en
Feedback
Тезер

Тезер

Open in Telegram

🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

Show more

📈 Analytical overview of Telegram channel Тезер

Channel Тезер (@macotezer) in the Ukrainian language segment is an active participant. Currently, the community unites 14 608 subscribers, ranking 7 672 in the Cryptocurrencies category and 4 123 in the Ukraine region.

📊 Audience metrics and dynamics

Since its creation on невідомо, the project has demonstrated rapid growth, gathering an audience of 14 608 subscribers.

According to the latest data from 24 June, 2026, the channel demonstrates stable activity. Although there has been a change in the number of participants by -203 over the last 30 days and by 3 over the last 24 hours, overall reach remains high.

  • Verification status: Not verified
  • Engagement rate (ER): The average audience engagement rate is 10.36%. Within the first 24 hours after publication, content typically collects 6.65% reactions from the total number of subscribers.
  • Post reach: On average, each post receives 1 514 views. Within the first day, a publication typically gains 971 views.
  • Reactions and interaction: The audience actively supports content: the average number of reactions per post is 12.
  • Thematic interests: Content is focused on key topics such as bitget, крипто, сповіщення, біржа, раунд.

📝 Description and content policy

The author describes the resource as a platform for expressing subjective opinions:
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

Thanks to the high frequency of updates (latest data received on 25 June, 2026), the channel maintains relevance and a high level of publication reach. Analytics show that the audience actively interacts with content, making it an important point of influence in the Cryptocurrencies category.

14 608
Subscribers
+324 hours
-137 days
-20330 days
Posts Archive
BTC Гудморнінг Ціна закріплюється нижче 74к що вже в принципі ламає лонгову структуру, і позитивом поки не пахне. Зараз є вел
BTC Гудморнінг Ціна закріплюється нижче 74к що вже в принципі ламає лонгову структуру, і позитивом поки не пахне. Зараз є велика різніця між покупками і продажами (більшість покупців), але може бути така ж сама обманка як і вчора, і в НЮ просто все злиють. Що стосується форексу я поки в стороні. Вчорашній сквіз по євро мене забрав і ціна вже в ніч пішла в мою сторону. По іншим парам поки нічого цікавого. Є перспективи у GER40 на АТН, і лонги по XAU, але то вже не сьогодні, потрібно дочекатись формування структури Торгую зі знижкою на BitGet

EUR Тупо новинний сквіз і погнали в нашу сторону BTC Тут тоже... на новинах відстопило 💩💩💩💩💩 Торгую зі знижкою на BitGet
+1
EUR Тупо новинний сквіз і погнали в нашу сторону BTC Тут тоже... на новинах відстопило 💩💩💩💩💩 Торгую зі знижкою на BitGet

EUR Майже 2а дні марнував це євро і все одно хапнув стопа Торгую зі знижкою на BitGet
EUR Майже 2а дні марнував це євро і все одно хапнув стопа Торгую зі знижкою на BitGet

BTC Все одно ціна в тупому ренжі, але з самого ранку зррстає кількість покупок як маркетом так і лімітно підпирають. Чи докин
BTC Все одно ціна в тупому ренжі, але з самого ранку зррстає кількість покупок як маркетом так і лімітно підпирають. Чи докинуть до 78.5к я не знаю, але шанси на маленький ріст є. (Дуже вас прошу не заходити на всю котлету, притримуйтесь ризик менеджменту, бо в НЮ на новинах все може піти проти нас однією новиною) Торгую зі знижкою на BitGet

EUR Живем🤠 Ізраїль почав наземну операцію в Лівані, ринки вже реагують. Торгую зі знижкою на BitGet
EUR Живем🤠 Ізраїль почав наземну операцію в Лівані, ринки вже реагують. Торгую зі знижкою на BitGet

GBP Від 4г фвг Ось це вже нормальна реакція💰 Тепер в своєму шорті по євро я ще більше впевнений🍿 Добре що не закрив🕺 Торгу
GBP Від 4г фвг Ось це вже нормальна реакція💰 Тепер в своєму шорті по євро я ще більше впевнений🍿 Добре що не закрив🕺 Торгую зі знижкою на BitGet

Мені сьогоднішні графіки взагалі не подобаються. Шорт по єврику на соплях тримається, але я його достроково закривати не хочу. По гері завтра можливо буде сетап в ATH, якщо ще в азію не знімуть. По фунту зараз в 4г фвг, і ціна там застряла, якоїсь яскравої реакції німа Золото 7й день ренжується Us30/us100 на хаях тому тоже не цікаві Канадець не дуже волатильний BTC та ETH дуже гарно полетіли, питання тільки в тому чи буде підтримка росту в НЮ, бо по факту на 1д тф ми вже 9й день ренжуємось Крч, о такі пироги Задавайте питання❤️ Торгую зі знижкою на BitGet

EUR Ще з вчорашнього вечора тягнемо такий жирнючий шорт по єврику на 4рр Самі уважні вчора могли побачити підказку🤭 Аналіз я
+1
EUR Ще з вчорашнього вечора тягнемо такий жирнючий шорт по єврику на 4рр Самі уважні вчора могли побачити підказку🤭 Аналіз якого інструменту хотіли б найбільше побачити сьогодні??? Торгую зі знижкою на BitGet

