en
Feedback
BootUse UA

BootUse UA

Open in Telegram

Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

Show more

📈 Analytical overview of Telegram channel BootUse UA

Channel BootUse UA (@bootuse) in the Ukrainian language segment is an active participant. Currently, the community unites 12 841 subscribers, ranking 9 868 in the Technologies & Applications category and 4 650 in the Ukraine region.

📊 Audience metrics and dynamics

Since its creation on невідомо, the project has demonstrated rapid growth, gathering an audience of 12 841 subscribers.

According to the latest data from 25 June, 2026, the channel demonstrates stable activity. Although there has been a change in the number of participants by -60 over the last 30 days and by 2 over the last 24 hours, overall reach remains high.

  • Verification status: Not verified
  • Engagement rate (ER): The average audience engagement rate is 66.92%. Within the first 24 hours after publication, content typically collects 36.47% reactions from the total number of subscribers.
  • Post reach: On average, each post receives 8 594 views. Within the first day, a publication typically gains 4 684 views.
  • Reactions and interaction: The audience actively supports content: the average number of reactions per post is 59.
  • Thematic interests: Content is focused on key topics such as струм, напруга, бмс, продавець, f2400.

📝 Description and content policy

The author describes the resource as a platform for expressing subjective opinions:
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

Thanks to the high frequency of updates (latest data received on 26 June, 2026), the channel maintains relevance and a high level of publication reach. Analytics show that the audience actively interacts with content, making it an important point of influence in the Technologies & Applications category.

12 841
Subscribers
+224 hours
+37 days
-6030 days
Posts Archive
Зробив трішки катувань сонячному інвертору на 1000ВА. До 800 Вт резистивне навантаження витягує. Для такого як живлення котла, освітлення, роутера і не потужного компа - підійде. https://youtu.be/BQFmC6e8WUc

Чорна п'яниця вже працює в Європейських магазинах. Fossibot F2400 можна купити за 759 Євро. До мене вже їде версія з вайфаєм
Чорна п'яниця вже працює в Європейських магазинах. Fossibot F2400 можна купити за 759 Євро. До мене вже їде версія з вайфаєм (сподіваюсь). Bluetti AC180 - за 699 Євро ( хоча я бачив і 649 Євро ціну, але скільки чекати таку ціну - невідомо, зазвичай 749 Є)

Ідеально для квадроберів, яке ще точно не визначились, ким вони будуть. https://s.click.aliexpress.com/e/_DCioR1f PS. Ржу..
Ідеально для квадроберів, яке ще точно не визначились, ким вони будуть. https://s.click.aliexpress.com/e/_DCioR1f PS. Ржу..

Fnirsi викотили USB тестер FNAC-28. 16$. Але схоже, що тригера нема, що вже є не дуже цікаво. Не знає що таке PD3.1. Такий со
Fnirsi викотили USB тестер FNAC-28. 16$. Але схоже, що тригера нема, що вже є не дуже цікаво. Не знає що таке PD3.1. Такий собі тестер протоколів та кулонометр. FNAC-28 https://s.click.aliexpress.com/e/_DeogoGN UPD. Отримав, поки що враження не дуже хороші. Навіть старенький FNB48S виглядає поруч з ним цікавіше: https://s.click.aliexpress.com/e/_Dm3ije5 Про FNB58 взагалі мовчу, це безумовний хітярра.: https://fas.st/2ZRpA

Ще один підвищувач напруги, але є версія на 40А 1800Вт. 12В акумулятор (якщо зможе) віддасть 480Вт. https://s.click.aliexpres
Ще один підвищувач напруги, але є версія на 40А 1800Вт. 12В акумулятор (якщо зможе) віддасть 480Вт. https://s.click.aliexpress.com/e/_DFGFish

З промокодів залишився лише на 5 баксів. Слудкую, може щось з'явисться..
NOVUA05

Підвищувач напруги з 9-60В до 10-120В. 15А максимум. Вже їде, купувався лише для тестування зарядних станцій та сонячних інве
Підвищувач напруги з 9-60В до 10-120В. 15А максимум. Вже їде, купувався лише для тестування зарядних станцій та сонячних інверторів. А як ви заряджаєте свої блюєтті з екофловами, коли нема мережі, а є акум під боком. https://s.click.aliexpress.com/e/_DDlfzT7

Sofirn Q8 Plus Цікаво, чи можна ним шахеда підсвітити? https://s.click.aliexpress.com/e/_DF6Hj4V
+1
Sofirn Q8 Plus Цікаво, чи можна ним шахеда підсвітити? https://s.click.aliexpress.com/e/_DF6Hj4V

