uk
Feedback
ім'я мені кіча

ім'я мені кіча

Відкрити в Telegram

вже не качан | малюємо, звучимо, чілимо і шрексуємо🤌 .* для зв'язку — @ksoksob .* підтримати авторку та шреку на каву — https://send.monobank.ua/jar/AX3YiuBS4x .* TIKTOK — https://www.tiktok.com/@ksoksoksob?_t=ZM-8vcJdxdcIuD&_r=1

Показати більше
Україна36 242Категорія не вказана
269
Підписники
Немає даних24 години
+137 днів
+1730 день
Архів дописів
Repost from N/a
До запису, під час редагування субтитрів, ХТОСЬ поставив крапку, як окрему репліку КХАХАХАХ

дубляж крапок ПААГНААААЛІ

я коли ви знову кидаєте зірочки з реакціями під пости
я коли ви знову кидаєте зірочки з реакціями під пости

смішна
+1
смішна

щиро сердечно щиро дуже щиро дякую за зірочки!!

з деяких причин кіна не буде, зате буде кінн момент

день малювання \0/

ААХаххахвіхаів, подивіться який прікол мені кіча намалювалаааа аівхахівхахі
ААХаххахвіхаів, подивіться який прікол мені кіча намалювалаааа аівхахівхахі

Repost from КОРЖИК
панна кіча ну ти легенда просто 😍 Дуже гарно, дякую ❤️❤️❤️❤️
панна кіча ну ти легенда просто 😍 Дуже гарно, дякую ❤️❤️❤️❤️

зло хіхікаю

навіть на сраку зірканули піпєтц—

всім чюхать сраку

дивлячись на те, як останнім часом на цьому каналі люблять зіркувати, я задумалась про те, щоб розробити якийсь план заохочення(?) та щось придумати цікавеньке для тих, хто найбільше зіркує 😊 але поки зупинилась на невеличких підгончиках у вигляді авторського мерчу та смаколиків 🤭

ЙЙЙЄЄЄ ЗІРКАНУЛИ НА ПОРОШЕНКА

зіпрів
зіпрів

і ще раз всіх вітаю щиро вітаю хочу всіх привітати вітаю щиро привітала привітунькаю вітаю вітя
і ще раз всіх вітаю щиро вітаю хочу всіх привітати вітаю щиро привітала привітунькаю вітаю вітя

sticker.webp0.18 KB

ШО ЗНОВ ЧІ ШО

ЗІРК а