OLDMONEY CRYPTO💸
Open in Telegram
Один канал замість тисячі... Тільки тут самі актуальні роздачі, на яких ти точно зможеш заробити😉 Власник: @Neolime82 Адмін: @Vlad777q Менеджери по рекламі(без оплати): @mugivara_crypto, @pifagor_dao Наш чат: https://t.me/oldmoneycryptochat
Show more2 713
Subscribers
-824 hours
-257 days
-12930 days
Posts Archive
2 712
2 712
💸Ділимо пул 50к$ від KeplerHomes
Гайс, багато писати не буду, все по дефолту, забираємо та холдимо.
⌨️Що робимо:
🔵Переходимо на Galxe
🔵Виконуємо завдання і клеймимо
📆Дедлайн: коли заберуть 15000
Пул 50к$, думаю пару $$$ буде на піцу😋
2 712
🪙Крутимо рулетки від Bitget
Щось останнім часом біржа Bitget почала активно випускати різні промки. Появився новий конкурент ByBit???
Нашому підпищику з одної із рулеток, з першого разу випало 5$, ну не кайф? Думаю в даних рулетках більше шансів вибити щось толкове, а ніж на бінансі.
🤔Як крутити:
🔵Логінимось/Реєструємось на Bitget та проходимо KYC
🔵Переходимо сюди і нажимаємо "приєднатись"
🔵Переходимо на рулетку1, рулетку2 і рулетку3 виконуємо завдання та крутимо
🔵Пишемо в наш чат що вам випало)
🌐Деталі рулетки1
📆Дедлайн: 15 березня
✏️Також ще актуальні акції від Bitget:
🔴25$ + 25$ за реферала на фючі
🔴Промка з пулом 1 000 000 $BGB
🍀Нехай щастить
2 712
Забираємо +-10$ від Mintlayer за реєстрацію, або як поїсти піцу на халяву😋
MintLayer - це довгострокове, безпечне рішення засноване на біткоїні для масштабування та прискорення майбутніх децентралізованих фінансів.
Зараз в нас є змога получити 10 $ML (2.5$ не враховуючи іксів при лістингу), та 5 $ML за реферала. Лістинг токена буде 21 березня на біржі Gate.io, думаю пару іксів буде.
✏️Що робимо:
🔵Реєструємось та підтверджуємо пошту
🔵Проходимо KYC (я робив через водійське посвідчення, в мене зайняло 5хв)
🔵Все, 10 токенів в вас на баліку, далі запрошуйте друзів.
📆Дедлайн: 14 березня
Раджу вам загнати хоча б один акк, проект реально годний, тому можливо будуть смачні ікси.
No😭
2 712
Забираємо +-10$ від Mintlayer за реєстрацію, або як поїсти піцу на халяву😋
MintLayer - це довгострокове, безпечне рішення засноване на біткоїні для масштабування та прискорення майбутніх децентралізованих фінансів.
Зараз в нас є змога получити 10 $ML (2.5$ не враховуючи іксів при лістингу), та 5 $ML за реферала. Лістинг токена буде 21 березня на біржі Gate.io, думаю пару іксів буде.
✏️Що робимо:
🔵Реєструємось та підтверджуємо пошту
🔵Проходимо KYC (я робив через водійське посвідчення, в мене зайняло 5хв)
🔵Все, 10 токенів в вас на баліку, далі запрошуйте друзів.
📆Дедлайн: 14 березня
Раджу вам загнати хоча б один акк, проект реально годний, тому можливо будуть смачні ікси.
No😭
2 712
💸 Розіграш на 50$🤑
✨ 5 переможців отримають по 10$
✅Підписуємось на канали👇
• Аірдропи/Інвестиції
• Vitok про Bitok
• Крипто Скам
• Crypto Gangster
• Секрети Інвестора
• Crypto Brain
🧩 Переходимо в бот: @rafflejoker_bot пишемо /
start та беремо участь у розіграші
🗓️ Дедлайн 13 березня о 22:002 712
💸 Розіграш на 50$🤑
✨ 5 переможців отримають по 10$
✅Підписуємось на канали👇
• Аірдропи/Інвестиції
• Vitok про Bitok
• Крипто Скам
• Crypto Gangster
• Секрети Інвестора
• Crypto Brain
🧩 Переходимо в бот: @rafflejoker_bot пишемо /
start та беремо участь у розіграші
🗓️ Дедлайн 13 березня о 22:002 712
Прийшли $ACS за депозит💰
Перевіряйте свої баланси, на даний курс це 45$.
