ru
Feedback
OLDMONEY CRYPTO💸

OLDMONEY CRYPTO💸

Открыть в Telegram

Один канал замість тисячі... Тільки тут самі актуальні роздачі, на яких ти точно зможеш заробити😉 Власник: @Neolime82 Адмін: @Vlad777q Менеджери по рекламі(без оплати): @mugivara_crypto, @pifagor_dao Наш чат: https://t.me/oldmoneycryptochat

Больше
2 713
Подписчики
-824 часа
-257 дней
-12930 день
Архив постов
🚗Забираємо 2/23 NFT від Mclaren Ми вже з вами забирали першу NFT від них (пост). Зараз вже можна забрати другу NFT з їхньої
🚗Забираємо 2/23 NFT від Mclaren Ми вже з вами забирали першу NFT від них (пост). Зараз вже можна забрати другу NFT з їхньої колекції. Які привілегії вони нам дадуть? Хз, але підстрахуватись від 😭 треба, тим більше забрати нфт можна за 30сек. ⌨️Як забрати? 🔵Переходимо на сайт та конектимо TrustWallet 🔵Мінтимо нфт та чекаємо анонсів 🔅Чекаємо анонсів... Можливо нам дадуть Mclaren лімітної серії???? 🚫 Крипто Скам | Чат | #MintNFT

💸Дві активності від топового проекту печення Myria Myria - це провідна ігрова екосистема Web3 з власною студією виробництва
💸Дві активності від топового проекту печення Myria Myria - це провідна ігрова екосистема Web3 з власною студією виробництва ігор ААА, на даний момент створено 250+ ігор на даній платформі. Проект дуже топовий, на їхній твіттер підписано понад 100к людей. Зараз вони готуються до лістингу свого токену $MYRIA, і в честь цього дають нам можливість получити токени до їхнього лістингу. Gleam з пулом 20 000$ 🔵Переходимо на Gleam 🔵Виконуємо завдання 🔵Для завдання з гаманцем потрібно: Перейти на сайт, далі підключити Метамаск до сайту після чого переходимо в настройки профілю і заходимо в вкладку "Wallet information", тут копіюємо свій адрес гаманця Myria. 🔵Для завдання де потрібно вказати назву статі, пишемо: Myria’s Whitepaper is Live 💬Буде 1000 переможців по 20$ 📆Дедлайн: 22 березня Crew3 з пулом 2000$ 🔴Переходимо в Crew3 🔴Виконуємо завдання і вибиваємось в топи 💬Як буде ділитись пул і коли дедлайн я не знайшов, можливо хтось з вас знає? Пишіть в коменти. Гайс, дуже хороша можливість підзаробити файні бабки, а якщо взятись це все діло абузити то взагалі кайф може вийти. 🚫 Крипто Скам | Чат | #Глімчанскі #Crew3

🫙Gleam з пулом 10 000$ від DigiFinex x Kaspa В честь лаунчпаду Kaspa, біржа DigiFinex разом з даним проектом випустила годни
🫙Gleam з пулом 10 000$ від DigiFinex x Kaspa В честь лаунчпаду Kaspa, біржа DigiFinex разом з даним проектом випустила годний глім, в якому зараз мало учасників та файний розподіл винагород. На момент написання цього поста, судячи по ретвітам одного із завдань, учасників близько 2к. Шанси дуже великі. 🎁Що по нагородам? 🔴1000 рандомних учасників получать токенів $KAS на суму 5$ 🔴Топ 50 учасників лаунчпаду отримають дуже солодкі винагороди, детальніше про розподіл винагород можете прочитати в Gleam 🧠Що робимо: 🔵Переходимо в Gleam і виконуємо завдання 🔵Реєструємось на біржі DigiFinex і вписуємо UID в одне із завдань 📆Дедлайн: 21 березня Лоу банки, ПРАЦЮЄМО! Можна загнати пару аків, тоді буде дуже великий шанс на виграш. Рекомендую вам придивитись до лаунчпаду, можете заробити файно не тільки з гліму, а і з лаунчпаду на біржі. Щось я думаю що буде мало людей, тому отримати 500$ є великий шанс. 🚫 Крипто Скам | Чат | #Глімчанскі

