OLDMONEY CRYPTO💸
Open in Telegram
Один канал замість тисячі... Тільки тут самі актуальні роздачі, на яких ти точно зможеш заробити😉 Власник: @Neolime82 Адмін: @Vlad777q Менеджери по рекламі(без оплати): @mugivara_crypto, @pifagor_dao Наш чат: https://t.me/oldmoneycryptochat
Show more2 713
Subscribers
-824 hours
-257 days
-12930 days
Posts Archive
2 712
🚗Забираємо 2/23 NFT від Mclaren
Ми вже з вами забирали першу NFT від них (пост). Зараз вже можна забрати другу NFT з їхньої колекції. Які привілегії вони нам дадуть? Хз, але підстрахуватись від 😭 треба, тим більше забрати нфт можна за 30сек.
⌨️Як забрати?
🔵Переходимо на сайт та конектимо TrustWallet
🔵Мінтимо нфт та чекаємо анонсів
🔅Чекаємо анонсів...
Можливо нам дадуть Mclaren лімітної серії????
🚫 Крипто Скам | Чат | #MintNFT
2 712
💸Дві активності від топового проекту печення Myria
Myria - це провідна ігрова екосистема Web3 з власною студією виробництва ігор ААА, на даний момент створено 250+ ігор на даній платформі.
Проект дуже топовий, на їхній твіттер підписано понад 100к людей. Зараз вони готуються до лістингу свого токену $MYRIA, і в честь цього дають нам можливість получити токени до їхнього лістингу.
⏺Gleam з пулом 20 000$
🔵Переходимо на Gleam
🔵Виконуємо завдання
🔵Для завдання з гаманцем потрібно: Перейти на сайт, далі підключити Метамаск до сайту після чого переходимо в настройки профілю і заходимо в вкладку "Wallet information", тут копіюємо свій адрес гаманця Myria.
🔵Для завдання де потрібно вказати назву статі, пишемо: Myria’s Whitepaper is Live
💬Буде 1000 переможців по 20$
📆Дедлайн: 22 березня
⏺Crew3 з пулом 2000$
🔴Переходимо в Crew3
🔴Виконуємо завдання і вибиваємось в топи
💬Як буде ділитись пул і коли дедлайн я не знайшов, можливо хтось з вас знає? Пишіть в коменти.
Гайс, дуже хороша можливість підзаробити файні бабки, а якщо взятись це все діло абузити то взагалі кайф може вийти.
🚫 Крипто Скам | Чат | #Глімчанскі #Crew3
2 712
🫙Gleam з пулом 10 000$ від DigiFinex x Kaspa
В честь лаунчпаду Kaspa, біржа DigiFinex разом з даним проектом випустила годний глім, в якому зараз мало учасників та файний розподіл винагород. На момент написання цього поста, судячи по ретвітам одного із завдань, учасників близько 2к. Шанси дуже великі.
🎁Що по нагородам?
🔴1000 рандомних учасників получать токенів $KAS на суму 5$
🔴Топ 50 учасників лаунчпаду отримають дуже солодкі винагороди, детальніше про розподіл винагород можете прочитати в Gleam
🧠Що робимо:
🔵Переходимо в Gleam і виконуємо завдання
🔵Реєструємось на біржі DigiFinex і вписуємо UID в одне із завдань
📆Дедлайн: 21 березня
Лоу банки, ПРАЦЮЄМО! Можна загнати пару аків, тоді буде дуже великий шанс на виграш. Рекомендую вам придивитись до лаунчпаду, можете заробити файно не тільки з гліму, а і з лаунчпаду на біржі. Щось я думаю що буде мало людей, тому отримати 500$ є великий шанс.
🚫 Крипто Скам | Чат | #Глімчанскі
2 712
👍Крутий Crew3 з винагородами від проекту Energy8
Гайс, можливо хтось вже бачив різні відоси в ТТ "Грай майнкрафт і заробляй 100$ в день". Так, це про проект Energy8.
Energy8 - це це міст між блокчейном та іграми Web2.0, заснований на децентралізованій системі ігрових вузлів, яка працює з крипто валютами та NFT. Короче, E8 дозволяє заробляти в любій грі.
❕Сам проект на дуже раній стадії розвитку, в твіттері у них всьо 3к фоловерів, але проект активно розвивається і робить різні двіжухи з іншими проектами, думаю на перспективу можна придивитись або війти, тому що самий жирніший дроп дають користувачам які увійшли на ранніх стадіях.
💰Також проект має свій токена $E8 який вже торгується на QuickSwap та біржі Bibox. Хочу добавити що в токена дуже маленька капа, тому дуже реально що токена дасть 100х, адже для того багато грошей не потрібно.