Співчуваю тим хто скіпнув😔
2 712
💸Клеймимо ОАТ з дропом від Xranilec Cars x Lazy Boys
Обіцяють роздати 200 000$ усім холдерам даного ОАТ. Кажуть що Аір дроп буде коли Sui вийде в майнет, а це приблизно 2-3 квартал цього року.
⌨️Забираємо OAT:
🔵Переходимо на Galxy
🔵Виконуємо завдання та клеймимо
📆Дедлайн: 1400/5000 ОАТ
Думаю, якщо буде хайп на Sui, тоді токени які нам дадуть можуть файно так коштувати. Краще забираємо подібні OAT щоб потім не 😭йобити.
2 712
🖼Фрі мінт NFT від Alaska Gold Rush
Alaska Gold Rush — перша нативна гра WEB3 із відкритим світом, захоплюючим сюжетом та пригодами в метавсесвіті.
Чому варто залітати в цей фрі мінт? ТОМУ ЩО ВІН FREE!
🐦На твіттер даного проекта підписано 55к людей, серед них є парочка топових проектів WEB3 геймінгу.
🔍Інфа про мінт:
🔵Саплай: 2000 NFT
🔵Ціна: Картопля Free
🔵Дата мінта: 9 Березня 17:00
🔵Сторінка мінта: Magiceden
Скамери, можливо не получиться зловити, але попробувати варто, думаю флор буде смачним. Витрати будуть пару центів на комісію в полігоні.
🍀Мої хороші, нехай вам щастить!
2 712
💸Виграєм 20$ в крутому розіграші від MetaTdex
Гайс, крутий шанс перевірити свою вдачу в даному розіграші. Буде 500 переможців по 20$, поки що шанс виграшу 35-40% що є дуже хорошим шансом.
📖Як взяти участь:
🔵Переходимо на Galxe виконуємо завдання і клеймимо OAT
🔵Скачуємо додаток Anroid/IOS і створюємо там гаманець полігон
🔵Заповнюємо форму
💬Винагороди прийдуть протягом 7-ми робочих днів.
📆Дедлайн: Сьогодні 23:59
Шанси великі, вложень не потрібно, умови елементарні, що ще треба для ваших реакцій? Накидайте "👍" під пост.
2 712
📈Трейдинг-фест на ByBit з пулом 700 000 USDC
ByBit ніколи не спить, знову нова активність на цій біржі.
❗️Хочу нагадати що ще досі актуальна акція від ByBit, де можна залутати 50$ за реєстрацію.
Про дану акцію я писав тут.
Ближче до суті, зараз байбіт запустили так званий "Трейдинг-фест" де усі учасники зможуть поділити пул 700 000 $USDC.
✏️Що робимо:
🔵Логінимось/Реєструємось на ByBit
🔵Переходи сюди і реєструємось в акції
🔵Робимо оборот на споті або на фючерсах як мінімум 1000$, чим більше, тим краща винагорода.
💸Винагороди:
🔴Користувачі, які зробили оборот на споті отримають частку з призового фонду 100 000 USDC
🔴Користувачі, які зробили оборот на фючерсні торгівлі отримають частку з призового фонду 550 000 USDC
Рекомендую вам спочатку отримати безплатний VIP-1 на місця для меншої комісії і всяких різних бонусів. (деталі про VIP-1)
Посилання на форму для отримання віпу - ЖМЯК
🌐Деталі
📆Період проведення події: 12:00 8 березня 2023 р. – 12:00 25 березня 2023 р.
Думаю в даній акції буде не дуже багато людей, тому ваш призовий кусочок може бути дуже жирний. Не пропускаємо такої можливості, піца сама на себе не заробить!😔
2 712
💸AirDrop 200к $MAX від Coinstages x Max Protocol
Max Protocol - це перший у світі протокол соціального впливу Web3, вони спеціалізуються в посиленні прозорості у сфері благодійності з використанням технології блокчейн. Також це благодійний ринок NFT і Symbiotic Metaverse.
