fa
Feedback
BootUse UA

BootUse UA

رفتن به کانال در Telegram

Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

نمایش بیشتر

📈 تحلیل کانال تلگرام BootUse UA

کانال BootUse UA (@bootuse) در بخش زبانی اوکراینی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 12 840 مشترک است و جایگاه 9 909 را در دسته فناوری و برنامه‌ها و رتبه 4 656 را در منطقه أوكرانيا دارد.

📊 شاخص‌های مخاطب و پویایی

از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 12 840 مشترک جذب کرده است.

بر اساس آخرین داده‌ها در تاریخ 23 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر -63 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر -4 بوده و همچنان دسترسی گسترده‌ای حفظ شده است.

  • وضعیت تأیید: تأیید نشده
  • نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 66.08% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 35.86% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب می‌کند.
  • دسترسی پست‌ها: هر پست به طور میانگین 8 482 بازدید دریافت می‌کند. در اولین روز معمولاً 4 603 بازدید جمع‌آوری می‌شود.
  • واکنش‌ها و تعامل: مخاطبان به‌طور فعال حمایت می‌کنند؛ میانگین واکنش به هر پست 58 است.
  • علایق موضوعی: محتوا بر موضوعات کلیدی مانند струм, напруга, бмс, продавець, f2400 تمرکز دارد.

📝 توضیح و سیاست محتوایی

نویسنده این فضا را محل بیان دیدگاه‌های شخصی توصیف می‌کند:
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

به لطف به‌روزرسانی‌های پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 24 ژوئن, 2026)، کانال همواره به‌روز و دارای دسترسی بالاست. تحلیل‌ها نشان می‌دهد مخاطبان به‌طور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته فناوری و برنامه‌ها تبدیل کرده‌اند.

12 840
مشترکین
-424 ساعت
-127 روز
-6330 روز
آرشیو پست ها
Переможці: @vursol

Gl.inet викотили на алі свій Flint 3. 2+4 порти 2,5 GbE Wifi 7 OpenWRT (але схоже що Luci доведеться самостійно ставити). 800
Gl.inet викотили на алі свій Flint 3. 2+4 порти 2,5 GbE Wifi 7 OpenWRT (але схоже що Luci доведеться самостійно ставити). 8000 грн на алі. В Україні - 12000. https://s.click.aliexpress.com/e/_okcIw0G

Не встиг опублікувати відео про створення пристрою Thread, як якась скотиняка вже дизлайк поставили. Мабуть москаль якийсь. А
Не встиг опублікувати відео про створення пристрою Thread, як якась скотиняка вже дизлайк поставили. Мабуть москаль якийсь. А це донгл який можна використовувати як з Zigbee так і з Thread мережею. https://s.click.aliexpress.com/e/_oBrClkU

Тепер ви самостійно можете створювати Thread пристрої для розумного будинку. Відео про створення першого пристрою знайдете за
Тепер ви самостійно можете створювати Thread пристрої для розумного будинку. Відео про створення першого пристрою знайдете за посиланням.

Лежить без діла отака маска. Дорослим вона точно не цікава, а для дітвори може бути забавкою. Розіграю в четвер 24.07.2025. Г
Лежить без діла отака маска. Дорослим вона точно не цікава, а для дітвори може бути забавкою. Розіграю в четвер 24.07.2025. Гляньте на характеристики, якщо підходить - тицяйте Брати участь. https://s.click.aliexpress.com/e/_oEru82y

https://s.click.aliexpress.com/e/_oovQlRi Приїхав на радіацію реагує, але потрібен тестовий пристрій та зразки. Напишіть, якщ
https://s.click.aliexpress.com/e/_oovQlRi Приїхав на радіацію реагує, але потрібен тестовий пристрій та зразки. Напишіть, якщо можете дати таке на кілка днів.

Thread пристрої вже тут.