💬Що до Crew3, зараз там можна виконувати різні завдання і розділити пул 130 мільярдів токенів $E8, по сьогоднішньому курсі це 400$, але думаю на момент розподілу винагород буде в пару разів більше.
📖Що робимо:
🔵Переходимо в Crew3
🔵Виконуємо завдання та попадаємо в топи
В період проведення заходу, будуть добавлятись різні завдання, тому слідкуємо.
📆Дедлайн: 13 червня
Ще хотів додати, що можна ще грати на їхньому сервері в майнкрафт і заробляти на цьому, я навіть колись там построїв дім за 100$, кайфанув капець. А не давно усім холдерам нфт іменних мечів роздали дроп по 10 лярдів $E8 (30$). Тому якщо хочете піднести якісь бабки і кайфанути граючи в майнкрафт тоді вам сюди - Весія: 1.17.2
Ip:
http://mc.energy8.games
🚫 Крипто Скам | Чат | #Crew32 712
Фастом забираємо легкі 10$ від Bybit📈
Bybit запустили топове промо разом з проектом DegenZoo. Перші 6к учасників, які зроблять депозит отримають 10$.
🤔Шо робить?
🔵 Реєструємось на Bybit + KYC
🔵 Робимо депозит 3000 $DZOO о 12:00
🔵 Депозит можна зробити з моєю улюбленої біржі Mexc(максимальні бонуси за реєстрацію за посиланням)
📆Дедлайн: 31 березня, нагороди протягом місяця
Працюємо!
🚫 Крипто Скам | Чат | #промка
2 712
🖼Абузимо крутий бокс від Foxiverse
Я вже писав про Foxiverse, і як можна було отримати роль Foxe list, яка давала нам змогу купити їхню першу колекцію нфт за нижчим прайсом. Ще й до того, Фоксі повідомили що за дані нфт буде дроп їхніх токенів, думаю їхній токен може файно коштувати коли Sui вийде в майнет.
Зараз в нас є змога залутати бокс, в якому можна виграти WL в NFT проектах від Sui🎙, а що таке WL пише тут.
📝Що робимо:
🔵Переходимо на Galxe
🔵Виконуємо легкі завдання і клеймимо бокс
🔵Переходимо в свій профіль на OpenSea і дивимось шо випало
📆Дедлайн: 700/17100
Якщо в вас є ферма соц. мереж, тоді обов'язково абузимо, плюшки з WL можуть бути дуже смачненькі, можливо навіть смачніші ніж піца салямі з подвійним сиром)
🚫 Крипто Скам | Чат | #Galxe
2 712
Repost from Crypto УКРАЇНЕЦЬ🇺🇦
Лутаємо по 40$ кожному українцю від Bingx💵
Bingx — топова сінгапурська біржа, яка знаходиться на 9 місці в світі по об'єму торгів деривативами. Я думаю ви про неї точно чули)
Так от, я заключив з ними партнерство і вони виділили для нас бонуси — ваучер по 40$ для перших 200 користувачів, які зареєструються по моєму партнерському посиланню💸
🛠Що робим?
• Реєструємось за посиланням(KYC не обов'язковий)
• Вказуємо код:
08PLMI(тик)
• Очікуємо зачислення
Сам бонус нам капає на фьючерсний рахунок, але весь отриманий прибуток ви зможете вивести(тобто легких 40-60$ для самих швидких та кмітливих, самі знаєте що робити). Часу у вас небагато, я думаю швидко розберуть.
📆Дедлайн: 21 березня(але всього 200 місць). Всі нагороди прийдуть до 23 березня
Також, є дуже непогані додаткові бонуси, по суті на халяву можна +20$ ще отримати:
1) Депозит від 200$ = 2$
2) Оборот (спот) від 300$ = 3$
3) Оборот (спот) від 20к$ = 10$
4) Оборот (фьючерси) 10к$ = 10$
5) Оборот (фьючерси) 200к$ = 100$
Біржа завжди виплачує, тому працюємо, якщо покажемо хороший результат, то вони виділять додаткові бонуси спеціально для нашого комьюніті😉
🇺🇦Crypto Українець | Чат2 712
📈Крутий глім віж MEXC & Pendulum
MEXC Global проведе AMA з гостем Джонатаном Хеллвегом з Pendulum, і в честь даного АМА, вони викатили Gleam, в якому загальний пул 6к токенів Pendulum.
На даний момент токен ніде не торгується, але очікується скоро лістинг на Mexc.
🔵Посилання на Gleam
🔵Посилання на AMA
🎁Розподіл пула:
🔴Топ 3 учаснки по рефералам отримають по 400 токенів Pendulum
🔴Під час Twitter Space випадковим чином буде обрано 10 учасників, які отримають по 300 токенів Pendulum
🔴30 рандомних учасників Gleam отримають по 60 токенів Pendulum
💬Нагороди будуть розподілені протягом 7 робочих днів після завершення події.
