ch
Feedback
BootUse UA

BootUse UA

前往频道在 Telegram

Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

显示更多

📈 Telegram 频道 BootUse UA 的分析概览

频道 BootUse UA (@bootuse) 乌克兰语 语言赛道中的 是活跃参与者。目前社区聚集了 12 837 名订阅者,在 技术与应用 类别中位列第 9 868,并在 乌克兰 地区排名第 4 650

📊 受众指标与增长动态

невідомо 创建以来,项目保持高速增长,吸引了 12 837 名订阅者。

根据 25 六月, 2026 的最新数据,频道保持稳定运转。过去 30 天订阅人数变化为 -60,过去 24 小时变化为 2,整体触达仍然可观。

  • 认证状态: 未认证
  • 互动率 (ER): 平均受众互动率为 66.92%。内容发布后 24 小时内通常能获得 36.47% 的反应,占订阅者总量。
  • 帖子覆盖: 每篇帖子平均可获得 8 594 次浏览,首日通常累积 4 684 次浏览。
  • 互动与反馈: 受众积极参与,单帖平均反应数为 59
  • 主题关注点: 内容集中在 струм, напруга, бмс, продавець, f2400 等核心主题上。

📝 描述与内容策略

作者将该频道定位为表达主观观点的平台:
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

凭借高频更新(最新数据采集于 26 六月, 2026),频道始终保持新鲜度与高覆盖。分析显示受众积极互动,使其成为 技术与应用 类别中的关键影响点。

12 837
订阅者
+224 小时
+37
-6030
帖子存档
Тут трішки налякали, що халява з митом на акуми, зарядні станції, інвертори може закінчитись 31.12.2024. Тобто, якщо замовлен
Тут трішки налякали, що халява з митом на акуми, зарядні станції, інвертори може закінчитись 31.12.2024. Тобто, якщо замовлений товар потрапить на митницю 01.01.2025, то буде мито. Чи хтось вивчав питання? Бо я щось інформації не знайшов.

Зробив трішки катувань сонячному інвертору на 1000ВА. До 800 Вт резистивне навантаження витягує. Для такого як живлення котла, освітлення, роутера і не потужного компа - підійде. https://youtu.be/BQFmC6e8WUc

Чорна п'яниця вже працює в Європейських магазинах. Fossibot F2400 можна купити за 759 Євро. До мене вже їде версія з вайфаєм
Чорна п'яниця вже працює в Європейських магазинах. Fossibot F2400 можна купити за 759 Євро. До мене вже їде версія з вайфаєм (сподіваюсь). Bluetti AC180 - за 699 Євро ( хоча я бачив і 649 Євро ціну, але скільки чекати таку ціну - невідомо, зазвичай 749 Є)

Ідеально для квадроберів, яке ще точно не визначились, ким вони будуть. https://s.click.aliexpress.com/e/_DCioR1f PS. Ржу..
Ідеально для квадроберів, яке ще точно не визначились, ким вони будуть. https://s.click.aliexpress.com/e/_DCioR1f PS. Ржу..

Fnirsi викотили USB тестер FNAC-28. 16$. Але схоже, що тригера нема, що вже є не дуже цікаво. Не знає що таке PD3.1. Такий со
Fnirsi викотили USB тестер FNAC-28. 16$. Але схоже, що тригера нема, що вже є не дуже цікаво. Не знає що таке PD3.1. Такий собі тестер протоколів та кулонометр. FNAC-28 https://s.click.aliexpress.com/e/_DeogoGN UPD. Отримав, поки що враження не дуже хороші. Навіть старенький FNB48S виглядає поруч з ним цікавіше: https://s.click.aliexpress.com/e/_Dm3ije5 Про FNB58 взагалі мовчу, це безумовний хітярра.: https://fas.st/2ZRpA

Ще один підвищувач напруги, але є версія на 40А 1800Вт. 12В акумулятор (якщо зможе) віддасть 480Вт. https://s.click.aliexpres
Ще один підвищувач напруги, але є версія на 40А 1800Вт. 12В акумулятор (якщо зможе) віддасть 480Вт. https://s.click.aliexpress.com/e/_DFGFish

З промокодів залишився лише на 5 баксів. Слудкую, може щось з'явисться..
NOVUA05

Підвищувач напруги з 9-60В до 10-120В. 15А максимум. Вже їде, купувався лише для тестування зарядних станцій та сонячних інве
Підвищувач напруги з 9-60В до 10-120В. 15А максимум. Вже їде, купувався лише для тестування зарядних станцій та сонячних інверторів. А як ви заряджаєте свої блюєтті з екофловами, коли нема мережі, а є акум під боком. https://s.click.aliexpress.com/e/_DDlfzT7

