Артур Selfdotcom
Open in Telegram
2 434
Subscribers
No data24 hours
-27 days
+430 days
Posts Archive
2 435
Четверта серія Soft Wind записана😇
Завтра, під вечір, буде на каналі, якщо встигну звісно🤖
2 435
Хих, щойно глянув статистику в реальному часі:
Прямо зараз в Старфілд грає 12,5 тисяч людей по всьому світу
Тим часом в Скайрим SE 28,5 ))))
(Дані виключно зі стіму, спірачені ігри, зрозуміло, не рахуються)
От і думайТЕ)
2 435
Перший фотожаба це ще мем про світанок (мій перший летсплей), коли мене павуки в печері вбивали купу разів і я весь час повертався туди на човнах)))
А другий, це я на стрімі вбив муху (ну типу так, ґедзь вбив ґедзя😨)
обидві гравюри by Олександр
2 435
Вчора на етері просили мене дати скріни курки, в художніх цілях (скріни в фул розширенні в коментах)
Також, я зрозумів чому термін посилання на дискорд весь час спливав. Все через те, що будь-який учасник міг створювати нове посилання для запрошення і замість того, щоб ділитися вже наявним посиланням дехто весь час створював нове. Я це поправив, ось тут можете перейти в дискорд Soft Wind:
https://discord.gg/6GdXVB2bxx
До речі, дякую всім за вчорашній стрім) реально гарно посиділи (за виключенням деяких кринж-донатів, які, я надіюсь більше не повторяться😜). А так, як завжди, дуже вдячний за підтримку від всіх донатерів і спонсорів, люблю вас ❤️
Там ще меми глядачі зробили по вчорашній трансляції, зараз кину і їх))
2 435
Тіна, дякую 🥹 мені дуже приємно!)
Відсутність голоду дуже тісно пов'язана з відсутністю бігу в збірці. Це все заради балансу зроблено, щоб не можна було просто від'їдатися і довго регенити за рахунок насичення, яке нікуди не буде витрачатися окрім того самого регену хп, бо бігати гравець не може.
Неможливість стакати їжу також через це. Я що мати багато їжі в одному слоті, то можна за рахунок цього бути безсмертним, так як їжа поглинається моментально і відразу відновлює хп. Якось так😇
Збірка вже досить скоро вийде в загальний доступ, тому ще трохи почекайте)
Тіна, ще раз спасибі за теплі слова і за грошики❤️
2 435
Слухайте, мені одному не подобаються мурали? Я ще не бачив такого, щоб я подумав "о, клас, це має тут бути". Чому вони всі виглядають як листівки з вайберу? Чому комусь здається норм ідеєю це намалювати на будинку?
На абсолютно пласкій стіні совкових будинків вони просто схожі на великий білборд... Я, наприклад, не хотів би жити в великому білборді, який ще й на вигляд ніби його згенерував штучний інтелект 🙃
Не впевнений, чому вони викликають в мене настільки різке негативне ставлення.. може я взагалі один такий, а всім, навпаки, подобається 🥸
2 435
Вчора вже не писав вночі після стріму, бо було пізно🌚
Дякую всім, хто був присутній) є тенденція на збільшення кількості глядачів на стрімах, і я дуже щасливий що це так😇 вчора нас було стабільно +- 100, це так круто)).Сподіваюсь, що так буде і далі)
Спасибі всім, хто підтримує мене в грошовому форматі, так би мовити👍
Дуже ціную це ♥️♥️♥️
2 435
Лол, не знаю чому прев'ю дудл джамповське, там софт вінд, це не скам) тому залітайте
2 435
... Ну тут нуль шансів, що хтось може бачити ці тапки чорно-синіми... Неможливо
2 435
В мене сьогодні чомусь жахливо працює ютуб, відео вже 2 години заливається на канал🥸.. там зараз 80% вже, надіюсь десь в районі 19:00 зможу його опублікувати😇
2 435
Зараз доробляю третю серію, завтра десь під вечір вде буде на каналі. І думаю чим би себе цікавим зайняти на стрімах🧐
Я нещодавно почав Валгейм, може би його ще погамати трохи.
Також хочу найближчим часом знову пострімити на RPZ beta (це сервер такий). Мені дуже цікаво подивитися, як змінився сервер з минулого разу)
А ще, я дуже хочу пройти Моровінд або Готику першу... Я в них ніколи не грав, але це такі культова гра, що вони мене манять до себе вже досить давно😭. Але це, мабуть треба буде хоч тиждень-два виділити конкретно на стріми по цих іграх (одній з них), щоб на довго не розтягувати це діло.
А ви що думаєте?🥸
2 435
Цей день настав, до речі... Я тепер з брекетами🤓 поки тільки верхня щелепа, далі буде й нижня🤗
(На фото sensitive content, на ніч не дивитися)
2 435
Хоба 😈 оце нормальний фільм має бути, оце Олександр класно вигадав😇
Там він ще й цілий сюжет прописав в коментарях під минулою публікацією, можете зайти почитати🌚
Ґедзь 2 це сильно і поважно 😎
А хтось пам'ятає, що було в Ґедзь 1? Сто років тому дивився, вже забув все)
2 435
День починається відразу з артів)
https://t.me/comic_my/73?single
Там є Ґедзь Кінґ, тому автоматично 10/10😇
Available now! Telegram Research 2025 — the year's key insights 