ТЕЗЕР VIP @tezervipbot - 15$ 1місяць🤭 Поки буде така халявна ціна) Роботи у нас ще багато, наповнення комюніті можете глянут
ТЕЗЕР VIP @tezervipbot - 15$ 1місяць🤭 Поки буде така халявна ціна) Роботи у нас ще багато, наповнення комюніті можете глянути на скріні. Від нас постійна підтримка, пояснення, допомога новачкам, торгові ідеї та аналітика❤️ Тому хто бажає вступити - ласкаво просимо💗

DXY EUR Крч є проблема Памятаєте я вдень писав за тарегти по єврасіку??? Так от, по діксу ціна вже попрацювала з PWL, а по єв
+2
DXY EUR Крч є проблема Памятаєте я вдень писав за тарегти по єврасіку??? Так от, по діксу ціна вже попрацювала з PWL, а по євро ми не дійшли до PWH... Тому є такий варіант роботи на завтра: Ми отримуємо повну інверсію сьогоднішньої азії, геп не дає реакції і тоді працюємо в сторону PWL, тим паче що OF у нас чистий але було бажання симетричної і глибокої роботи з ліквідністю. Торгую зі знижкою на BitGet

Йоу йоу йоу Маємо для вас декілька квитків на головну криптоподію року🔥🔥🔥 Програму та спікерів можете глянути в гуглі) Дат
Йоу йоу йоу Маємо для вас декілька квитків на головну криптоподію року🔥🔥🔥 Програму та спікерів можете глянути в гуглі) Дата та локація на скріні) Зараз придумаю як їх для вас розіграти💗💗💗 Якщо у вас є ідеї розіграшу то пишіть в чат🏃‍♀️

EUR Тут все ж таки від гепу дали реакцію Таргети на завтра позначив на графіку Якщо сьогодні не буде якихось сильних новин то
+3
EUR Тут все ж таки від гепу дали реакцію Таргети на завтра позначив на графіку Якщо сьогодні не буде якихось сильних новин то можна буде спокійно працювати. До тижневого фвг ще є куди рухатись, але вже з 1д фвг або 1в фвг я буду більше в сторону шортів придивлятись. Внизу лікви дохуіліон, тільки б монетизувати всі ідеї Торгую за знижкою на BitGet

BTC Не зважаючи на ріст попиту на покупки німа. А ті покупки які заходять маркетом вони копійкові, і увагу на них точно зверт
BTC Не зважаючи на ріст попиту на покупки німа. А ті покупки які заходять маркетом вони копійкові, і увагу на них точно звертати не варто. Якщо знайду цікаву аномалію то обовзявково повідомлю Торгую зі знижкою на BitGet

EUR Добрий ранок Відкрились великими гепами на фоні заяв про перемиря між Іраном та США. По єврасіку 1д фвг практично співпад
+1
EUR Добрий ранок Відкрились великими гепами на фоні заяв про перемиря між Іраном та США. По єврасіку 1д фвг практично співпадає з 1т фвг, тому я б там чекав ціну. Враховуючи те що сьогодні банк холідей та настільки великі гепи я роботу на форексі скіпаю, а ви якщо хочете торгувати то можна вже залілати або через тест гепу. Але то таке.... я б краще скіпнув Торгую зі знижкою на BitGet

Всім привіт Нічка була дуже важкою... Тому сподіваюсь що у вас все добре По ринку видно що наганяють гарний новинний фон, уже і "інсайдери" вилазять які кричать що угода між США та Іраном укладена і залишаються формальності. Я б не спішив приймати рішення, бо не в перший раз такі новини та інсайдери вилазять. Тому краще дочекатись офіційних заяв, і вже тоді спокійно працювати. Торгую зі знижкою на BitGet

Тижневий пермаркет: - EUR - DXY - GBP - XAU - XAG - CAD - JPY - GER40 - BTC - ETH Пишіть в коментах який інструмент детально проаналізувати і дати думку на наступний тиждень🤔🤔🤔 Торгую зі знижкою на BitGet

BTC ETH Як і казав що за лонги не топлю По ефіру очікував гарну девіацію а по факту просто малесенький свіп і погазували вниз
+1
BTC ETH Як і казав що за лонги не топлю По ефіру очікував гарну девіацію а по факту просто малесенький свіп і погазували вниз Ідею не монетизовував через вчорашній секс на форексі, але аналіз відпрацював на всі 100. Торгую зі знижкою на BitGet

Йоу Підібємо стату за тиждень: Пн 18.05: GER40 +2.8r EUR +6r Вт 19.05: Були сетапи але без входу Ср 20.05: GER40 -1r Чт 21.05
+7
Йоу Підібємо стату за тиждень: Пн 18.05: GER40 +2.8r EUR +6r Вт 19.05: Були сетапи але без входу Ср 20.05: GER40 -1r Чт 21.05: EUR +2r GER +2r EUR б/у Пт 22.05: EUR -1r GER -1r 8 позицій 3 стопа 5 тейків Тотал +9r😋 Неочікувано багатий на позиції тиждень. Зазвичай більше 3х сетапів важко знайти в тиждень а тут цілих 10сетапів з яких 8 позицій

EUR Стоп День закриваю двома стопами На сьогдні по торгівлі все Тижневу статистику по сетапам підібю пізніше Торгую зі знижко
EUR Стоп День закриваю двома стопами На сьогдні по торгівлі все Тижневу статистику по сетапам підібю пізніше Торгую зі знижкою на BitGet

EUR На новинах думав що вже другий стоп зловлю за сьогодні Але норм, поки живий Торгую зі знижкою на BitGet
EUR На новинах думав що вже другий стоп зловлю за сьогодні Але норм, поки живий Торгую зі знижкою на BitGet