🐦На твіттер проекта підписано 50к людей, і серед них є круті проекти та топові інфли.
Зраза в нас є можливість взяти участь в Airdrop від них, та розділити пул 200к $MAX. На жаль токені зараз ніде не торгується, але обціяють скоро його залістити. Думаю, в такого проекта будуть хороші ікси.
🤔Як взяти участь в цій роздачі?
⏺Переходимо на TaskOn та конектимо соціальні мережі
⏺Виконуємо завдання
⏺Скачуємо додаток Android/IOS
⏺Вказуємо свій нік
📆Дедлайн: 15 березня
Раджу не скіпати, адже учасників на даний момент дуже і дуже мало, можна буде дуже файно залутати. Також тут вложень не потрібно, що є великим плюсом для лоу банків. ВОРКАЄМ І ХАВАЄМ ПІЦУ!
2 712
🪙Нова промка на Bitget з пулом 1 000 000 $BGB
📌Зразу хочу нагадати, що ще досі актуальна акція де можна залутати 50$ на фючерси (пост про акцію). До речі її можна поєднати з акцією про яку я написав нижче👇(Не пропускайте такої можливості)
В честь міжнародного жіночого дня, Bitget випустив нову акцію в якій пул 1 лям $BGB (380к$). Доволі не погана така піца може вийти.
📖Дана акція ділить на 3 активності:
🔠Забираємо 30 $BGB (11$)
🔵Реєструємось на біржі і отримуємо 5 $BGB
🔵Робимо перший депозит на будь-яку суму для отримання 15 BGB
🔵Робимо першу угоду на будь-яку суму для отримання 15 BGB
❗️Користувачі повинні виконати усі 3 завдання щоб мати право на винагороду.
Нагорода діє для преших 1000 користувачів (100% є ще місця, акція свіжа, так що поспішіть)
🔠Торгуйте, щоб поділитися 1 мільйоном $BGB
🔵Усі користувачі, які зробили оборот від 10 000$ на фючерсах, будуть мати право поділити 1 мільйон $BGB відносно їхнього обороту.
🔠Отримуємо 10 $BGB за друга
🔵Ваш реферал повинен торгувати будь якою сумою на фючерсах.
Нагорода діє лише для перших 1000 користувачів!
🌐Деталі
📆Період проведення акції: 7 березня, 12:00 - 14 березня, 12:00
Воркаєм! Буду радий за відмітки;)
2 712
🟢Лутаємо пару баксів на батончик рошен з біржі Kucoin
В честь лістинга токена $HALO, біржа викатила промку з пулом 200 000 $HALO (50к$). Думаю нам вистарчить на пару батончиків рошен.
🔍Дана промо - акція ділиться на 3 активності:
Для початку реєструємось на біржі (по моєму посиланню максимальні знижки на комісію)
1️⃣ Ділимо пул 70 000 $HALO
⏺Усі користувачі, котрі зробили депозит від 300 $HALO, будуть мати право розділити пул 70 000$HALO пропорційно їхньому депозиту.
2️⃣Ділимо пул 60 000 $HALO. Тільки для нових користувачів!
⏺Усі користувачі, які пройдуть реєстрацію і верифікацію під час проведення події, та зможуть відповісти правильно на усі питання в даному квізі, отримають право розділити пул 60 000 $HALO.
Якщо в когось є відповіді, по братське, скиньте в наш чатік
3️⃣Виграємо частинку від пула 70 000 $HALO.
⏺В даній активності, 30 учасників, котрі зроблять найбільший оборот в парі HALO/USDT, отримають свою частинку з пула.
🌐Деталі
📆Період проведення акції: 06.03.2023-13.03.2023
Гайс, вибачаюсь що так мало постів останнім часом, просто не бачу лютих гемчиків, а мусору кидати вам не хочу. Поки робимо активності які я вже кидав, і краще робіть це все на пару акаунтів. А якщо вам і того мало, тоді переходьте на канал Крипто Українець, там дуже багато перспективних тестнетів які можна з легкістю мультачити. Особисто я зараз мультачу тестнет від 5irechain, думаю жирно насиплять💸
2 712
💰Забираємо OAT від Star Protocol на перспективу дропу
Star Protocol - це дуже топовий проект, який спеціалізується на створені агрегатора соціальних мереж і децентралізованих проектів.