👍Крутий Crew3 з винагородами від проекту Energy8 Гайс, можливо хтось вже бачив різні відоси в ТТ "Грай майнкрафт і заробляй
👍Крутий Crew3 з винагородами від проекту Energy8 Гайс, можливо хтось вже бачив різні відоси в ТТ "Грай майнкрафт і заробляй 100$ в день". Так, це про проект Energy8. Energy8 - це це міст між блокчейном та іграми Web2.0, заснований на децентралізованій системі ігрових вузлів, яка працює з крипто валютами та NFT. Короче, E8 дозволяє заробляти в любій грі. ❕Сам проект на дуже раній стадії розвитку, в твіттері у них всьо 3к фоловерів, але проект активно розвивається і робить різні двіжухи з іншими проектами, думаю на перспективу можна придивитись або війти, тому що самий жирніший дроп дають користувачам які увійшли на ранніх стадіях. 💰Також проект має свій токена $E8 який вже торгується на QuickSwap та біржі Bibox. Хочу добавити що в токена дуже маленька капа, тому дуже реально що токена дасть 100х, адже для того багато грошей не потрібно. 💬Що до Crew3, зараз там можна виконувати різні завдання і розділити пул 130 мільярдів токенів $E8, по сьогоднішньому курсі це 400$, але думаю на момент розподілу винагород буде в пару разів більше. 📖Що робимо: 🔵Переходимо в Crew3 🔵Виконуємо завдання та попадаємо в топи В період проведення заходу, будуть добавлятись різні завдання, тому слідкуємо. 📆Дедлайн: 13 червня Ще хотів додати, що можна ще грати на їхньому сервері в майнкрафт і заробляти на цьому, я навіть колись там построїв дім за 100$, кайфанув капець. А не давно усім холдерам нфт іменних мечів роздали дроп по 10 лярдів $E8 (30$). Тому якщо хочете піднести якісь бабки і кайфанути граючи в майнкрафт тоді вам сюди - Весія: 1.17.2 Ip: http://mc.energy8.games 🚫 Крипто Скам | Чат | #Crew3

Фастом забираємо легкі 10$ від Bybit📈 Bybit запустили топове промо разом з проектом DegenZoo. Перші 6к учасників, які зробля
Фастом забираємо легкі 10$ від Bybit📈 Bybit запустили топове промо разом з проектом DegenZoo. Перші 6к учасників, які зроблять депозит отримають 10$. 🤔Шо робить? 🔵 Реєструємось на Bybit + KYC 🔵 Робимо депозит 3000 $DZOO о 12:00 🔵 Депозит можна зробити з моєю улюбленої біржі Mexc(максимальні бонуси за реєстрацію за посиланням) 📆Дедлайн: 31 березня, нагороди протягом місяця Працюємо! 🚫 Крипто Скам | Чат | #промка

🖼Абузимо крутий бокс від Foxiverse Я вже писав про Foxiverse, і як можна було отримати роль Foxe list, яка давала нам змогу
🖼Абузимо крутий бокс від Foxiverse Я вже писав про Foxiverse, і як можна було отримати роль Foxe list, яка давала нам змогу купити їхню першу колекцію нфт за нижчим прайсом. Ще й до того, Фоксі повідомили що за дані нфт буде дроп їхніх токенів, думаю їхній токен може файно коштувати коли Sui вийде в майнет. Зараз в нас є змога залутати бокс, в якому можна виграти WL в NFT проектах від Sui🎙, а що таке WL пише тут. 📝Що робимо: 🔵Переходимо на Galxe 🔵Виконуємо легкі завдання і клеймимо бокс 🔵Переходимо в свій профіль на OpenSea і дивимось шо випало 📆Дедлайн: 700/17100 Якщо в вас є ферма соц. мереж, тоді обов'язково абузимо, плюшки з WL можуть бути дуже смачненькі, можливо навіть смачніші ніж піца салямі з подвійним сиром) 🚫 Крипто Скам | Чат | #Galxe

