fa
Feedback
Тезер

Тезер

رفتن به کانال در Telegram

🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

نمایش بیشتر

📈 تحلیل کانال تلگرام Тезер

کانال Тезер (@macotezer) در بخش زبانی اوکراینی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 14 608 مشترک است و جایگاه 7 683 را در دسته رمزارزها و رتبه 4 116 را در منطقه أوكرانيا دارد.

📊 شاخص‌های مخاطب و پویایی

از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 14 608 مشترک جذب کرده است.

بر اساس آخرین داده‌ها در تاریخ 22 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر -222 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر -9 بوده و همچنان دسترسی گسترده‌ای حفظ شده است.

  • وضعیت تأیید: تأیید نشده
  • نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 10.46% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 6.53% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب می‌کند.
  • دسترسی پست‌ها: هر پست به طور میانگین 1 529 بازدید دریافت می‌کند. در اولین روز معمولاً 954 بازدید جمع‌آوری می‌شود.
  • واکنش‌ها و تعامل: مخاطبان به‌طور فعال حمایت می‌کنند؛ میانگین واکنش به هر پست 13 است.
  • علایق موضوعی: محتوا بر موضوعات کلیدی مانند bitget, крипто, сповіщення, біржа, раунд تمرکز دارد.

📝 توضیح و سیاست محتوایی

نویسنده این فضا را محل بیان دیدگاه‌های شخصی توصیف می‌کند:
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

به لطف به‌روزرسانی‌های پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 23 ژوئن, 2026)، کانال همواره به‌روز و دارای دسترسی بالاست. تحلیل‌ها نشان می‌دهد مخاطبان به‌طور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته رمزارزها تبدیل کرده‌اند.

14 608
مشترکین
-924 ساعت
-187 روز
-22230 روز
آرشیو پست ها
EUR Ще з вчорашнього вечора тягнемо такий жирнючий шорт по єврику на 4рр Самі уважні вчора могли побачити підказку🤭 Аналіз я
+1
EUR Ще з вчорашнього вечора тягнемо такий жирнючий шорт по єврику на 4рр Самі уважні вчора могли побачити підказку🤭 Аналіз якого інструменту хотіли б найбільше побачити сьогодні??? Торгую зі знижкою на BitGet

ТЕЗЕР VIP @tezervipbot - 15$ 1місяць🤭 Поки буде така халявна ціна) Роботи у нас ще багато, наповнення комюніті можете глянут
ТЕЗЕР VIP @tezervipbot - 15$ 1місяць🤭 Поки буде така халявна ціна) Роботи у нас ще багато, наповнення комюніті можете глянути на скріні. Від нас постійна підтримка, пояснення, допомога новачкам, торгові ідеї та аналітика❤️ Тому хто бажає вступити - ласкаво просимо💗

DXY EUR Крч є проблема Памятаєте я вдень писав за тарегти по єврасіку??? Так от, по діксу ціна вже попрацювала з PWL, а по єв
+2
DXY EUR Крч є проблема Памятаєте я вдень писав за тарегти по єврасіку??? Так от, по діксу ціна вже попрацювала з PWL, а по євро ми не дійшли до PWH... Тому є такий варіант роботи на завтра: Ми отримуємо повну інверсію сьогоднішньої азії, геп не дає реакції і тоді працюємо в сторону PWL, тим паче що OF у нас чистий але було бажання симетричної і глибокої роботи з ліквідністю. Торгую зі знижкою на BitGet

Йоу йоу йоу Маємо для вас декілька квитків на головну криптоподію року🔥🔥🔥 Програму та спікерів можете глянути в гуглі) Дат
Йоу йоу йоу Маємо для вас декілька квитків на головну криптоподію року🔥🔥🔥 Програму та спікерів можете глянути в гуглі) Дата та локація на скріні) Зараз придумаю як їх для вас розіграти💗💗💗 Якщо у вас є ідеї розіграшу то пишіть в чат🏃‍♀️

EUR Тут все ж таки від гепу дали реакцію Таргети на завтра позначив на графіку Якщо сьогодні не буде якихось сильних новин то
+3
EUR Тут все ж таки від гепу дали реакцію Таргети на завтра позначив на графіку Якщо сьогодні не буде якихось сильних новин то можна буде спокійно працювати. До тижневого фвг ще є куди рухатись, але вже з 1д фвг або 1в фвг я буду більше в сторону шортів придивлятись. Внизу лікви дохуіліон, тільки б монетизувати всі ідеї Торгую за знижкою на BitGet

BTC Не зважаючи на ріст попиту на покупки німа. А ті покупки які заходять маркетом вони копійкові, і увагу на них точно зверт
BTC Не зважаючи на ріст попиту на покупки німа. А ті покупки які заходять маркетом вони копійкові, і увагу на них точно звертати не варто. Якщо знайду цікаву аномалію то обовзявково повідомлю Торгую зі знижкою на BitGet

