ім'я мені кіча
الذهاب إلى القناة على Telegram
вже не качан | малюємо, звучимо, чілимо і шрексуємо🤌 .* для зв'язку — @ksoksob .* підтримати авторку та шреку на каву — https://send.monobank.ua/jar/AX3YiuBS4x .* TIKTOK — https://www.tiktok.com/@ksoksoksob?_t=ZM-8vcJdxdcIuD&_r=1
إظهار المزيدأوكرانيا36 242الفئة غير محددة
269
المشتركون
لا توجد بيانات24 ساعات
+137 أيام
+1730 أيام
أرشيف المشاركات
Repost from N/a
До запису, під час редагування субтитрів, ХТОСЬ поставив крапку, як окрему репліку
КХАХАХАХ
Repost from михайлістви шось озвучує😻
ААХаххахвіхаів, подивіться який прікол мені кіча намалювалаааа аівхахівхахі
дивлячись на те, як останнім часом на цьому каналі люблять зіркувати, я задумалась про те, щоб розробити якийсь план заохочення(?) та щось придумати цікавеньке для тих, хто найбільше зіркує 😊
але поки зупинилась на невеличких підгончиках у вигляді авторського мерчу та смаколиків 🤭
і ще раз всіх вітаю щиро вітаю хочу всіх привітати вітаю щиро привітала привітунькаю вітаю вітя
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