Лутаємо по 40$ кожному українцю від Bingx💵 Bingx — топова сінгапурська біржа, яка знаходиться на 9 місці в світі по об'єму т
Лутаємо по 40$ кожному українцю від Bingx💵 Bingx — топова сінгапурська біржа, яка знаходиться на 9 місці в світі по об'єму торгів деривативами. Я думаю ви про неї точно чули) Так от, я заключив з ними партнерство і вони виділили для нас бонуси — ваучер по 40$ для перших 200 користувачів, які зареєструються по моєму партнерському посиланню💸 🛠Що робим? • Реєструємось за посиланням(KYC не обов'язковий) • Вказуємо код: 08PLMI(тик) • Очікуємо зачислення Сам бонус нам капає на фьючерсний рахунок, але весь отриманий прибуток ви зможете вивести(тобто легких 40-60$ для самих швидких та кмітливих, самі знаєте що робити). Часу у вас небагато, я думаю швидко розберуть. 📆Дедлайн: 21 березня(але всього 200 місць). Всі нагороди прийдуть до 23 березня Також, є дуже непогані додаткові бонуси, по суті на халяву можна +20$ ще отримати: 1) Депозит від 200$ = 2$ 2) Оборот (спот) від 300$ = 3$ 3) Оборот (спот) від 20к$ = 10$ 4) Оборот (фьючерси) 10к$ = 10$ 5) Оборот (фьючерси) 200к$ = 100$ Біржа завжди виплачує, тому працюємо, якщо покажемо хороший результат, то вони виділять додаткові бонуси спеціально для нашого комьюніті😉 🇺🇦Crypto Українець | Чат

📈Крутий глім віж MEXC & Pendulum MEXC Global проведе AMA з гостем Джонатаном Хеллвегом з Pendulum, і в честь даного АМА, вон
📈Крутий глім віж MEXC & Pendulum MEXC Global проведе AMA з гостем Джонатаном Хеллвегом з Pendulum, і в честь даного АМА, вони викатили Gleam, в якому загальний пул 6к токенів Pendulum. На даний момент токен ніде не торгується, але очікується скоро лістинг на Mexc. 🔵Посилання на Gleam 🔵Посилання на AMA 🎁Розподіл пула: 🔴Топ 3 учаснки по рефералам отримають по 400 токенів Pendulum 🔴Під час Twitter Space випадковим чином буде обрано 10 учасників, які отримають по 300 токенів Pendulum 🔴30 рандомних учасників Gleam отримають по 60 токенів Pendulum 💬Нагороди будуть розподілені протягом 7 робочих днів після завершення події. 📆Дедлайн: 17 березня Випробовуємо свою вдачу, в даному глімі шанси капець великі, тому не пропускайте такої можливості, особливо лоу банки, токени можуть файно коштувати 🚫 Крипто Скам | Чат | #Глімчанскі

📈Забираємо 7$ з промки ByBit x Fenerbahçe В честь літингу токена $FB, біржа випустила промо, в якому пул 5 000 $FB (7к$). Мі
📈Забираємо 7$ з промки ByBit x Fenerbahçe В честь літингу токена $FB, біржа випустила промо, в якому пул 5 000 $FB (7к$). Місць буде тільки 1000, тому треба скоренько зробити, а винагороди будуть по 5 $FB (7$), за таке можна легенько поборотись. ✏️Що робимо: 🔵Логінимось/Реєструємось на біржі 🔵Робимо оборот 100 $FB (160$) ❗️Будьте обережні, буде присутня сильна волительність. 🌐Деталі 📆Період проведення акції: 12:00, 15 березня 2022 р. – 12:00, 29 березня 2022 р. Щось дуже мало реакцій ви ставите, накидайте трішки 🔥 , вам не важко, а мені приємно) 🚫 Крипто Скам | Чат | #промка

🔶Ділимо пул 65 000 USDT від Binance Сьогодні байненс викатив годний турнір, в якому, скоріш за все, буде мало учасників. З ч
🔶Ділимо пул 65 000 USDT від Binance Сьогодні байненс викатив годний турнір, в якому, скоріш за все, буде мало учасників. З чого я це взяв? Просто мало країн мають доступ до турніру, а саме: Україна, Польща, Румунія, Чехія, Венгрія, Латвія, Естонія. Думаю таке не варто скіпати, адже скоріш за все вийде підняти 5$+, тобто файна піца салямі😋 🤔А що робити? ⏺Логінимось/Реєструємось на біржі ⏺Переходимо сюди і реєструємось в турнірі ⏺Робимо оборот від 200$ в одній із даних пар: ETH/USDT, SOL/USDT, XRP/USDT, BNB/USDT, MATIC/USDT, DOGE/USDT, ADA/USDT, DOT/USDT, LTC/USDT, APT/USDT. За оборот вам будуть давати медаль, чим більше медалей, тим більша винагорода. Знайти свої медалі можна тут 🌐Деталі 📆Період проведення турніру: з 02:00 14.03.2023 до 02:59 01.04.2023 Рекомендую вам торгувати акуратно по лімітках, щоб не вийти в мінус, або юзайте кешбек ваучери якщо в вас є. ВОРКАЄМ! 🚫 Крипто Скам | Чат | #промка

