ім'я мені кіча
Open in Telegram
вже не качан | малюємо, звучимо, чілимо і шрексуємо🤌 .* для зв'язку — @ksoksob .* підтримати авторку та шреку на каву — https://send.monobank.ua/jar/AX3YiuBS4x .* TIKTOK — https://www.tiktok.com/@ksoksoksob?_t=ZM-8vcJdxdcIuD&_r=1
Show moreUkraine37 278The category is not specified
271
Subscribers
+324 hours
+167 days
+2130 days
Posts Archive
+2
інколи коли хочеш зробити якийсь референс на позу для якогось свого малюночка, то це виглядає набагато естетичніше, аніж коли хочеш зробити якуйсь гарну фотку кудись в аватарку
вздох
Repost from Лігвище Бурітиків
+3
Ааааа!
Дякую https://t.me/kachachanb за ці неймовірні чібікі! Які вже доречі доступні в моєму стікер-паці💜💜💜
Repost from N/a
Кіна досі нема і не буде, але якщо Кіча закинула старий жарт, чом би і мені не закинути 💪
Repost from N/a
До запису, під час редагування субтитрів, ХТОСЬ поставив крапку, як окрему репліку
КХАХАХАХ
Repost from михайлістви шось озвучує😻
ААХаххахвіхаів, подивіться який прікол мені кіча намалювалаааа аівхахівхахі
Available now! Telegram Research 2025 — the year's key insights 
