es
Feedback
BootUse UA

BootUse UA

Ir al canal en Telegram

Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

Mostrar más

📈 Análisis del canal de Telegram BootUse UA

El canal BootUse UA (@bootuse) en el segmento lingüístico de Ucraniano es un actor destacado. Actualmente la comunidad reúne a 12 840 suscriptores, ocupando la posición 9 909 en la categoría Tecnologías y Aplicaciones y el puesto 4 656 en la región Ucrania.

📊 Métricas de audiencia y dinámica

Desde su creación el невідомо, el proyecto ha mostrado un crecimiento acelerado, reuniendo a 12 840 suscriptores.

Según los últimos datos del 23 junio, 2026, el canal mantiene una actividad estable. En los últimos 30 días la variación de miembros fue de -63, y en las últimas 24 horas de -4, conservando un alto alcance.

  • Estado de verificación: No verificado
  • Tasa de interacción (ER): El promedio de interacción de la audiencia es 66.08%. Durante las primeras 24 horas tras publicar, el contenido suele obtener 35.86% de reacciones respecto al total de suscriptores.
  • Alcance de las publicaciones: Cada publicación recibe en promedio 8 482 visualizaciones. En el primer día suele acumular 4 603 visualizaciones.
  • Reacciones e interacción: La audiencia responde de forma activa: el promedio de reacciones por publicación es 58.
  • Intereses temáticos: El contenido se centra en temas clave como струм, напруга, бмс, продавець, f2400.

📝 Descripción y política de contenido

El autor describe el recurso como un espacio para expresar opiniones subjetivas:
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

Gracias a la alta frecuencia de actualizaciones (últimos datos recibidos el 24 junio, 2026), el canal mantiene la vigencia y un amplio alcance. La analítica demuestra que la audiencia interactúa activamente con el contenido, lo que lo convierte en un punto de referencia dentro de la categoría Tecnologías y Aplicaciones.

12 840
Suscriptores
-424 horas
-127 días
-6330 días
Archivo de publicaciones
Переможці: @vursol

Gl.inet викотили на алі свій Flint 3. 2+4 порти 2,5 GbE Wifi 7 OpenWRT (але схоже що Luci доведеться самостійно ставити). 800
Gl.inet викотили на алі свій Flint 3. 2+4 порти 2,5 GbE Wifi 7 OpenWRT (але схоже що Luci доведеться самостійно ставити). 8000 грн на алі. В Україні - 12000. https://s.click.aliexpress.com/e/_okcIw0G

Не встиг опублікувати відео про створення пристрою Thread, як якась скотиняка вже дизлайк поставили. Мабуть москаль якийсь. А
Не встиг опублікувати відео про створення пристрою Thread, як якась скотиняка вже дизлайк поставили. Мабуть москаль якийсь. А це донгл який можна використовувати як з Zigbee так і з Thread мережею. https://s.click.aliexpress.com/e/_oBrClkU

Тепер ви самостійно можете створювати Thread пристрої для розумного будинку. Відео про створення першого пристрою знайдете за
Тепер ви самостійно можете створювати Thread пристрої для розумного будинку. Відео про створення першого пристрою знайдете за посиланням.

Лежить без діла отака маска. Дорослим вона точно не цікава, а для дітвори може бути забавкою. Розіграю в четвер 24.07.2025. Г
Лежить без діла отака маска. Дорослим вона точно не цікава, а для дітвори може бути забавкою. Розіграю в четвер 24.07.2025. Гляньте на характеристики, якщо підходить - тицяйте Брати участь. https://s.click.aliexpress.com/e/_oEru82y

https://s.click.aliexpress.com/e/_oovQlRi Приїхав на радіацію реагує, але потрібен тестовий пристрій та зразки. Напишіть, якщ
https://s.click.aliexpress.com/e/_oovQlRi Приїхав на радіацію реагує, але потрібен тестовий пристрій та зразки. Напишіть, якщо можете дати таке на кілка днів.

Thread пристрої вже тут.

