en
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

Open in Telegram
2 432
Subscribers
No data24 hours
-27 days
+430 days
Posts Archive
Отримав кілька коментарів під першою та другою серією Пригод Ґедзя в Soft Wind про те, що відеоряд виглядає глючним, ніби просідають ФПС. Я також зауважив цей момент і вирішив провести аналіз того, чому так відбувається. Просто справа в тому, що хоч в мене і монітор на 170hz і майнкрафт працює досить плавно, але ютуб, хочеш-не-хочеш, все одно дозволяє заливати відео тільки в 60fps максимум. От звідси і питання: як так, в когось плавно, а в мене не плавно, якщо у всіх 60fps, а я граю ще й на 170. Багато чого перепробував, подивився купу летсплеїв від різних людей, щоб перевірити чи справді в мене картинка настільки гірша від їх, що мені аж про це написали. В результаті я звернув увагу, що зараз майже немає летсплеїв без динамічного монтажу (ні, вони то є, але їх не дивляться люди, тому коментатори, явно, порівнювали мої відео не з ними). І от якраз в цьому і ховався прикол - швидкий мотаж і вставки записані на реплей мод, трохи маскують цю саму "глючність" картинки. Фактично, навіть в великих ютуберів, відео яких я і використовував для порівняння, оці просадки ФПС присутні також. Не дивлячись навіть на швидкий монтаж, деколи можна це вловити. Це по-при те, що я впевнений, що в них також не лагає гра, просто майн записується таким чином і все🌚 Також спробував скористатися методом пвп-херів, які записують в максимальній роздільній здатності для їх монітора, а потім проганяють це відео через програму для моушин блюру, щоб з умовних 240 фпс без блюру отримати 60, але з блюром. Воно відносно норм працює, але воно також блюрить приціл і хотбар, коли камера рухається, а мені таке не підходить😇 Ніякі компіляції кадрів, чи нейронки для поліпшення плавності і домальовування відсутніх кадрів на майнкрафті не працюють, бо сам майн строго кубічний, а нейронка не вміє цю строгість форм при русі зберігати. Тому якось так🤓 🤒🤒🤒🤒 це 🤒🤒🤒🤒

Жесть арти повалили, мені дуже приємно) ці два від Oro4i Edgar:
+1
Жесть арти повалили, мені дуже приємно) ці два від Oro4i Edgar:

Ще міні-комікс до першої серії Легкого вітру від Мідаса) https://t.me/NNMGR/20?single

Нарешті це хтось зробив 🙄 https://www.youtube.com/watch?v=Z5lPsnv17TI

Фанати фурі, на перший другий - розрахуйсь! Перший арт by Аня Другий арт by Марі До речі, на другому арті, це що за тварина?
+1
Фанати фурі, на перший другий - розрахуйсь! Перший арт by Аня Другий арт by Марі До речі, на другому арті, це що за тварина? Хвіст наче в лисої білки 🌚

True? Ви що думаєте?🧐
True? Ви що думаєте?🧐

Знову наголошую, що то був земляний кріпер, а не лайняний кріпер😑✍️ Перший арт by Денис Другий арт by AVUMP
+1
Знову наголошую, що то був земляний кріпер, а не лайняний кріпер😑✍️ Перший арт by Денис Другий арт by AVUMP

Десь о 18:00 почну етер. Треба нафармити вовну в Софт Вінді, тому дивіться другу серію, щоб на етері собі нічого не заспойлерити🌚

😇😇😇
😇😇😇

Ну, серія - то серія. Як скажете)) https://youtu.be/q4KDNGb-ijI?si=ja-oGs0LAuiEx3I2 Приємного перегляду ❤️

?
Anonymous voting

Не встигаю сьогодні з відосиком🙃 Вчора весь день намагався виправити баги з спавном агресивних мобів в збірці, тому так...
Не встигаю сьогодні з відосиком🙃 Вчора весь день намагався виправити баги з спавном агресивних мобів в збірці, тому так...

Перша серія Soft Wind тільки вийшла, а артики вже тут, як тут🥰 https://t.me/NNMGR/15

Го через 20 хвилин розмовний етерчик. Давно такого не було🌝

айоу! Дякую, лікью 🥰🥰🥰
айоу! Дякую, лікью 🥰🥰🥰