en
Feedback
BootUse UA

BootUse UA

Open in Telegram

Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

Show more

📈 Analytical overview of Telegram channel BootUse UA

Channel BootUse UA (@bootuse) in the Ukrainian language segment is an active participant. Currently, the community unites 12 840 subscribers, ranking 9 909 in the Technologies & Applications category and 4 656 in the Ukraine region.

📊 Audience metrics and dynamics

Since its creation on невідомо, the project has demonstrated rapid growth, gathering an audience of 12 840 subscribers.

According to the latest data from 23 June, 2026, the channel demonstrates stable activity. Although there has been a change in the number of participants by -63 over the last 30 days and by -4 over the last 24 hours, overall reach remains high.

  • Verification status: Not verified
  • Engagement rate (ER): The average audience engagement rate is 66.08%. Within the first 24 hours after publication, content typically collects 35.86% reactions from the total number of subscribers.
  • Post reach: On average, each post receives 8 482 views. Within the first day, a publication typically gains 4 603 views.
  • Reactions and interaction: The audience actively supports content: the average number of reactions per post is 58.
  • Thematic interests: Content is focused on key topics such as струм, напруга, бмс, продавець, f2400.

📝 Description and content policy

The author describes the resource as a platform for expressing subjective opinions:
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

Thanks to the high frequency of updates (latest data received on 24 June, 2026), the channel maintains relevance and a high level of publication reach. Analytics show that the audience actively interacts with content, making it an important point of influence in the Technologies & Applications category.

12 840
Subscribers
-424 hours
-127 days
-6330 days
Posts Archive
Переможці: @vursol

Gl.inet викотили на алі свій Flint 3. 2+4 порти 2,5 GbE Wifi 7 OpenWRT (але схоже що Luci доведеться самостійно ставити). 800
Gl.inet викотили на алі свій Flint 3. 2+4 порти 2,5 GbE Wifi 7 OpenWRT (але схоже що Luci доведеться самостійно ставити). 8000 грн на алі. В Україні - 12000. https://s.click.aliexpress.com/e/_okcIw0G

Не встиг опублікувати відео про створення пристрою Thread, як якась скотиняка вже дизлайк поставили. Мабуть москаль якийсь. А
Не встиг опублікувати відео про створення пристрою Thread, як якась скотиняка вже дизлайк поставили. Мабуть москаль якийсь. А це донгл який можна використовувати як з Zigbee так і з Thread мережею. https://s.click.aliexpress.com/e/_oBrClkU

Тепер ви самостійно можете створювати Thread пристрої для розумного будинку. Відео про створення першого пристрою знайдете за
Тепер ви самостійно можете створювати Thread пристрої для розумного будинку. Відео про створення першого пристрою знайдете за посиланням.

Лежить без діла отака маска. Дорослим вона точно не цікава, а для дітвори може бути забавкою. Розіграю в четвер 24.07.2025. Г
Лежить без діла отака маска. Дорослим вона точно не цікава, а для дітвори може бути забавкою. Розіграю в четвер 24.07.2025. Гляньте на характеристики, якщо підходить - тицяйте Брати участь. https://s.click.aliexpress.com/e/_oEru82y

https://s.click.aliexpress.com/e/_oovQlRi Приїхав на радіацію реагує, але потрібен тестовий пристрій та зразки. Напишіть, якщ
https://s.click.aliexpress.com/e/_oovQlRi Приїхав на радіацію реагує, але потрібен тестовий пристрій та зразки. Напишіть, якщо можете дати таке на кілка днів.

Thread пристрої вже тут.