📆Дедлайн: 17 березня
Випробовуємо свою вдачу, в даному глімі шанси капець великі, тому не пропускайте такої можливості, особливо лоу банки, токени можуть файно коштувати
🚫 Крипто Скам | Чат | #Глімчанскі
2 712
📈Забираємо 7$ з промки ByBit x Fenerbahçe
В честь літингу токена $FB, біржа випустила промо, в якому пул 5 000 $FB (7к$).
Місць буде тільки 1000, тому треба скоренько зробити, а винагороди будуть по 5 $FB (7$), за таке можна легенько поборотись.
✏️Що робимо:
🔵Логінимось/Реєструємось на біржі
🔵Робимо оборот 100 $FB (160$)
❗️Будьте обережні, буде присутня сильна волительність.
🌐Деталі
📆Період проведення акції: 12:00, 15 березня 2022 р. – 12:00, 29 березня 2022 р.
Щось дуже мало реакцій ви ставите, накидайте трішки 🔥 , вам не важко, а мені приємно)
🚫 Крипто Скам | Чат | #промка
2 712
🔶Ділимо пул 65 000 USDT від Binance
Сьогодні байненс викатив годний турнір, в якому, скоріш за все, буде мало учасників. З чого я це взяв? Просто мало країн мають доступ до турніру, а саме: Україна, Польща, Румунія, Чехія, Венгрія, Латвія, Естонія.
Думаю таке не варто скіпати, адже скоріш за все вийде підняти 5$+, тобто файна піца салямі😋
🤔А що робити?
⏺Логінимось/Реєструємось на біржі
⏺Переходимо сюди і реєструємось в турнірі
⏺Робимо оборот від 200$ в одній із даних пар: ETH/USDT, SOL/USDT, XRP/USDT, BNB/USDT, MATIC/USDT, DOGE/USDT, ADA/USDT, DOT/USDT, LTC/USDT, APT/USDT.
За оборот вам будуть давати медаль, чим більше медалей, тим більша винагорода.
Знайти свої медалі можна тут
🌐Деталі
📆Період проведення турніру: з 02:00 14.03.2023 до 02:59 01.04.2023
Рекомендую вам торгувати акуратно по лімітках, щоб не вийти в мінус, або юзайте кешбек ваучери якщо в вас є. ВОРКАЄМ!
🚫 Крипто Скам | Чат | #промка
2 712
🫙Залітаємо в топовий глімчанский від Kenzo Ventures x Samurai Warrior з пулом 50к$
Рекомендую залетіти і бажано з двох ніг, особливо лоу банкам. Судячи по підпищикам тг каналу і ретвітах поста, учасників десь +-5к, а виграшних місць 6к, тому поки що шанси 100%.
🖥Що робимо:
🔵Переходимо в Gleam
🔵Виконуємо завдання
🔵По можливості абузимо😁
🎁Винагороди:
🔴3000 перших отримають по $7,5 $MONSU
🔴3000 рандомних отримають по $7,5 $MONSU
🔴Топ 10 по рефералам отримають $250 $MONSU
📆Дедлайн: 17 березня
Гайс, якщо я завдяки вам попаду в топ по рефках, я обов'язково з вами поділюсь у вигляді крипто бокса.
🚫 Крипто Скам | Чат | #Глімчанскі
2 712
🔶Забираємо 0.5USDT від Binance за квіз
Не маєте грошей щоб поласувати батончиком рошен? Не проблема, зараз можна залутати за 3хв 0.5 USDT, тобто 18-20грн або 1.5 батончика)
Вложень і багато розому для даної акції не потрібно, тому воркаєм.
🤔"Адміііін, де? Шо? Як?" Скажете ви, а я скажу вам читайте нижче:
⏺Логінимось/Реєструємось на Binance
⏺Переходимо сюди
⏺Відповідаємо на питання (Пссс, козаче, відповіді в нашому чатіку)
📆Дедлайн: Поки дають - беріть
Найлегші 20грн за 3хв, а ви ще думаєте чи потрібна вам ферма? Якщо надумаєтесь зробити ферму, тоді з створенням її поможе цей пост.
