es
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

Ir al canal en Telegram

Soft Wind дискорд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw

Mostrar más
2 434
Suscriptores
-224 horas
-17 días
+430 días
Archivo de publicaciones
О, тільки зараз побачив) за весь час існування мого каналу, мої сумарно відео набрали 🍋 переглядів. Дякую всім)
О, тільки зараз побачив) за весь час існування мого каналу, мої сумарно відео набрали 🍋 переглядів. Дякую всім)

Якщо хтось не в крусі: по Майнкрафту знімають повнометражний фільм)). І головну роль (Стіва) буде грати Джек Блек (на фото).
Якщо хтось не в крусі: по Майнкрафту знімають повнометражний фільм)). І головну роль (Стіва) буде грати Джек Блек (на фото). І це просто неймовірний вибір)) якщо чесно, то важко собі взагалі уявити, хто б міг краще підійти на цю роль😇 До речі, фільм буде не для дітей, він 16+ і це також класно, це дуже добре рішення, олди задоволені♥️ Дуже чекаю фільм, може навіть вперше в житті піду в кінотеатр, коли він вийде🌚

В соцмережах почали розповсюджувати фейки про мене, буцімто я, як казуал, змінював назву стріму, бо не міг досягнути бажаного
В соцмережах почали розповсюджувати фейки про мене, буцімто я, як казуал, змінював назву стріму, бо не міг досягнути бажаного результату🙄 Свідомим українцям і так все зрозуміло і вони можуть відрізнити фотожабу від реальності. Тим не менш, наголошую: "Не вірте всьому, що бачите в інтернеті"

Люблю своїх підписників ♥️
Люблю своїх підписників ♥️

Поки досить прикольно) Місцями гра бісить дивними візуальними рішеннями і накрученими непотрібними ефектами, але терпіти можна. Ми вже встигли трохи розвинутись, збудувати базу, приручити(майже) кабанчика, завалити першого боса(з першого разу) і разів 5 померти від того, що
ліс розгнівався
Дякую всім, хто був на етері, і особлива подяка всім хто донатив♥️ А Пану Олександу Масловському сьогодні найбільшіще дякую)

О третій почну етер. Буде гра, в яку я ще ніколи не грав🌚

Хоча ні, сьогодні без етеру

Хоча ні, сьогодні без етеру

змінив прев'юшку, може допоможе🐗
+1
змінив прев'юшку, може допоможе🐗

Я просто був впевнений, що сьогодні будній день і тому останнє відео так погано набирає, але виявляється ні🫠

Ого, сьогодні субота🤯 я якось пропустив навіть цей момент. Десь біля 18:00 +- буде етер, всіх запрошую😇

Подивіться, будь ласка. Воно коротке і не забере у вас багато часу

Я роблю зараз один дуже приколясний відик)) сьогодні його закінчу, а завтра вже буде на каналі😇 Я впевнений, що вам зайде) А
+2
Я роблю зараз один дуже приколясний відик)) сьогодні його закінчу, а завтра вже буде на каналі😇 Я впевнений, що вам зайде) А поки, ост ще трохи артів від підписників придетіло♥️ 1-Oro4i Edgar 2-Петро Шмигельський 3-Денис Дякую вам за вашу творчість, це дуже приємно🥰

Летсплею по Soft Wind потрібна заставка? Типу тої, що була в першому сезоні?
Anonymous voting

Але, якщо ви бачили останнім часом якийсь летсплей, в якому немає склейок кожні 5-10 секунд, і там плавна картинка, то буду вдячний, якщо поділитесь зі мною в коментах під цією публікацією 😇

Отримав кілька коментарів під першою та другою серією Пригод Ґедзя в Soft Wind про те, що відеоряд виглядає глючним, ніби просідають ФПС. Я також зауважив цей момент і вирішив провести аналіз того, чому так відбувається. Просто справа в тому, що хоч в мене і монітор на 170hz і майнкрафт працює досить плавно, але ютуб, хочеш-не-хочеш, все одно дозволяє заливати відео тільки в 60fps максимум. От звідси і питання: як так, в когось плавно, а в мене не плавно, якщо у всіх 60fps, а я граю ще й на 170. Багато чого перепробував, подивився купу летсплеїв від різних людей, щоб перевірити чи справді в мене картинка настільки гірша від їх, що мені аж про це написали. В результаті я звернув увагу, що зараз майже немає летсплеїв без динамічного монтажу (ні, вони то є, але їх не дивляться люди, тому коментатори, явно, порівнювали мої відео не з ними). І от якраз в цьому і ховався прикол - швидкий мотаж і вставки записані на реплей мод, трохи маскують цю саму "глючність" картинки. Фактично, навіть в великих ютуберів, відео яких я і використовував для порівняння, оці просадки ФПС присутні також. Не дивлячись навіть на швидкий монтаж, деколи можна це вловити. Це по-при те, що я впевнений, що в них також не лагає гра, просто майн записується таким чином і все🌚 Також спробував скористатися методом пвп-херів, які записують в максимальній роздільній здатності для їх монітора, а потім проганяють це відео через програму для моушин блюру, щоб з умовних 240 фпс без блюру отримати 60, але з блюром. Воно відносно норм працює, але воно також блюрить приціл і хотбар, коли камера рухається, а мені таке не підходить😇 Ніякі компіляції кадрів, чи нейронки для поліпшення плавності і домальовування відсутніх кадрів на майнкрафті не працюють, бо сам майн строго кубічний, а нейронка не вміє цю строгість форм при русі зберігати. Тому якось так🤓 🤒🤒🤒🤒 це 🤒🤒🤒🤒