Sofirn Q8 Plus Цікаво, чи можна ним шахеда підсвітити? https://s.click.aliexpress.com/e/_DF6Hj4V
+1
Sofirn Q8 Plus Цікаво, чи можна ним шахеда підсвітити? https://s.click.aliexpress.com/e/_DF6Hj4V

Atorch пошевелились і зробили до своїх електронним навантажень плату з PD QC тригером. І на ній тепер можна виставляти напруг
Atorch пошевелились і зробили до своїх електронним навантажень плату з PD QC тригером. І на ній тепер можна виставляти напруги аж до PD 3.1 28V. https://s.click.aliexpress.com/e/_DmiNzeH

У електронного навантаження DP24MP нема Wifi, але є блютуз і можна підключити електронне навантаження до Home assistant. І на
У електронного навантаження DP24MP нема Wifi, але є блютуз і можна підключити електронне навантаження до Home assistant. І навіть керувати можна. Сторінка проекта. https://github.com/syssi/esphome-atorch-dl24/ DL24MP: https://s.click.aliexpress.com/e/_DendStj Для DL24MP потрібно вимкнути CRC (чексума).

Один з інструментів, яким я постійно користуюсь, це електронне навантаження Atorch. Воно у мене без wifi і інколи щоб проконт
Один з інструментів, яким я постійно користуюсь, це електронне навантаження Atorch. Воно у мене без wifi і інколи щоб проконтролювати якийсь процес, до нього потрібно бігати ноками. Але є такі ж пристрої з Wifi та можливісю підключення додаткових модулів. DL24EW можна придбати з модулем CDC - контролю заряду батареї. До мого навантаження він не підійде. https://s.click.aliexpress.com/e/_DEsqyFf

50003 підписника. Але 65% глядачів не підписані на канал. Підписуйтесь, за це з вас ніхто нічого не вимагає, а рекламодавці н
50003 підписника. Але 65% глядачів не підписані на канал. Підписуйтесь, за це з вас ніхто нічого не вимагає, а рекламодавці на канал будуть по іншому дивитись. У когось з них ліміти 50к, а у когось і 100к. Бо хочеться вже якусь ракєту затестити.

Переможці: @Xx22xx2a

Jikong викотили нову бмс - JKESS. ESS - Energy Storage System. Орієнтована на системи зберігання енергії. В ній крім стандарт
Jikong викотили нову бмс - JKESS. ESS - Energy Storage System. Орієнтована на системи зберігання енергії. В ній крім стандартних функцій є: - паралельне з'єднання - RS485/CAN - підключати до інверторів. - обмеження по струму при паралельному з'єднанні. - порт нагрівача - порт вентилятора - порт пищалки - порт для підключення Wifi - підтримка натрієвих акумів. - можливість підключенні гіроскопа. - сухий контакт. https://s.click.aliexpress.com/e/_DlXQbj3 Ракєта. І коштує дорожче.

Приїхав Datouboss 12/24 і я цому вже виміряв споживання на холостому. Як на мене - дуже пристойне споживання. Особливість при
+1
Приїхав Datouboss 12/24 і я цому вже виміряв споживання на холостому. Як на мене - дуже пристойне споживання. Особливість пристрою - може працювати з 12В та 24В батареями. Потужність номінальна буде 1000Вт та 2000Вт відповідно до батареї. Зараз його можна купити десь за 81-82$ з купонами та монетами. https://s.click.aliexpress.com/e/_Dmhnvlr

Як ви таке знаходите? https://s.click.aliexpress.com/e/_DFCY2lF
Як ви таке знаходите? https://s.click.aliexpress.com/e/_DFCY2lF

Коди для Польщі. PLAF05 PLAF10 PLAF15 PLAF30 PLAF50 Коди для України на 30 та 50 вже розібрали.

Як же ця штукенція допомогає. Особливо з деякими зарядними станціями, які прибріхують по потужності. ATORCH S1W, має Tuya Wif
Як же ця штукенція допомогає. Особливо з деякими зарядними станціями, які прибріхують по потужності. ATORCH S1W, має Tuya Wifi інтерфейс, тобто можна керувати з мобільного додатку Tuya. Струм до 10А, максимальна потужність 3680Вт, вимірює Power Factor. Можна використовувати в автоматизаціях. https://s.click.aliexpress.com/e/_DkiZv6t

Інверторна JK BMS 8S-16S по SuperDeals. 100A- 60$ 150A- 81$ (мінус 10$ по промокоду) https://s.click.aliexpress.com/e/_DBlllv
Інверторна JK BMS 8S-16S по SuperDeals. 100A- 60$ 150A- 81$ (мінус 10$ по промокоду) https://s.click.aliexpress.com/e/_DBlllvB Взяв собі для апгрейду батареї. Але поки нема інвертора з CAN чи rs485 сенсу з неї не дуже. Нагадую, що з 1 листопада малий розпродаж, а 11.11 може щось буде ще.