🫙Залітаємо в топовий глімчанский від Kenzo Ventures x Samurai Warrior з пулом 50к$ Рекомендую залетіти і бажано з двох ніг,
🫙Залітаємо в топовий глімчанский від Kenzo Ventures x Samurai Warrior з пулом 50к$ Рекомендую залетіти і бажано з двох ніг, особливо лоу банкам. Судячи по підпищикам тг каналу і ретвітах поста, учасників десь +-5к, а виграшних місць 6к, тому поки що шанси 100%. 🖥Що робимо: 🔵Переходимо в Gleam 🔵Виконуємо завдання 🔵По можливості абузимо😁 🎁Винагороди: 🔴3000 перших отримають по $7,5 $MONSU 🔴3000 рандомних отримають по $7,5 $MONSU 🔴Топ 10 по рефералам отримають $250 $MONSU 📆Дедлайн: 17 березня Гайс, якщо я завдяки вам попаду в топ по рефках, я обов'язково з вами поділюсь у вигляді крипто бокса. 🚫 Крипто Скам | Чат | #Глімчанскі

🔶Забираємо 0.5USDT від Binance за квіз Не маєте грошей щоб поласувати батончиком рошен? Не проблема, зараз можна залутати за
🔶Забираємо 0.5USDT від Binance за квіз Не маєте грошей щоб поласувати батончиком рошен? Не проблема, зараз можна залутати за 3хв 0.5 USDT, тобто 18-20грн або 1.5 батончика) Вложень і багато розому для даної акції не потрібно, тому воркаєм. 🤔"Адміііін, де? Шо? Як?" Скажете ви, а я скажу вам читайте нижче: ⏺Логінимось/Реєструємось на Binance ⏺Переходимо сюди ⏺Відповідаємо на питання (Пссс, козаче, відповіді в нашому чатіку) 📆Дедлайн: Поки дають - беріть Найлегші 20грн за 3хв, а ви ще думаєте чи потрібна вам ферма? Якщо надумаєтесь зробити ферму, тоді з створенням її поможе цей пост. 🚫 Крипто Скам | Чат | #промка

📈Лутаємо 37 USDT + ділимо пул, якщо не виграєте від MEXC Гайс, зараз проходить дуже крутий M-Day, де можна залутати бабки не
📈Лутаємо 37 USDT + ділимо пул, якщо не виграєте від MEXC Гайс, зараз проходить дуже крутий M-Day, де можна залутати бабки не тільки на фючі, а і на спот. Це по типу дефолтний M-Day, але призи будуть і бонусами на фьючерси(37 USDT) + всі хто не виграє розділять пул $6700 на спот, токени одразу можна буде злити + абсолютно всі ділять пул 221 565 $NXRA($14 000)🔥 Також за реєстрацію на біржі можна залутати до 200$ (пост тут), а по моєму посиланню ще будуть максимальні знижки на комісії, класна можливість зареєструватись) ✏️Як взяти участь в M-Day: 🔵Робимо оборот на фьючах від 10к в любій парі і отримуємо 1 білет (30к-1; 75к-3 і т.д., читай детальніше нижче) 🔵Далі переходимо сюди або шукаємо вкладку "M-Day" 🔵Реєструємось в M-Day • Торговий раунд: 08:00 14 березня - 08:00 15 березня • Получення білетів: 08:00 14 березня - 08:00 15 березня • Результати: 10:00 15 березня • Аірдроп: 12:00 15 березня • Білети: 900 • Винагорода за білет: 37 USDT ❗️Усі хто взяв участь додатково ділять пул 221 565 $NXRA($14 000) 🌐Деталі Особисто буду приймати участь, тому що акція по суті безпрограшна — вам в любому випадку повернуть гроші за комсу, та щей по ідеї з плюсом. Думаю зроблю десь 3-10 білетів собі, так як учасників буде мало. До речі, там вони зробили мінімальну комсу 0.02% для тейкерів — гемщина(хто такі мейкери та тейкери — ТИЦЬ) 🚫 Крипто Скам | Чат | #промка

