fa
Feedback
BootUse UA

BootUse UA

رفتن به کانال در Telegram

Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

نمایش بیشتر

📈 تحلیل کانال تلگرام BootUse UA

کانال BootUse UA (@bootuse) در بخش زبانی اوکراینی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 12 841 مشترک است و جایگاه 9 868 را در دسته فناوری و برنامه‌ها و رتبه 4 650 را در منطقه أوكرانيا دارد.

📊 شاخص‌های مخاطب و پویایی

از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 12 841 مشترک جذب کرده است.

بر اساس آخرین داده‌ها در تاریخ 25 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر -60 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر 2 بوده و همچنان دسترسی گسترده‌ای حفظ شده است.

  • وضعیت تأیید: تأیید نشده
  • نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 66.92% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 36.47% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب می‌کند.
  • دسترسی پست‌ها: هر پست به طور میانگین 8 594 بازدید دریافت می‌کند. در اولین روز معمولاً 4 684 بازدید جمع‌آوری می‌شود.
  • واکنش‌ها و تعامل: مخاطبان به‌طور فعال حمایت می‌کنند؛ میانگین واکنش به هر پست 59 است.
  • علایق موضوعی: محتوا بر موضوعات کلیدی مانند струм, напруга, бмс, продавець, f2400 تمرکز دارد.

📝 توضیح و سیاست محتوایی

نویسنده این فضا را محل بیان دیدگاه‌های شخصی توصیف می‌کند:
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

به لطف به‌روزرسانی‌های پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 26 ژوئن, 2026)، کانال همواره به‌روز و دارای دسترسی بالاست. تحلیل‌ها نشان می‌دهد مخاطبان به‌طور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته فناوری و برنامه‌ها تبدیل کرده‌اند.

12 841
مشترکین
+224 ساعت
+37 روز
-6030 روز
آرشیو پست ها
Зробив трішки катувань сонячному інвертору на 1000ВА. До 800 Вт резистивне навантаження витягує. Для такого як живлення котла, освітлення, роутера і не потужного компа - підійде. https://youtu.be/BQFmC6e8WUc

Чорна п'яниця вже працює в Європейських магазинах. Fossibot F2400 можна купити за 759 Євро. До мене вже їде версія з вайфаєм
Чорна п'яниця вже працює в Європейських магазинах. Fossibot F2400 можна купити за 759 Євро. До мене вже їде версія з вайфаєм (сподіваюсь). Bluetti AC180 - за 699 Євро ( хоча я бачив і 649 Євро ціну, але скільки чекати таку ціну - невідомо, зазвичай 749 Є)

Ідеально для квадроберів, яке ще точно не визначились, ким вони будуть. https://s.click.aliexpress.com/e/_DCioR1f PS. Ржу..
Ідеально для квадроберів, яке ще точно не визначились, ким вони будуть. https://s.click.aliexpress.com/e/_DCioR1f PS. Ржу..

Fnirsi викотили USB тестер FNAC-28. 16$. Але схоже, що тригера нема, що вже є не дуже цікаво. Не знає що таке PD3.1. Такий со
Fnirsi викотили USB тестер FNAC-28. 16$. Але схоже, що тригера нема, що вже є не дуже цікаво. Не знає що таке PD3.1. Такий собі тестер протоколів та кулонометр. FNAC-28 https://s.click.aliexpress.com/e/_DeogoGN UPD. Отримав, поки що враження не дуже хороші. Навіть старенький FNB48S виглядає поруч з ним цікавіше: https://s.click.aliexpress.com/e/_Dm3ije5 Про FNB58 взагалі мовчу, це безумовний хітярра.: https://fas.st/2ZRpA

Ще один підвищувач напруги, але є версія на 40А 1800Вт. 12В акумулятор (якщо зможе) віддасть 480Вт. https://s.click.aliexpres
Ще один підвищувач напруги, але є версія на 40А 1800Вт. 12В акумулятор (якщо зможе) віддасть 480Вт. https://s.click.aliexpress.com/e/_DFGFish

З промокодів залишився лише на 5 баксів. Слудкую, може щось з'явисться..
NOVUA05

Підвищувач напруги з 9-60В до 10-120В. 15А максимум. Вже їде, купувався лише для тестування зарядних станцій та сонячних інве
Підвищувач напруги з 9-60В до 10-120В. 15А максимум. Вже їде, купувався лише для тестування зарядних станцій та сонячних інверторів. А як ви заряджаєте свої блюєтті з екофловами, коли нема мережі, а є акум під боком. https://s.click.aliexpress.com/e/_DDlfzT7

Sofirn Q8 Plus Цікаво, чи можна ним шахеда підсвітити? https://s.click.aliexpress.com/e/_DF6Hj4V
+1
Sofirn Q8 Plus Цікаво, чи можна ним шахеда підсвітити? https://s.click.aliexpress.com/e/_DF6Hj4V

