раунд تمرکز دارد.

📝 توضیح و سیاست محتوایی

نویسنده این فضا را محل بیان دیدگاه‌های شخصی توصیف می‌کند:
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

به لطف به‌روزرسانی‌های پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 25 ژوئن, 2026)، کانال همواره به‌روز و دارای دسترسی بالاست. تحلیل‌ها نشان می‌دهد مخاطبان به‌طور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته رمزارزها تبدیل کرده‌اند.

14 611
مشترکین
+324 ساعت
-137 روز
-20330 روز
آرشیو پست ها
Repost from N/a
EUR +2.5%
EUR +2.5%

В стороні 64-68к я вже не чекаю ціну Далі думаю заженуть в ренж, довгий і широкий ренж по BTC, і агресивні лонги по альті Пишіть свої думки в коментарях❤️

BTC Без шансів... А так гарно все починалось Торгую на біржі BingX
BTC Без шансів... А так гарно все починалось Торгую на біржі BingX

BTC Нарешті зайшли на тест 4г фвг Далі чекаю конфірм і можна буде попрацювати Торгую на біржі BingX
BTC Нарешті зайшли на тест 4г фвг Далі чекаю конфірм і можна буде попрацювати Торгую на біржі BingX

BTC Гарно тримають на місці😏 І зверху багато ліквідацій Залишається знайти вхід і спробувати зробити) Торгую на біржі BingX
BTC Гарно тримають на місці😏 І зверху багато ліквідацій Залишається знайти вхід і спробувати зробити) Торгую на біржі BingX

BTC 1W Тут так і не дали основний перелой 74.4к для того щоб далі прауювати в лонг впевненіше 4г На історії є ренж з девіаціє
+1
BTC 1W Тут так і не дали основний перелой 74.4к для того щоб далі прауювати в лонг впевненіше 4г На історії є ренж з девіацією яка по факту вже зараз формуєтсья. Закрівлення у відміченій зоні поі цілком ймовірно дасть рух до 92к і вище Але в першу чергу поі буде виступати супротивом для ціни, тому зберігається ймовірність отримання від неї шортової реакції По обємам зараз все розмито, ніхто не купує але і не продає. З цікавого: У нас є затишя в геополітичному конфлікті Ірану та США, тому є велика ймовірність сьогодні лонгової фонди та крипти Торгую на біржі BingX

Repost from N/a
EUR GBP Як для понеділка дуже гарно виглядають чарти
+1
EUR GBP Як для понеділка дуже гарно виглядають чарти

BTC Окак... Навіть швидше ніж я думав Торгую на біржі BingX
+1
BTC Окак... Навіть швидше ніж я думав Торгую на біржі BingX

BTC1! Розрив в 6к чи буде більше??? Ближче до відкриття Азії побачимо) Локально я сьогодні не налаштований лонгово Торгую на
+1
BTC1! Розрив в 6к чи буде більше??? Ближче до відкриття Азії побачимо) Локально я сьогодні не налаштований лонгово Торгую на біржі BingX

BTC В моменті ціна була нижче 76к. За 3ри дні -16% Цікаво чи дадуть нормально попрацювати??? Чи знову в ренж на 10тижнів??? Т
BTC В моменті ціна була нижче 76к. За 3ри дні -16% Цікаво чи дадуть нормально попрацювати??? Чи знову в ренж на 10тижнів??? Торгую на біржі BingX

Відкрили доступ в комюніті за 35$ (тільки 5місць) Знижка діє сьогодні до 24:00 Далі повернеться до 100$ @tezervip - хто бажає вступити

BTC Чекаємо реакцію від основних рівнів лімітної підтримки?? Дивлячись на обєми якщо реакція і буде то вона буде мінімальною
+1
BTC Чекаємо реакцію від основних рівнів лімітної підтримки?? Дивлячись на обєми якщо реакція і буде то вона буде мінімальною Сенат погодив фінансування тому можливість шатдауну поки під питанням Поки весь фокус на вчорашніх файлах Епштейна які спочатку опублікували а потім видалили. Видалили бо там фігурував Трамп... Багато описувати не буду але там достатньо серйозні звинувачення. Ну і ситуація з Іраном сильно наклюється... Ви вже і так помітили що я давно не даю довгостроковий аналіз маркету, ситуація в світі змінюється кожен день, тому важко визначати довгострокову ймовірність відпрацювання аналізу. Онлі інтрадей робота Торгую на біржі BingX

