es
Feedback
Тезер

Тезер

Ir al canal en Telegram

🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

Mostrar más

📈 Análisis del canal de Telegram Тезер

El canal Тезер (@macotezer) en el segmento lingüístico de Ucraniano es un actor destacado. Actualmente la comunidad reúne a 14 608 suscriptores, ocupando la posición 7 683 en la categoría Criptomonedas y el puesto 4 116 en la región Ucrania.

📊 Métricas de audiencia y dinámica

Desde su creación el невідомо, el proyecto ha mostrado un crecimiento acelerado, reuniendo a 14 608 suscriptores.

Según los últimos datos del 22 junio, 2026, el canal mantiene una actividad estable. En los últimos 30 días la variación de miembros fue de -222, y en las últimas 24 horas de -9, conservando un alto alcance.

  • Estado de verificación: No verificado
  • Tasa de interacción (ER): El promedio de interacción de la audiencia es 10.46%. Durante las primeras 24 horas tras publicar, el contenido suele obtener 6.53% de reacciones respecto al total de suscriptores.
  • Alcance de las publicaciones: Cada publicación recibe en promedio 1 529 visualizaciones. En el primer día suele acumular 954 visualizaciones.
  • Reacciones e interacción: La audiencia responde de forma activa: el promedio de reacciones por publicación es 13.
  • Intereses temáticos: El contenido se centra en temas clave como bitget, крипто, сповіщення, біржа, раунд.

📝 Descripción y política de contenido

El autor describe el recurso como un espacio para expresar opiniones subjetivas:
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

Gracias a la alta frecuencia de actualizaciones (últimos datos recibidos el 23 junio, 2026), el canal mantiene la vigencia y un amplio alcance. La analítica demuestra que la audiencia interactúa activamente con el contenido, lo que lo convierte en un punto de referencia dentro de la categoría Criptomonedas.

14 608
Suscriptores
-924 horas
-187 días
-22230 días
Archivo de publicaciones
EUR Ще з вчорашнього вечора тягнемо такий жирнючий шорт по єврику на 4рр Самі уважні вчора могли побачити підказку🤭 Аналіз я
+1
EUR Ще з вчорашнього вечора тягнемо такий жирнючий шорт по єврику на 4рр Самі уважні вчора могли побачити підказку🤭 Аналіз якого інструменту хотіли б найбільше побачити сьогодні??? Торгую зі знижкою на BitGet

ТЕЗЕР VIP @tezervipbot - 15$ 1місяць🤭 Поки буде така халявна ціна) Роботи у нас ще багато, наповнення комюніті можете глянут
ТЕЗЕР VIP @tezervipbot - 15$ 1місяць🤭 Поки буде така халявна ціна) Роботи у нас ще багато, наповнення комюніті можете глянути на скріні. Від нас постійна підтримка, пояснення, допомога новачкам, торгові ідеї та аналітика❤️ Тому хто бажає вступити - ласкаво просимо💗

DXY EUR Крч є проблема Памятаєте я вдень писав за тарегти по єврасіку??? Так от, по діксу ціна вже попрацювала з PWL, а по єв
+2
DXY EUR Крч є проблема Памятаєте я вдень писав за тарегти по єврасіку??? Так от, по діксу ціна вже попрацювала з PWL, а по євро ми не дійшли до PWH... Тому є такий варіант роботи на завтра: Ми отримуємо повну інверсію сьогоднішньої азії, геп не дає реакції і тоді працюємо в сторону PWL, тим паче що OF у нас чистий але було бажання симетричної і глибокої роботи з ліквідністю. Торгую зі знижкою на BitGet

Йоу йоу йоу Маємо для вас декілька квитків на головну криптоподію року🔥🔥🔥 Програму та спікерів можете глянути в гуглі) Дат
Йоу йоу йоу Маємо для вас декілька квитків на головну криптоподію року🔥🔥🔥 Програму та спікерів можете глянути в гуглі) Дата та локація на скріні) Зараз придумаю як їх для вас розіграти💗💗💗 Якщо у вас є ідеї розіграшу то пишіть в чат🏃‍♀️

EUR Тут все ж таки від гепу дали реакцію Таргети на завтра позначив на графіку Якщо сьогодні не буде якихось сильних новин то
+3
EUR Тут все ж таки від гепу дали реакцію Таргети на завтра позначив на графіку Якщо сьогодні не буде якихось сильних новин то можна буде спокійно працювати. До тижневого фвг ще є куди рухатись, але вже з 1д фвг або 1в фвг я буду більше в сторону шортів придивлятись. Внизу лікви дохуіліон, тільки б монетизувати всі ідеї Торгую за знижкою на BitGet

BTC Не зважаючи на ріст попиту на покупки німа. А ті покупки які заходять маркетом вони копійкові, і увагу на них точно зверт
BTC Не зважаючи на ріст попиту на покупки німа. А ті покупки які заходять маркетом вони копійкові, і увагу на них точно звертати не варто. Якщо знайду цікаву аномалію то обовзявково повідомлю Торгую зі знижкою на BitGet