Для тих, хто купив мініПК на АМД процесорах може бути дещо несподіванкою, що вони працюють від напруг 19В. Тож для системи ре
Для тих, хто купив мініПК на АМД процесорах може бути дещо несподіванкою, що вони працюють від напруг 19В. Тож для системи резервного живлення можна придбати ось такий підвищувач-знижувач напруги. Вхідні - 5-32В. Вихідні 1-30В. 10А - максимальний струм. https://s.click.aliexpress.com/e/_oCqljSI

Переможці: @sergiysergiy12

Зробив коротеньку відео (9 хвилин) про безвентиляторний мініПК на N100. Доступний в ютуб за пошуком по фразі - Безвентиляторн
Зробив коротеньку відео (9 хвилин) про безвентиляторний мініПК на N100. Доступний в ютуб за пошуком по фразі - Безвентиляторний міні ПК на Intel N100. Деякі особливості використання в домашніх умовах. Але якщо ви підписані на канал, то вже отримало його в рекомендації.

Термопаста з фазовим переходом. Хороша заміна термопасти на китайських і не тільки компах. https://s.click.aliexpress.com/e/_
Термопаста з фазовим переходом. Хороша заміна термопасти на китайських і не тільки компах. https://s.click.aliexpress.com/e/_opoii0m

Лежить без діла зарядний пристрій для літій-іонних акумуляторів ToolkitRC M7. Зазвичай таке використовують для заряджання аку
Лежить без діла зарядний пристрій для літій-іонних акумуляторів ToolkitRC M7. Зазвичай таке використовують для заряджання акумуляторів для дронів. Тож якщо вам таке потрібно - натискайте Брати участь. Буде розіграно 19.07.25 о 21:00. Характеристики тут - https://s.click.aliexpress.com/e/_oChRpLk

Переможці: @roman_r321

І додам ще роутер Flint 2. Має 2 порти 2,5GbE, але лише один може працювати як LAN. Хоча цим питанням я ще не займався, але сподівають, що на WAN можна віддати один з 1GbE портів, а обидва 2.5GbE перевести на LAN. OpenWRT, є вебінтерфейс Luci і альтернативні прошивки.

Простий спосіб додати до компа 2,5 GbE - це використати адаптер USB-2.5GbE. З USB2.0 не вийде. https://s.click.aliexpress.com
+1
Простий спосіб додати до компа 2,5 GbE - це використати адаптер USB-2.5GbE. З USB2.0 не вийде. https://s.click.aliexpress.com/e/_omlu1Bg

Їде!!! Ryzhen 3 4300u на заміну N100. Купив тому, що має порти 2,5 GbE, а мені для тестів якраз цього не вистачало. А ще там
Їде!!! Ryzhen 3 4300u на заміну N100. Купив тому, що має порти 2,5 GbE, а мені для тестів якраз цього не вистачало. А ще там буде 32 ГБ оперативи (це вже бавлюсь). Мінус- 19В живлення. https://s.click.aliexpress.com/e/_op0LTio

з цього моменту в youtube за запитом 4700u можна побачити це відео про мініпк на 4700u. Швидка зараза.
з цього моменту в youtube за запитом 4700u можна побачити це відео про мініпк на 4700u. Швидка зараза.

І одразу оператива до нього. SODIMM DDR4 3200. Процесор 4700U підтримує до 32Гб оперативи DDR4 3200. Хоча на сайті виробника
І одразу оператива до нього. SODIMM DDR4 3200. Процесор 4700U підтримує до 32Гб оперативи DDR4 3200. Хоча на сайті виробника мініпк написано, що до 64Гб підтримує. https://s.click.aliexpress.com/e/_olCGXYG

Через кілька годин (о 1й годині ночі 14.07.25) стартує розпродаж. Один з кандидатів на придбання - це мініпк на 4700U. Зараз
Через кілька годин (о 1й годині ночі 14.07.25) стартує розпродаж. Один з кандидатів на придбання - це мініпк на 4700U. Зараз якраз на нього роблю огляд. Версію barebone (без оперативки на накопичувача) можна буде придбати за 109$ (може ще трішки дешевше). Але це мінік більше для роботи, ніж сервера - він споживає більше ніж N100, шумливіший. Але і продуктивніший. https://s.click.aliexpress.com/e/_onna4nq

Переможці: SeriyYasen