Артур Selfdotcom
Open in Telegram
2 432
Subscribers
No data24 hours
-27 days
+430 days
Posts Archive
2 434
Отримав кілька коментарів під першою та другою серією Пригод Ґедзя в Soft Wind про те, що відеоряд виглядає глючним, ніби просідають ФПС. Я також зауважив цей момент і вирішив провести аналіз того, чому так відбувається.
Просто справа в тому, що хоч в мене і монітор на 170hz і майнкрафт працює досить плавно, але ютуб, хочеш-не-хочеш, все одно дозволяє заливати відео тільки в 60fps максимум. От звідси і питання: як так, в когось плавно, а в мене не плавно, якщо у всіх 60fps, а я граю ще й на 170.
Багато чого перепробував, подивився купу летсплеїв від різних людей, щоб перевірити чи справді в мене картинка настільки гірша від їх, що мені аж про це написали.
В результаті я звернув увагу, що зараз майже немає летсплеїв без динамічного монтажу (ні, вони то є, але їх не дивляться люди, тому коментатори, явно, порівнювали мої відео не з ними).
І от якраз в цьому і ховався прикол - швидкий мотаж і вставки записані на реплей мод, трохи маскують цю саму "глючність" картинки. Фактично, навіть в великих ютуберів, відео яких я і використовував для порівняння, оці просадки ФПС присутні також. Не дивлячись навіть на швидкий монтаж, деколи можна це вловити.
Це по-при те, що я впевнений, що в них також не лагає гра, просто майн записується таким чином і все🌚
Також спробував скористатися методом пвп-херів, які записують в максимальній роздільній здатності для їх монітора, а потім проганяють це відео через програму для моушин блюру, щоб з умовних 240 фпс без блюру отримати 60, але з блюром. Воно відносно норм працює, але воно також блюрить приціл і хотбар, коли камера рухається, а мені таке не підходить😇
Ніякі компіляції кадрів, чи нейронки для поліпшення плавності і домальовування відсутніх кадрів на майнкрафті не працюють, бо сам майн строго кубічний, а нейронка не вміє цю строгість форм при русі зберігати.
Тому якось так🤓
🤒🤒🤒🤒 це 🤒🤒🤒🤒
2 434
Фанати фурі, на перший другий - розрахуйсь!
Перший арт by Аня
Другий арт by Марі
До речі, на другому арті, це що за тварина? Хвіст наче в лисої білки 🌚
2 434
Знову наголошую, що то був земляний кріпер, а не лайняний кріпер😑✍️
Перший арт by Денис
Другий арт by AVUMP
2 434
Будь який мій етер be like: https://youtube.com/clip/Ugkxwfm5DOmjGrolj_3Kkoz4N3ebBy4Tkddg?si=LJsocxK7nWM3vvA3
2 434
Десь о 18:00 почну етер. Треба нафармити вовну в Софт Вінді, тому дивіться другу серію, щоб на етері собі нічого не заспойлерити🌚
2 434
Ну, серія - то серія. Як скажете))
https://youtu.be/q4KDNGb-ijI?si=ja-oGs0LAuiEx3I2
Приємного перегляду ❤️
2 434
Не встигаю сьогодні з відосиком🙃
Вчора весь день намагався виправити баги з спавном агресивних мобів в збірці, тому так...
Available now! Telegram Research 2025 — the year's key insights 