Atorch пошевелились і зробили до своїх електронним навантажень плату з PD QC тригером. І на ній тепер можна виставляти напруг
Atorch пошевелились і зробили до своїх електронним навантажень плату з PD QC тригером. І на ній тепер можна виставляти напруги аж до PD 3.1 28V. https://s.click.aliexpress.com/e/_DmiNzeH

У електронного навантаження DP24MP нема Wifi, але є блютуз і можна підключити електронне навантаження до Home assistant. І на
У електронного навантаження DP24MP нема Wifi, але є блютуз і можна підключити електронне навантаження до Home assistant. І навіть керувати можна. Сторінка проекта. https://github.com/syssi/esphome-atorch-dl24/ DL24MP: https://s.click.aliexpress.com/e/_DendStj Для DL24MP потрібно вимкнути CRC (чексума).

Один з інструментів, яким я постійно користуюсь, це електронне навантаження Atorch. Воно у мене без wifi і інколи щоб проконт
Один з інструментів, яким я постійно користуюсь, це електронне навантаження Atorch. Воно у мене без wifi і інколи щоб проконтролювати якийсь процес, до нього потрібно бігати ноками. Але є такі ж пристрої з Wifi та можливісю підключення додаткових модулів. DL24EW можна придбати з модулем CDC - контролю заряду батареї. До мого навантаження він не підійде. https://s.click.aliexpress.com/e/_DEsqyFf

50003 підписника. Але 65% глядачів не підписані на канал. Підписуйтесь, за це з вас ніхто нічого не вимагає, а рекламодавці н
50003 підписника. Але 65% глядачів не підписані на канал. Підписуйтесь, за це з вас ніхто нічого не вимагає, а рекламодавці на канал будуть по іншому дивитись. У когось з них ліміти 50к, а у когось і 100к. Бо хочеться вже якусь ракєту затестити.

Переможці: @Xx22xx2a

Jikong викотили нову бмс - JKESS. ESS - Energy Storage System. Орієнтована на системи зберігання енергії. В ній крім стандарт
Jikong викотили нову бмс - JKESS. ESS - Energy Storage System. Орієнтована на системи зберігання енергії. В ній крім стандартних функцій є: - паралельне з'єднання - RS485/CAN - підключати до інверторів. - обмеження по струму при паралельному з'єднанні. - порт нагрівача - порт вентилятора - порт пищалки - порт для підключення Wifi - підтримка натрієвих акумів. - можливість підключенні гіроскопа. - сухий контакт. https://s.click.aliexpress.com/e/_DlXQbj3 Ракєта. І коштує дорожче.

Приїхав Datouboss 12/24 і я цому вже виміряв споживання на холостому. Як на мене - дуже пристойне споживання. Особливість при
+1
Приїхав Datouboss 12/24 і я цому вже виміряв споживання на холостому. Як на мене - дуже пристойне споживання. Особливість пристрою - може працювати з 12В та 24В батареями. Потужність номінальна буде 1000Вт та 2000Вт відповідно до батареї. Зараз його можна купити десь за 81-82$ з купонами та монетами. https://s.click.aliexpress.com/e/_Dmhnvlr

Як ви таке знаходите? https://s.click.aliexpress.com/e/_DFCY2lF
Як ви таке знаходите? https://s.click.aliexpress.com/e/_DFCY2lF

Коди для Польщі. PLAF05 PLAF10 PLAF15 PLAF30 PLAF50 Коди для України на 30 та 50 вже розібрали.

Як же ця штукенція допомогає. Особливо з деякими зарядними станціями, які прибріхують по потужності. ATORCH S1W, має Tuya Wif
Як же ця штукенція допомогає. Особливо з деякими зарядними станціями, які прибріхують по потужності. ATORCH S1W, має Tuya Wifi інтерфейс, тобто можна керувати з мобільного додатку Tuya. Струм до 10А, максимальна потужність 3680Вт, вимірює Power Factor. Можна використовувати в автоматизаціях. https://s.click.aliexpress.com/e/_DkiZv6t

Інверторна JK BMS 8S-16S по SuperDeals. 100A- 60$ 150A- 81$ (мінус 10$ по промокоду) https://s.click.aliexpress.com/e/_DBlllv
Інверторна JK BMS 8S-16S по SuperDeals. 100A- 60$ 150A- 81$ (мінус 10$ по промокоду) https://s.click.aliexpress.com/e/_DBlllvB Взяв собі для апгрейду батареї. Але поки нема інвертора з CAN чи rs485 сенсу з неї не дуже. Нагадую, що з 1 листопада малий розпродаж, а 11.11 може щось буде ще.

Коли будете чекати розпродаж, можна подивитись відос про RD6024. А я від нього зараз акуми через гібридний інвертор буду заряджати. Тест. https://youtu.be/V_EdpBQw-oI