BootUse UA
前往频道在 Telegram
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat
显示更多📈 Telegram 频道 BootUse UA 的分析概览
频道 BootUse UA (@bootuse) 乌克兰语 语言赛道中的 是活跃参与者。目前社区聚集了 12 837 名订阅者,在 技术与应用 类别中位列第 9 868,并在 乌克兰 地区排名第 4 650 位。
📊 受众指标与增长动态
自 невідомо 创建以来,项目保持高速增长,吸引了 12 837 名订阅者。
根据 25 六月, 2026 的最新数据,频道保持稳定运转。过去 30 天订阅人数变化为 -60,过去 24 小时变化为 2,整体触达仍然可观。
- 认证状态: 未认证
- 互动率 (ER): 平均受众互动率为 66.92%。内容发布后 24 小时内通常能获得 36.47% 的反应,占订阅者总量。
- 帖子覆盖: 每篇帖子平均可获得 8 594 次浏览,首日通常累积 4 684 次浏览。
- 互动与反馈: 受众积极参与,单帖平均反应数为 59。
- 主题关注点: 内容集中在 струм, напруга, бмс, продавець, f2400 等核心主题上。
📝 描述与内容策略
作者将该频道定位为表达主观观点的平台:
“Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори.
Промокоди для аліекспрес.
Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat”
凭借高频更新(最新数据采集于 26 六月, 2026),频道始终保持新鲜度与高覆盖。分析显示受众积极互动,使其成为 技术与应用 类别中的关键影响点。
12 837
订阅者
+224 小时
+37 天
-6030 天
帖子存档
12 837
Тут трішки налякали, що халява з митом на акуми, зарядні станції, інвертори може закінчитись 31.12.2024.
Тобто, якщо замовлений товар потрапить на митницю 01.01.2025, то буде мито.
Чи хтось вивчав питання? Бо я щось інформації не знайшов.
12 837
Зробив трішки катувань сонячному інвертору на 1000ВА. До 800 Вт резистивне навантаження витягує. Для такого як живлення котла, освітлення, роутера і не потужного компа - підійде.
https://youtu.be/BQFmC6e8WUc
12 837
Чорна п'яниця вже працює в Європейських магазинах.
Fossibot F2400 можна купити за 759 Євро. До мене вже їде версія з вайфаєм (сподіваюсь).
Bluetti AC180 - за 699 Євро ( хоча я бачив і 649 Євро ціну, але скільки чекати таку ціну - невідомо, зазвичай 749 Є)
12 837
Ідеально для квадроберів, яке ще точно не визначились, ким вони будуть.
https://s.click.aliexpress.com/e/_DCioR1f
PS. Ржу..
12 837
Fnirsi викотили USB тестер FNAC-28.
16$. Але схоже, що тригера нема, що вже є не дуже цікаво.
Не знає що таке PD3.1.
Такий собі тестер протоколів та кулонометр.
FNAC-28
https://s.click.aliexpress.com/e/_DeogoGN
UPD. Отримав, поки що враження не дуже хороші.
Навіть старенький FNB48S виглядає поруч з ним цікавіше:
https://s.click.aliexpress.com/e/_Dm3ije5
Про FNB58 взагалі мовчу, це безумовний хітярра.:
https://fas.st/2ZRpA
12 837
Ще один підвищувач напруги, але є версія на 40А 1800Вт.
12В акумулятор (якщо зможе) віддасть 480Вт.
https://s.click.aliexpress.com/e/_DFGFish
12 837
Підвищувач напруги з 9-60В до 10-120В. 15А максимум.
Вже їде, купувався лише для тестування зарядних станцій та сонячних інверторів.
А як ви заряджаєте свої блюєтті з екофловами, коли нема мережі, а є акум під боком.
https://s.click.aliexpress.com/e/_DDlfzT7
12 837
Sofirn Q8 Plus
Цікаво, чи можна ним шахеда підсвітити?
https://s.click.aliexpress.com/e/_DF6Hj4V
12 837
Atorch пошевелились і зробили до своїх електронним навантажень плату з PD QC тригером. І на ній тепер можна виставляти напруги аж до PD 3.1 28V.
https://s.click.aliexpress.com/e/_DmiNzeH
12 837
У електронного навантаження DP24MP нема Wifi, але є блютуз і можна підключити електронне навантаження до Home assistant. І навіть керувати можна.
Сторінка проекта.
https://github.com/syssi/esphome-atorch-dl24/
DL24MP:
https://s.click.aliexpress.com/e/_DendStj
Для DL24MP потрібно вимкнути CRC (чексума).
12 837
Один з інструментів, яким я постійно користуюсь, це електронне навантаження Atorch. Воно у мене без wifi і інколи щоб проконтролювати якийсь процес, до нього потрібно бігати ноками.
Але є такі ж пристрої з Wifi та можливісю підключення додаткових модулів.
DL24EW можна придбати з модулем CDC - контролю заряду батареї.
До мого навантаження він не підійде.
https://s.click.aliexpress.com/e/_DEsqyFf
12 837
50003 підписника.
Але 65% глядачів не підписані на канал.
Підписуйтесь, за це з вас ніхто нічого не вимагає, а рекламодавці на канал будуть по іншому дивитись.
У когось з них ліміти 50к, а у когось і 100к. Бо хочеться вже якусь ракєту затестити.
12 837
Jikong викотили нову бмс - JKESS.
ESS - Energy Storage System.
Орієнтована на системи зберігання енергії.
В ній крім стандартних функцій є:
- паралельне з'єднання
- RS485/CAN - підключати до інверторів.
- обмеження по струму при паралельному з'єднанні.
- порт нагрівача
- порт вентилятора
- порт пищалки
- порт для підключення Wifi
- підтримка натрієвих акумів.
- можливість підключенні гіроскопа.
- сухий контакт.
https://s.click.aliexpress.com/e/_DlXQbj3
Ракєта. І коштує дорожче.
12 837
Приїхав Datouboss 12/24 і я цому вже виміряв споживання на холостому.
Як на мене - дуже пристойне споживання.
Особливість пристрою - може працювати з 12В та 24В батареями.
Потужність номінальна буде 1000Вт та 2000Вт відповідно до батареї.
Зараз його можна купити десь за 81-82$ з купонами та монетами.
https://s.click.aliexpress.com/e/_Dmhnvlr
12 837
Коди для Польщі.
PLAF05
PLAF10
PLAF15
PLAF30
PLAF50
Коди для України на 30 та 50 вже розібрали.
12 837
Як же ця штукенція допомогає.
Особливо з деякими зарядними станціями, які прибріхують по потужності.
ATORCH S1W, має Tuya Wifi інтерфейс, тобто можна керувати з мобільного додатку Tuya.
Струм до 10А, максимальна потужність 3680Вт, вимірює Power Factor.
Можна використовувати в автоматизаціях.
https://s.click.aliexpress.com/e/_DkiZv6t
12 837
Інверторна JK BMS 8S-16S по SuperDeals.
100A- 60$
150A- 81$ (мінус 10$ по промокоду)
https://s.click.aliexpress.com/e/_DBlllvB
Взяв собі для апгрейду батареї.
Але поки нема інвертора з CAN чи rs485 сенсу з неї не дуже.
Нагадую, що з 1 листопада малий розпродаж, а 11.11 може щось буде ще.
现已上线!2025 年 Telegram 研究 — 年度关键洞察 