💸Інвестували в проект такі топові інвестори як: Binance; Poligon; Avalanch; UniSwap і т.д
Зараз ми маємо можливість забрати їхню OAT, яку в майбутньому ми зможемо обміняти на якусь винагороду. Минулого разу тіпи залутали по 10-20$, тому не скіпаєм.
⌨️Як забрати OAT:
🔵Переходимо в Galxy
🔵Виконуємо завдання і клеймимо
📆Дедлайн: 5000 ОАТ
Скажемо НІ фомо!
2 712
📈Топовий gleam від MEXC & Aurus
Беремо участь в розіграші 500 $AX (1000$). Шанси тут великі, тому не пропускаємо, тим більше виконати завдання займе 2хв.
📖Як взяти участь?
🔵Реєструємось на MEXC (до 200$ за реєстрацію)
🔵Переходимо в Gleam
🔵Виконуємо завдання і вписуємо свій UID адрес MEXC
🎁Винагороди:
🔴Топ 3 по рефералах розділять між собою 150 токенів $AX
🔴50 рандомних учасників получать по 7 токенів $AX
📆Дедлайн: через 4 години
Обов'язково залітаємо, зайвих грошей не буває ;)
🍀Нехай щастить
2 712
🐂Забираємо 5$+2$ за друга від WhiteBit
Нє, ну вайтбіт красавчики, годують і годують нас тою піцою.
Зараз появилась можливість заробити 5$ (180грн) + 2$ (80грн) за друга. Умови просто ЕЛЕМЕНТАРНІ, а KYC взагалі через ДІЮ за 2хв.
Тому раджу вам пройтись по своїй бурсі, і зареєструвати маму, тата, бабулю і залутати норм грошенят😁
✏️Що робити новим користувачам для отримання 5$?
🔵Реєструємось на біржі та проходимо KYC(через Дію за 2 хвилини)
🔵Робимо депозит 25$ в національні валюті або 50$ в крипто валюті
🔵Холдимо суму до розподілу призів
🔵Заповнюємо форму
🔍Що робити якщо у вас вже є аккаунт і хочеться поласувати батончиком рошен?
🔴Заходимо на біржу і копіюємо реферальне посилання
🔴Ваш реферал повинен зробити всі дії які вказані вище
🔴Заповнюємо форму
Також там доступні винагороди топам по рефках, детільніше читайте тут
📆Період проведення акції: 01.03.2023-31.03.2023
WhitBIT, ви наші красавчики! Все буде Україна🇺🇦
2 712
Мінтимо НФТ з можливими винагородами від McLaren🚓
Думаю кожен з вас мріяв в дитинстві про Mclaren, так от зараз з'явилась можливість замінити їхню нфт, що в майбутньому може принести нам реальний Макларен😏
😎Що робимо?
🔵Переходимо на сайт та конектимо TrustWallet
🔵Мінтимо нфт та чекаємо анонсів
Всього буде 23 нфтшки, а ми забираємо тільки 1-шу, тому коли будуть виходити нові анонси, ми будемо цим ділитись в нашому чаті, приєднуйся!
2 712
🖼Випробовуємо свою реакцію в free сейлі NFT на BlueMove
Гайс, багато писати не буду, адже ви все самі знаєте. Просто пробуємо спіймати Free NFT. Витрати тільки на комісію трішки аптосу, тому залітаємо всі, думаю на комісію ви вже тут підфармили бабло, чи може потратили все на піцу???)
📖Що робимо:
🔵Переходимо на сейл і конектимо гаманець з аптосом
🔵Чекаємо початку сейлу і пробуємо спіймати нфт
❕Інфа:
🔴Саплай: 899 NFT
🔴Ціна: 0 $APT
🔴Час сейлу: сьогодні в 18:00 по Києві
🍀Нехай щастить
Available now! Telegram Research 2025 — the year's key insights 