Atorch пошевелились і зробили до своїх електронним навантажень плату з PD QC тригером. І на ній тепер можна виставляти напруг
Atorch пошевелились і зробили до своїх електронним навантажень плату з PD QC тригером. І на ній тепер можна виставляти напруги аж до PD 3.1 28V. https://s.click.aliexpress.com/e/_DmiNzeH

У електронного навантаження DP24MP нема Wifi, але є блютуз і можна підключити електронне навантаження до Home assistant. І на
У електронного навантаження DP24MP нема Wifi, але є блютуз і можна підключити електронне навантаження до Home assistant. І навіть керувати можна. Сторінка проекта. https://github.com/syssi/esphome-atorch-dl24/ DL24MP: https://s.click.aliexpress.com/e/_DendStj Для DL24MP потрібно вимкнути CRC (чексума).

Один з інструментів, яким я постійно користуюсь, це електронне навантаження Atorch. Воно у мене без wifi і інколи щоб проконт
Один з інструментів, яким я постійно користуюсь, це електронне навантаження Atorch. Воно у мене без wifi і інколи щоб проконтролювати якийсь процес, до нього потрібно бігати ноками. Але є такі ж пристрої з Wifi та можливісю підключення додаткових модулів. DL24EW можна придбати з модулем CDC - контролю заряду батареї. До мого навантаження він не підійде. https://s.click.aliexpress.com/e/_DEsqyFf

50003 підписника. Але 65% глядачів не підписані на канал. Підписуйтесь, за це з вас ніхто нічого не вимагає, а рекламодавці н
50003 підписника. Але 65% глядачів не підписані на канал. Підписуйтесь, за це з вас ніхто нічого не вимагає, а рекламодавці на канал будуть по іншому дивитись. У когось з них ліміти 50к, а у когось і 100к. Бо хочеться вже якусь ракєту затестити.

Переможці: @Xx22xx2a

Jikong викотили нову бмс - JKESS. ESS - Energy Storage System. Орієнтована на системи зберігання енергії. В ній крім стандарт
Jikong викотили нову бмс - JKESS. ESS - Energy Storage System. Орієнтована на системи зберігання енергії. В ній крім стандартних функцій є: - паралельне з'єднання - RS485/CAN - підключати до інверторів. - обмеження по струму при паралельному з'єднанні. - порт нагрівача - порт вентилятора - порт пищалки - порт для підключення Wifi - підтримка натрієвих акумів. - можливість підключенні гіроскопа. - сухий контакт. https://s.click.aliexpress.com/e/_DlXQbj3 Ракєта. І коштує дорожче.

Приїхав Datouboss 12/24 і я цому вже виміряв споживання на холостому. Як на мене - дуже пристойне споживання. Особливість при
+1
Приїхав Datouboss 12/24 і я цому вже виміряв споживання на холостому. Як на мене - дуже пристойне споживання. Особливість пристрою - може працювати з 12В та 24В батареями. Потужність номінальна буде 1000Вт та 2000Вт відповідно до батареї. Зараз його можна купити десь за 81-82$ з купонами та монетами. https://s.click.aliexpress.com/e/_Dmhnvlr

Як ви таке знаходите? https://s.click.aliexpress.com/e/_DFCY2lF
Як ви таке знаходите? https://s.click.aliexpress.com/e/_DFCY2lF

Коди для Польщі. PLAF05 PLAF10 PLAF15 PLAF30 PLAF50 Коди для України на 30 та 50 вже розібрали.

Як же ця штукенція допомогає. Особливо з деякими зарядними станціями, які прибріхують по потужності. ATORCH S1W, має Tuya Wif
Як же ця штукенція допомогає. Особливо з деякими зарядними станціями, які прибріхують по потужності. ATORCH S1W, має Tuya Wifi інтерфейс, тобто можна керувати з мобільного додатку Tuya. Струм до 10А, максимальна потужність 3680Вт, вимірює Power Factor. Можна використовувати в автоматизаціях. https://s.click.aliexpress.com/e/_DkiZv6t

Інверторна JK BMS 8S-16S по SuperDeals. 100A- 60$ 150A- 81$ (мінус 10$ по промокоду) https://s.click.aliexpress.com/e/_DBlllv
Інверторна JK BMS 8S-16S по SuperDeals. 100A- 60$ 150A- 81$ (мінус 10$ по промокоду) https://s.click.aliexpress.com/e/_DBlllvB Взяв собі для апгрейду батареї. Але поки нема інвертора з CAN чи rs485 сенсу з неї не дуже. Нагадую, що з 1 листопада малий розпродаж, а 11.11 може щось буде ще.

Коли будете чекати розпродаж, можна подивитись відос про RD6024. А я від нього зараз акуми через гібридний інвертор буду заряджати. Тест. https://youtu.be/V_EdpBQw-oI