EUR Добрий ранок Відкрились великими гепами на фоні заяв про перемиря між Іраном та США. По єврасіку 1д фвг практично співпад
+1
EUR Добрий ранок Відкрились великими гепами на фоні заяв про перемиря між Іраном та США. По єврасіку 1д фвг практично співпадає з 1т фвг, тому я б там чекав ціну. Враховуючи те що сьогодні банк холідей та настільки великі гепи я роботу на форексі скіпаю, а ви якщо хочете торгувати то можна вже залілати або через тест гепу. Але то таке.... я б краще скіпнув Торгую зі знижкою на BitGet

Всім привіт Нічка була дуже важкою... Тому сподіваюсь що у вас все добре По ринку видно що наганяють гарний новинний фон, уже і "інсайдери" вилазять які кричать що угода між США та Іраном укладена і залишаються формальності. Я б не спішив приймати рішення, бо не в перший раз такі новини та інсайдери вилазять. Тому краще дочекатись офіційних заяв, і вже тоді спокійно працювати. Торгую зі знижкою на BitGet

Тижневий пермаркет: - EUR - DXY - GBP - XAU - XAG - CAD - JPY - GER40 - BTC - ETH Пишіть в коментах який інструмент детально проаналізувати і дати думку на наступний тиждень🤔🤔🤔 Торгую зі знижкою на BitGet

BTC ETH Як і казав що за лонги не топлю По ефіру очікував гарну девіацію а по факту просто малесенький свіп і погазували вниз
+1
BTC ETH Як і казав що за лонги не топлю По ефіру очікував гарну девіацію а по факту просто малесенький свіп і погазували вниз Ідею не монетизовував через вчорашній секс на форексі, але аналіз відпрацював на всі 100. Торгую зі знижкою на BitGet

Йоу Підібємо стату за тиждень: Пн 18.05: GER40 +2.8r EUR +6r Вт 19.05: Були сетапи але без входу Ср 20.05: GER40 -1r Чт 21.05
+7
Йоу Підібємо стату за тиждень: Пн 18.05: GER40 +2.8r EUR +6r Вт 19.05: Були сетапи але без входу Ср 20.05: GER40 -1r Чт 21.05: EUR +2r GER +2r EUR б/у Пт 22.05: EUR -1r GER -1r 8 позицій 3 стопа 5 тейків Тотал +9r😋 Неочікувано багатий на позиції тиждень. Зазвичай більше 3х сетапів важко знайти в тиждень а тут цілих 10сетапів з яких 8 позицій

EUR Стоп День закриваю двома стопами На сьогдні по торгівлі все Тижневу статистику по сетапам підібю пізніше Торгую зі знижко
EUR Стоп День закриваю двома стопами На сьогдні по торгівлі все Тижневу статистику по сетапам підібю пізніше Торгую зі знижкою на BitGet

EUR На новинах думав що вже другий стоп зловлю за сьогодні Але норм, поки живий Торгую зі знижкою на BitGet
EUR На новинах думав що вже другий стоп зловлю за сьогодні Але норм, поки живий Торгую зі знижкою на BitGet

EUR Якщо і брати то тільки через злом на 1.16110 і вже далі тягнути вище. По гері я чекаю що намалюють Торгую зі знижкою на B
EUR Якщо і брати то тільки через злом на 1.16110 і вже далі тягнути вище. По гері я чекаю що намалюють Торгую зі знижкою на BitGet

GER40 💩💩💩 Чекаю що дадуть Тепер потрібна нова формація Торгую зі знижкою на BitGet
GER40 💩💩💩 Чекаю що дадуть Тепер потрібна нова формація Торгую зі знижкою на BitGet

GER40 Як і казав Перша інверсія і я в позі Хто також набирав??? Торгую зі знижкою на BitGet
GER40 Як і казав Перша інверсія і я в позі Хто також набирав??? Торгую зі знижкою на BitGet

EUR Тут 4г фвг вже тестанули Залишаєтьс часовик або одразу
EUR Тут 4г фвг вже тестанули Залишаєтьс часовик або одразу

GER40 Такий план і достатньо високий таргет Сетап на скріні При перші же інверсії буду заходити Якщо стопне то буду перезаход
GER40 Такий план і достатньо високий таргет Сетап на скріні При перші же інверсії буду заходити Якщо стопне то буду перезаходити Торгую зі знижкою на BitGet

Йоу Як справи? Я попередньо буду з вами до кінця цього року. Чогось нового і феєричного обіцяти не буду. Як ви вже могли бачити, я в основному спеціалізуюсь на форекс ринку, хоча до цього 6років торгував тільки крипту, але все змінюється і я пішов туди де легше та спокійніше можна заробляти. Змін в подачі інфи не буде, буде все те ж саме: - аналітика фх - сетапи фх - аналітика крипто - дуже рідко сетапи крипто Задавайте питання в коментарях, трішки поспілкуємось

EUR По б/у Верховний лідер Ірану заявив що уран повинен залишатись в Ірані По BTC та ETH тільки хотів написати що очікую зниж
EUR По б/у Верховний лідер Ірану заявив що уран повинен залишатись в Ірані По BTC та ETH тільки хотів написати що очікую зниження але новини вже своє відіграли, та і в приципі є ще куди падати, тому за лонги поки не топлю. На цьому поки все Торгую зі знижкою на BitGet