en
Feedback
ім'я мені кіча

ім'я мені кіча

Open in Telegram

вже не качан | малюємо, звучимо, чілимо і шрексуємо🤌 .* для зв'язку — @ksoksob .* підтримати авторку та шреку на каву — https://send.monobank.ua/jar/AX3YiuBS4x .* TIKTOK — https://www.tiktok.com/@ksoksoksob?_t=ZM-8vcJdxdcIuD&_r=1

Show more
Ukraine37 278The category is not specified
271
Subscribers
+324 hours
+167 days
+2130 days
Posts Archive
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

нарешті добила скетчик мікушреків🫠
нарешті добила скетчик мікушреків🫠

інколи коли хочеш зробити якийсь референс на позу для якогось свого малюночка, то це виглядає набагато естетичніше, аніж коли
+2
інколи коли хочеш зробити якийсь референс на позу для якогось свого малюночка, то це виглядає набагато естетичніше, аніж коли хочеш зробити якуйсь гарну фотку кудись в аватарку вздох

Ааааа! Дякую https://t.me/kachachanb за ці неймовірні чібікі! Які вже доречі доступні в моєму стікер-паці💜💜💜
+3
Ааааа! Дякую https://t.me/kachachanb за ці неймовірні чібікі! Які вже доречі доступні в моєму стікер-паці💜💜💜

Repost from N/a
Кіна досі нема і не буде, але якщо Кіча закинула старий жарт, чом би і мені не закинути 💪

чюхайте сраку і спати

Repost from N/a
До запису, під час редагування субтитрів, ХТОСЬ поставив крапку, як окрему репліку КХАХАХАХ

дубляж крапок ПААГНААААЛІ

я коли ви знову кидаєте зірочки з реакціями під пости
я коли ви знову кидаєте зірочки з реакціями під пости

смішна
+1
смішна

щиро сердечно щиро дуже щиро дякую за зірочки!!

з деяких причин кіна не буде, зате буде кінн момент

день малювання \0/

ААХаххахвіхаів, подивіться який прікол мені кіча намалювалаааа аівхахівхахі
ААХаххахвіхаів, подивіться який прікол мені кіча намалювалаааа аівхахівхахі

Repost from КОРЖИК
панна кіча ну ти легенда просто 😍 Дуже гарно, дякую ❤️❤️❤️❤️
панна кіча ну ти легенда просто 😍 Дуже гарно, дякую ❤️❤️❤️❤️

зло хіхікаю

навіть на сраку зірканули піпєтц—

всім чюхать сраку