en
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

Open in Telegram
2 432
Subscribers
No data24 hours
-27 days
+430 days
Posts Archive
Ось як мав виглядати Софт Вінд по канону👄 https://youtu.be/Nb8V0bSc4es?si=2_CMNC7cPMc8Ec1T До речі, шкода малого, в нього тормозить майник, скоріш за все, бо виділено мало пам'яті. А коменти в нього вимкнені і ніяк йому не можна про це сказати 😭

О, тільки зараз побачив) за весь час існування мого каналу, мої сумарно відео набрали 🍋 переглядів. Дякую всім)
О, тільки зараз побачив) за весь час існування мого каналу, мої сумарно відео набрали 🍋 переглядів. Дякую всім)

Якщо хтось не в крусі: по Майнкрафту знімають повнометражний фільм)). І головну роль (Стіва) буде грати Джек Блек (на фото).
Якщо хтось не в крусі: по Майнкрафту знімають повнометражний фільм)). І головну роль (Стіва) буде грати Джек Блек (на фото). І це просто неймовірний вибір)) якщо чесно, то важко собі взагалі уявити, хто б міг краще підійти на цю роль😇 До речі, фільм буде не для дітей, він 16+ і це також класно, це дуже добре рішення, олди задоволені♥️ Дуже чекаю фільм, може навіть вперше в житті піду в кінотеатр, коли він вийде🌚

В соцмережах почали розповсюджувати фейки про мене, буцімто я, як казуал, змінював назву стріму, бо не міг досягнути бажаного
В соцмережах почали розповсюджувати фейки про мене, буцімто я, як казуал, змінював назву стріму, бо не міг досягнути бажаного результату🙄 Свідомим українцям і так все зрозуміло і вони можуть відрізнити фотожабу від реальності. Тим не менш, наголошую: "Не вірте всьому, що бачите в інтернеті"

Люблю своїх підписників ♥️
Люблю своїх підписників ♥️

Поки досить прикольно) Місцями гра бісить дивними візуальними рішеннями і накрученими непотрібними ефектами, але терпіти можна. Ми вже встигли трохи розвинутись, збудувати базу, приручити(майже) кабанчика, завалити першого боса(з першого разу) і разів 5 померти від того, що
ліс розгнівався
Дякую всім, хто був на етері, і особлива подяка всім хто донатив♥️ А Пану Олександу Масловському сьогодні найбільшіще дякую)

О третій почну етер. Буде гра, в яку я ще ніколи не грав🌚

Хоча ні, сьогодні без етеру

Хоча ні, сьогодні без етеру

змінив прев'юшку, може допоможе🐗
+1
змінив прев'юшку, може допоможе🐗

Я просто був впевнений, що сьогодні будній день і тому останнє відео так погано набирає, але виявляється ні🫠

Ого, сьогодні субота🤯 я якось пропустив навіть цей момент. Десь біля 18:00 +- буде етер, всіх запрошую😇

Подивіться, будь ласка. Воно коротке і не забере у вас багато часу

Я роблю зараз один дуже приколясний відик)) сьогодні його закінчу, а завтра вже буде на каналі😇 Я впевнений, що вам зайде) А
+2
Я роблю зараз один дуже приколясний відик)) сьогодні його закінчу, а завтра вже буде на каналі😇 Я впевнений, що вам зайде) А поки, ост ще трохи артів від підписників придетіло♥️ 1-Oro4i Edgar 2-Петро Шмигельський 3-Денис Дякую вам за вашу творчість, це дуже приємно🥰

Летсплею по Soft Wind потрібна заставка? Типу тої, що була в першому сезоні?
Anonymous voting

Але, якщо ви бачили останнім часом якийсь летсплей, в якому немає склейок кожні 5-10 секунд, і там плавна картинка, то буду вдячний, якщо поділитесь зі мною в коментах під цією публікацією 😇