У мене доречі за цей місяць на крипті було відкрито всього 2і позиції) І то на початку січня, при тому що обидві пози були по стопу) Все наклалось" сніжним" комом: - відсутність обємів на ринку - дубаки - світло 1-2години в сутки Ось і результат. Цей пост не виправдання - цей пост більше показник того як досвід і робота над собою "зарішала". Кожен день за графіками, постійні апдейти в комюніті, щоденні пре-маркети для вас, і все це без ломки "треба знайти позу". Просто підхід до роботи з холодною головою. FX в +1,5% закриваю. Можете задавати свої питання в коментарях❤️

XAU Зони корекцій практично ідентичні, тільки їх розмір дуже сильно відрізняється. Скоріш за все це ще не кінець... Золото ма
XAU Зони корекцій практично ідентичні, тільки їх розмір дуже сильно відрізняється. Скоріш за все це ще не кінець... Золото має перспективу виходу до 7-8к тим паче що макро фон дозволяє припкускати таку ймовірність Найбільше що мене зараз цікавить і одночасно лякає це велика ймовірність дедоляризації. Дедоляризація це довгий і нудний процес, потрібно буде змінювати підходи до роботи, цілком можливо навіть будуть додаватись нові робочі інструменти. Проблема в адаптації та в тому який інструмент зможе замінити долар. Ну і зараз вся топова фіатна валюта дуже слабка. Торгові війни, збройні конфлікти, територіальні конфлікти. Поки що світ летить в тартарати)

BTC 1W Після тесту 1W-FVG з девіацією даної консолідації ціна отримала реакцію та повернулась назад в ренж. Такий довготривал
BTC 1W Після тесту 1W-FVG з девіацією даної консолідації ціна отримала реакцію та повернулась назад в ренж. Такий довготривалий ренж з такою зниженою волатильністю я бачу впреше. 11тижнів ціна стоїть на місці, і навіть вчорашній рух важко назвати "дампом" це просто поява локальної волатильності, не більше... Ціна весь цей час показувала слабікість і по суті навіть не дала тесту 100к. Основні таргети позначив на графіку: 1. 80 600 2. 74 400 Навіть вчорашній рух не дав тієї кількості ліквідності щоб можна було розраховувати на часткове відновлення ціни та поверння в ядро 90к. Торгую на біржі BingX

BTC зайшов в діапазон 84-86к який я чекав місяць. Фінальна доставка нажаль без входу((( Але ліквідацій 1млрд$🫠 і це навіть н
BTC зайшов в діапазон 84-86к який я чекав місяць. Фінальна доставка нажаль без входу((( Але ліквідацій 1млрд$🫠 і це навіть не гарний дамп а просто поява волатильності Не берусь зараз прогнозувати що нас чекає найближчі дні, просто буду спострігати Торгую на біржі BingX

BTC Навіть до поі не дійшли, змели все в моменті. При тому що з самого ранку заходили покупки Торгую на біржі BingX
BTC Навіть до поі не дійшли, змели все в моменті. При тому що з самого ранку заходили покупки Торгую на біржі BingX

Repost from N/a
BTC Кожен день одне і те ж саме Глоабльно взагалі зараз без змін... Локально є трендові та зона поі. Зона поі в діапазоні 88.
+1
BTC Кожен день одне і те ж саме Глоабльно взагалі зараз без змін... Локально є трендові та зона поі. Зона поі в діапазоні 88.8-89.5к, дана зона буде гарно тримати ціну, та достатня кількість лімітних заявок на продаж. Що стосується трендової - лонг можна брати вже зараз з стопом за найближчий годинний лой, або вже в bpr зоні піля роботи з кожнийм лоєм Поки так(

XAU Пауле закінчив свій виступ Золото майжн по 5400$ за унцію Зрозуміло що ріст не вічний і ця єйфорія рано чи пізно закінчит
XAU Пауле закінчив свій виступ Золото майжн по 5400$ за унцію Зрозуміло що ріст не вічний і ця єйфорія рано чи пізно закінчиться. Але чим гірше ситуація в світі тим сильніше росте золото Торгую на біржі BingX

Ставка 3.75% Без змін Торгую на біржі BingX