🔶Прийшли винагороди за промку з $EGLD Насипали по 3-4$, перевіряйте свої центри винагород. Я очікував що буде більше, але і на тому дякую🎩

💸Забираємо легкі 10$ за активність в чаті Біржа Tapbit зараз проводить конкурс, де 4 найактивніші учасники тг чату отримають
💸Забираємо легкі 10$ за активність в чаті Біржа Tapbit зараз проводить конкурс, де 4 найактивніші учасники тг чату отримають по 10$ на душу. На даний момент в чаті тільки 60 людей, тому шанси великі. 🔍Що робимо: 🔵Переходимо в тг чат та спілкуємось тиждень 🔵Багато писати не потрібно, вистарчить 100 повідомлень 🔵В кінці тижня визначать переможців Інфа про біржу: 🔴Посилання на Twitter біржі 🔴Посилання на саму біржу Особливо рекомендую цю тему лоу банкам, адже тут дуже дуже великий шанс отримати 10$ просто пишучи повідомлення, ніякі вкладення не потрібні. Цього достатньо для подальшого розвитку (або на піцу😋)

❗️ Залишилося менше 2 годин до кінця розіграшу 50$ Шанси є у всіх. Ботам призи видані не будуть, так як йде люта перевірка 🔔 Включайте сповіщення - Так шанси будуть більше!

🟣Забираємо кожного дня по 25 $BGEM від Boomland Boomland - це виробник блокчейн ігор на базі Poligon. Проект підтримують так
🟣Забираємо кожного дня по 25 $BGEM від Boomland Boomland - це виробник блокчейн ігор на базі Poligon. Проект підтримують такі топи як: Poligon; Sequence; Certik; Boombit; Cherrypick; Magic edem. 🐦На твіттер проекта підписано 62к людей, серед яких є декілька топових проектів та багато інфлів. Зараз ми можемо раз в 24 години забирати 25 їхніх токенів $BGEM, котрі потім зможемо обміняти на токени $BOOM та продати ✏️Як забрати: 🔵Переходимо на сайт та конектимо гаманець 🔵Клеймимо токени (потрібно трішки матіку для комси) 📆Дедлайн: TBA Думаю нагодувати може файно, також рекомендую по ближче познайомитись з проектом, можливо вам видасться шанс отримати WL чи OG роль і получити круті плюшки.

📈Отримуємо 25$ в новій топовій промці від Bybit Як ми пам'ятаємо, минула подібна промка покормила дуже славно, тому не пропу
📈Отримуємо 25$ в новій топовій промці від Bybit Як ми пам'ятаємо, минула подібна промка покормила дуже славно, тому не пропускаємо, потрібен лише депозит Потрібно в 12:00 зробити депозит токенів $VRA на 130$, за що ми отримаємо 26$ по нинішньому курсу, а курс ще може вирости(ну і впасти тоже). ❗️Акція для перших 1250 людей, тому робим фастом ⌨️Приступаємо за ворк: 🔵 Реєструємось на біржі за посиланням 🔵 Робимо депозит 20 000 $VRA(~130$) 🔵 Одразу продаємо, щоб не втратити на курсі Депозит можна зробити з біржі Mexc, та щей бонуси отримати Акція реально годна, кожен повинен загнати хоча б по 1 аку сюди. Хто давно задумувався над створенням ферми — вчора робив пост на основі, де дав всі інструкції по мультиакінгу, дійте)

🇺🇦 Нагадую про наш конкурс, у якому ви можете за декілька хвилин забрати 10$! Дедлайн вже завтра, поспішіть!!!

❗️Фастом забираємо OAT за яку дадуть 5$ Лишилось тільки 1к ОАТ, тому пишу все скоренько щоб і ви встигли. ✏️Все по дефолту: �
❗️Фастом забираємо OAT за яку дадуть 5$ Лишилось тільки 1к ОАТ, тому пишу все скоренько щоб і ви встигли. ✏️Все по дефолту: 🔵Переходимо на Galxe 🔵Виконуємо завдання і клеймимо 💰5$ нікому не помішають