Для тих, хто купив мініПК на АМД процесорах може бути дещо несподіванкою, що вони працюють від напруг 19В. Тож для системи ре
Для тих, хто купив мініПК на АМД процесорах може бути дещо несподіванкою, що вони працюють від напруг 19В. Тож для системи резервного живлення можна придбати ось такий підвищувач-знижувач напруги. Вхідні - 5-32В. Вихідні 1-30В. 10А - максимальний струм. https://s.click.aliexpress.com/e/_oCqljSI

Переможці: @sergiysergiy12

Зробив коротеньку відео (9 хвилин) про безвентиляторний мініПК на N100. Доступний в ютуб за пошуком по фразі - Безвентиляторн
Зробив коротеньку відео (9 хвилин) про безвентиляторний мініПК на N100. Доступний в ютуб за пошуком по фразі - Безвентиляторний міні ПК на Intel N100. Деякі особливості використання в домашніх умовах. Але якщо ви підписані на канал, то вже отримало його в рекомендації.

Термопаста з фазовим переходом. Хороша заміна термопасти на китайських і не тільки компах. https://s.click.aliexpress.com/e/_
Термопаста з фазовим переходом. Хороша заміна термопасти на китайських і не тільки компах. https://s.click.aliexpress.com/e/_opoii0m

Лежить без діла зарядний пристрій для літій-іонних акумуляторів ToolkitRC M7. Зазвичай таке використовують для заряджання аку
Лежить без діла зарядний пристрій для літій-іонних акумуляторів ToolkitRC M7. Зазвичай таке використовують для заряджання акумуляторів для дронів. Тож якщо вам таке потрібно - натискайте Брати участь. Буде розіграно 19.07.25 о 21:00. Характеристики тут - https://s.click.aliexpress.com/e/_oChRpLk

Переможці: @roman_r321

І додам ще роутер Flint 2. Має 2 порти 2,5GbE, але лише один може працювати як LAN. Хоча цим питанням я ще не займався, але сподівають, що на WAN можна віддати один з 1GbE портів, а обидва 2.5GbE перевести на LAN. OpenWRT, є вебінтерфейс Luci і альтернативні прошивки.

Простий спосіб додати до компа 2,5 GbE - це використати адаптер USB-2.5GbE. З USB2.0 не вийде. https://s.click.aliexpress.com
+1
Простий спосіб додати до компа 2,5 GbE - це використати адаптер USB-2.5GbE. З USB2.0 не вийде. https://s.click.aliexpress.com/e/_omlu1Bg

Їде!!! Ryzhen 3 4300u на заміну N100. Купив тому, що має порти 2,5 GbE, а мені для тестів якраз цього не вистачало. А ще там
Їде!!! Ryzhen 3 4300u на заміну N100. Купив тому, що має порти 2,5 GbE, а мені для тестів якраз цього не вистачало. А ще там буде 32 ГБ оперативи (це вже бавлюсь). Мінус- 19В живлення. https://s.click.aliexpress.com/e/_op0LTio

з цього моменту в youtube за запитом 4700u можна побачити це відео про мініпк на 4700u. Швидка зараза.
з цього моменту в youtube за запитом 4700u можна побачити це відео про мініпк на 4700u. Швидка зараза.

І одразу оператива до нього. SODIMM DDR4 3200. Процесор 4700U підтримує до 32Гб оперативи DDR4 3200. Хоча на сайті виробника
І одразу оператива до нього. SODIMM DDR4 3200. Процесор 4700U підтримує до 32Гб оперативи DDR4 3200. Хоча на сайті виробника мініпк написано, що до 64Гб підтримує. https://s.click.aliexpress.com/e/_olCGXYG

Через кілька годин (о 1й годині ночі 14.07.25) стартує розпродаж. Один з кандидатів на придбання - це мініпк на 4700U. Зараз
Через кілька годин (о 1й годині ночі 14.07.25) стартує розпродаж. Один з кандидатів на придбання - це мініпк на 4700U. Зараз якраз на нього роблю огляд. Версію barebone (без оперативки на накопичувача) можна буде придбати за 109$ (може ще трішки дешевше). Але це мінік більше для роботи, ніж сервера - він споживає більше ніж N100, шумливіший. Але і продуктивніший. https://s.click.aliexpress.com/e/_onna4nq

Переможці: SeriyYasen