EUR Добрий ранок Відкрились великими гепами на фоні заяв про перемиря між Іраном та США. По єврасіку 1д фвг практично співпад
+1
EUR Добрий ранок Відкрились великими гепами на фоні заяв про перемиря між Іраном та США. По єврасіку 1д фвг практично співпадає з 1т фвг, тому я б там чекав ціну. Враховуючи те що сьогодні банк холідей та настільки великі гепи я роботу на форексі скіпаю, а ви якщо хочете торгувати то можна вже залілати або через тест гепу. Але то таке.... я б краще скіпнув Торгую зі знижкою на BitGet

Всім привіт Нічка була дуже важкою... Тому сподіваюсь що у вас все добре По ринку видно що наганяють гарний новинний фон, уже і "інсайдери" вилазять які кричать що угода між США та Іраном укладена і залишаються формальності. Я б не спішив приймати рішення, бо не в перший раз такі новини та інсайдери вилазять. Тому краще дочекатись офіційних заяв, і вже тоді спокійно працювати. Торгую зі знижкою на BitGet

Тижневий пермаркет: - EUR - DXY - GBP - XAU - XAG - CAD - JPY - GER40 - BTC - ETH Пишіть в коментах який інструмент детально проаналізувати і дати думку на наступний тиждень🤔🤔🤔 Торгую зі знижкою на BitGet

BTC ETH Як і казав що за лонги не топлю По ефіру очікував гарну девіацію а по факту просто малесенький свіп і погазували вниз
+1
BTC ETH Як і казав що за лонги не топлю По ефіру очікував гарну девіацію а по факту просто малесенький свіп і погазували вниз Ідею не монетизовував через вчорашній секс на форексі, але аналіз відпрацював на всі 100. Торгую зі знижкою на BitGet

Йоу Підібємо стату за тиждень: Пн 18.05: GER40 +2.8r EUR +6r Вт 19.05: Були сетапи але без входу Ср 20.05: GER40 -1r Чт 21.05
+7
Йоу Підібємо стату за тиждень: Пн 18.05: GER40 +2.8r EUR +6r Вт 19.05: Були сетапи але без входу Ср 20.05: GER40 -1r Чт 21.05: EUR +2r GER +2r EUR б/у Пт 22.05: EUR -1r GER -1r 8 позицій 3 стопа 5 тейків Тотал +9r😋 Неочікувано багатий на позиції тиждень. Зазвичай більше 3х сетапів важко знайти в тиждень а тут цілих 10сетапів з яких 8 позицій

EUR Стоп День закриваю двома стопами На сьогдні по торгівлі все Тижневу статистику по сетапам підібю пізніше Торгую зі знижко
EUR Стоп День закриваю двома стопами На сьогдні по торгівлі все Тижневу статистику по сетапам підібю пізніше Торгую зі знижкою на BitGet

EUR На новинах думав що вже другий стоп зловлю за сьогодні Але норм, поки живий Торгую зі знижкою на BitGet
EUR На новинах думав що вже другий стоп зловлю за сьогодні Але норм, поки живий Торгую зі знижкою на BitGet

EUR Якщо і брати то тільки через злом на 1.16110 і вже далі тягнути вище. По гері я чекаю що намалюють Торгую зі знижкою на B
EUR Якщо і брати то тільки через злом на 1.16110 і вже далі тягнути вище. По гері я чекаю що намалюють Торгую зі знижкою на BitGet

GER40 💩💩💩 Чекаю що дадуть Тепер потрібна нова формація Торгую зі знижкою на BitGet
GER40 💩💩💩 Чекаю що дадуть Тепер потрібна нова формація Торгую зі знижкою на BitGet

GER40 Як і казав Перша інверсія і я в позі Хто також набирав??? Торгую зі знижкою на BitGet
GER40 Як і казав Перша інверсія і я в позі Хто також набирав??? Торгую зі знижкою на BitGet

EUR Тут 4г фвг вже тестанули Залишаєтьс часовик або одразу
EUR Тут 4г фвг вже тестанули Залишаєтьс часовик або одразу

GER40 Такий план і достатньо високий таргет Сетап на скріні При перші же інверсії буду заходити Якщо стопне то буду перезаход
GER40 Такий план і достатньо високий таргет Сетап на скріні При перші же інверсії буду заходити Якщо стопне то буду перезаходити Торгую зі знижкою на BitGet

Йоу Як справи? Я попередньо буду з вами до кінця цього року. Чогось нового і феєричного обіцяти не буду. Як ви вже могли бачити, я в основному спеціалізуюсь на форекс ринку, хоча до цього 6років торгував тільки крипту, але все змінюється і я пішов туди де легше та спокійніше можна заробляти. Змін в подачі інфи не буде, буде все те ж саме: - аналітика фх - сетапи фх - аналітика крипто - дуже рідко сетапи крипто Задавайте питання в коментарях, трішки поспілкуємось

EUR По б/у Верховний лідер Ірану заявив що уран повинен залишатись в Ірані По BTC та ETH тільки хотів написати що очікую зниж
EUR По б/у Верховний лідер Ірану заявив що уран повинен залишатись в Ірані По BTC та ETH тільки хотів написати що очікую зниження але новини вже своє відіграли, та і в приципі є ще куди падати, тому за лонги поки не топлю. На цьому поки все Торгую зі знижкою на BitGet