Для тих, хто купив мініПК на АМД процесорах може бути дещо несподіванкою, що вони працюють від напруг 19В. Тож для системи ре
Для тих, хто купив мініПК на АМД процесорах може бути дещо несподіванкою, що вони працюють від напруг 19В. Тож для системи резервного живлення можна придбати ось такий підвищувач-знижувач напруги. Вхідні - 5-32В. Вихідні 1-30В. 10А - максимальний струм. https://s.click.aliexpress.com/e/_oCqljSI

Переможці: @sergiysergiy12

Зробив коротеньку відео (9 хвилин) про безвентиляторний мініПК на N100. Доступний в ютуб за пошуком по фразі - Безвентиляторн
Зробив коротеньку відео (9 хвилин) про безвентиляторний мініПК на N100. Доступний в ютуб за пошуком по фразі - Безвентиляторний міні ПК на Intel N100. Деякі особливості використання в домашніх умовах. Але якщо ви підписані на канал, то вже отримало його в рекомендації.

Термопаста з фазовим переходом. Хороша заміна термопасти на китайських і не тільки компах. https://s.click.aliexpress.com/e/_
Термопаста з фазовим переходом. Хороша заміна термопасти на китайських і не тільки компах. https://s.click.aliexpress.com/e/_opoii0m

Лежить без діла зарядний пристрій для літій-іонних акумуляторів ToolkitRC M7. Зазвичай таке використовують для заряджання аку
Лежить без діла зарядний пристрій для літій-іонних акумуляторів ToolkitRC M7. Зазвичай таке використовують для заряджання акумуляторів для дронів. Тож якщо вам таке потрібно - натискайте Брати участь. Буде розіграно 19.07.25 о 21:00. Характеристики тут - https://s.click.aliexpress.com/e/_oChRpLk

Переможці: @roman_r321

І додам ще роутер Flint 2. Має 2 порти 2,5GbE, але лише один може працювати як LAN. Хоча цим питанням я ще не займався, але сподівають, що на WAN можна віддати один з 1GbE портів, а обидва 2.5GbE перевести на LAN. OpenWRT, є вебінтерфейс Luci і альтернативні прошивки.

Простий спосіб додати до компа 2,5 GbE - це використати адаптер USB-2.5GbE. З USB2.0 не вийде. https://s.click.aliexpress.com
+1
Простий спосіб додати до компа 2,5 GbE - це використати адаптер USB-2.5GbE. З USB2.0 не вийде. https://s.click.aliexpress.com/e/_omlu1Bg

Їде!!! Ryzhen 3 4300u на заміну N100. Купив тому, що має порти 2,5 GbE, а мені для тестів якраз цього не вистачало. А ще там
Їде!!! Ryzhen 3 4300u на заміну N100. Купив тому, що має порти 2,5 GbE, а мені для тестів якраз цього не вистачало. А ще там буде 32 ГБ оперативи (це вже бавлюсь). Мінус- 19В живлення. https://s.click.aliexpress.com/e/_op0LTio

з цього моменту в youtube за запитом 4700u можна побачити це відео про мініпк на 4700u. Швидка зараза.
з цього моменту в youtube за запитом 4700u можна побачити це відео про мініпк на 4700u. Швидка зараза.

І одразу оператива до нього. SODIMM DDR4 3200. Процесор 4700U підтримує до 32Гб оперативи DDR4 3200. Хоча на сайті виробника
І одразу оператива до нього. SODIMM DDR4 3200. Процесор 4700U підтримує до 32Гб оперативи DDR4 3200. Хоча на сайті виробника мініпк написано, що до 64Гб підтримує. https://s.click.aliexpress.com/e/_olCGXYG

Через кілька годин (о 1й годині ночі 14.07.25) стартує розпродаж. Один з кандидатів на придбання - це мініпк на 4700U. Зараз
Через кілька годин (о 1й годині ночі 14.07.25) стартує розпродаж. Один з кандидатів на придбання - це мініпк на 4700U. Зараз якраз на нього роблю огляд. Версію barebone (без оперативки на накопичувача) можна буде придбати за 109$ (може ще трішки дешевше). Але це мінік більше для роботи, ніж сервера - він споживає більше ніж N100, шумливіший. Але і продуктивніший. https://s.click.aliexpress.com/e/_onna4nq

Переможці: SeriyYasen

BootUse UA - Statistics & analytics of Telegram channel @bootuse