🚫 Крипто Скам | Чат | #промка
2 712
📈Лутаємо 37 USDT + ділимо пул, якщо не виграєте від MEXC
Гайс, зараз проходить дуже крутий M-Day, де можна залутати бабки не тільки на фючі, а і на спот. Це по типу дефолтний M-Day, але призи будуть і бонусами на фьючерси(37 USDT) + всі хто не виграє розділять пул $6700 на спот, токени одразу можна буде злити + абсолютно всі ділять пул 221 565 $NXRA($14 000)🔥
Також за реєстрацію на біржі можна залутати до 200$ (пост тут), а по моєму посиланню ще будуть максимальні знижки на комісії, класна можливість зареєструватись)
✏️Як взяти участь в M-Day:
🔵Робимо оборот на фьючах від 10к в любій парі і отримуємо 1 білет (30к-1; 75к-3 і т.д., читай детальніше нижче)
🔵Далі переходимо сюди або шукаємо вкладку "M-Day"
🔵Реєструємось в M-Day
• Торговий раунд: 08:00 14 березня - 08:00 15 березня
• Получення білетів: 08:00 14 березня - 08:00 15 березня
• Результати: 10:00 15 березня
• Аірдроп: 12:00 15 березня
• Білети: 900
• Винагорода за білет: 37 USDT
❗️Усі хто взяв участь додатково ділять пул 221 565 $NXRA($14 000)
🌐Деталі
Особисто буду приймати участь, тому що акція по суті безпрограшна — вам в любому випадку повернуть гроші за комсу, та щей по ідеї з плюсом. Думаю зроблю десь 3-10 білетів собі, так як учасників буде мало. До речі, там вони зробили мінімальну комсу 0.02% для тейкерів — гемщина(хто такі мейкери та тейкери — ТИЦЬ)
🚫 Крипто Скам | Чат | #промка
2 712
🔶Прийшли винагороди за промку з $EGLD
Насипали по 3-4$, перевіряйте свої центри винагород.
Я очікував що буде більше, але і на тому дякую🎩
2 712
💸Забираємо легкі 10$ за активність в чаті
Біржа Tapbit зараз проводить конкурс, де 4 найактивніші учасники тг чату отримають по 10$ на душу. На даний момент в чаті тільки 60 людей, тому шанси великі.
🔍Що робимо:
🔵Переходимо в тг чат та спілкуємось тиждень
🔵Багато писати не потрібно, вистарчить 100 повідомлень
🔵В кінці тижня визначать переможців
❕Інфа про біржу:
🔴Посилання на Twitter біржі
🔴Посилання на саму біржу
Особливо рекомендую цю тему лоу банкам, адже тут дуже дуже великий шанс отримати 10$ просто пишучи повідомлення, ніякі вкладення не потрібні. Цього достатньо для подальшого розвитку (або на піцу😋)
2 712
❗️ Залишилося менше 2 годин до кінця розіграшу 50$
Шанси є у всіх. Ботам призи видані не будуть, так як йде люта перевірка
🔔 Включайте сповіщення - Так шанси будуть більше!
2 712
🟣Забираємо кожного дня по 25 $BGEM від Boomland
Boomland - це виробник блокчейн ігор на базі Poligon.
Проект підтримують такі топи як: Poligon; Sequence; Certik; Boombit; Cherrypick; Magic edem.
🐦На твіттер проекта підписано 62к людей, серед яких є декілька топових проектів та багато інфлів.
Зараз ми можемо раз в 24 години забирати 25 їхніх токенів $BGEM, котрі потім зможемо обміняти на токени $BOOM та продати
✏️Як забрати:
🔵Переходимо на сайт та конектимо гаманець
🔵Клеймимо токени (потрібно трішки матіку для комси)
📆Дедлайн: TBA
Думаю нагодувати може файно, також рекомендую по ближче познайомитись з проектом, можливо вам видасться шанс отримати WL чи OG роль і получити круті плюшки.
2 712
📈Отримуємо 25$ в новій топовій промці від Bybit
Як ми пам'ятаємо, минула подібна промка покормила дуже славно, тому не пропускаємо, потрібен лише депозит
Потрібно в 12:00 зробити депозит токенів $VRA на 130$, за що ми отримаємо 26$ по нинішньому курсу, а курс ще може вирости(ну і впасти тоже).
❗️Акція для перших 1250 людей, тому робим фастом
⌨️Приступаємо за ворк:
🔵 Реєструємось на біржі за посиланням
🔵 Робимо депозит 20 000 $VRA(~130$)
🔵 Одразу продаємо, щоб не втратити на курсі
Депозит можна зробити з біржі Mexc, та щей бонуси отримати
Акція реально годна, кожен повинен загнати хоча б по 1 аку сюди. Хто давно задумувався над створенням ферми — вчора робив пост на основі, де дав всі інструкції по мультиакінгу, дійте)
2 712
🇺🇦 Нагадую про наш конкурс, у якому ви можете за декілька хвилин забрати 10$!
Дедлайн вже завтра, поспішіть!!!
2 712
❗️Фастом забираємо OAT за яку дадуть 5$
Лишилось тільки 1к ОАТ, тому пишу все скоренько щоб і ви встигли.
✏️Все по дефолту:
🔵Переходимо на Galxe
🔵Виконуємо завдання і клеймимо
💰5$ нікому не помішають
Available now! Telegram Research 2025 — the year's key insights 
