uz
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

Kanalga Telegram’da o‘tish

Soft Wind дискорд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw

Ko'proq ko'rsatish
2 434
Obunachilar
-224 soatlar
-17 kunlar
+430 kunlar
Postlar arxiv
🤫🧏‍♂ by Котик ))

Перший фотожаба це ще мем про світанок (мій перший летсплей), коли мене павуки в печері вбивали купу разів і я весь час повер
+1
Перший фотожаба це ще мем про світанок (мій перший летсплей), коли мене павуки в печері вбивали купу разів і я весь час повертався туди на човнах))) А другий, це я на стрімі вбив муху (ну типу так, ґедзь вбив ґедзя😨) обидві гравюри by Олександр

Вчора на етері просили мене дати скріни курки, в художніх цілях (скріни в фул розширенні в коментах) Також, я зрозумів чому т
+1
Вчора на етері просили мене дати скріни курки, в художніх цілях (скріни в фул розширенні в коментах) Також, я зрозумів чому термін посилання на дискорд весь час спливав. Все через те, що будь-який учасник міг створювати нове посилання для запрошення і замість того, щоб ділитися вже наявним посиланням дехто весь час створював нове. Я це поправив, ось тут можете перейти в дискорд Soft Wind: https://discord.gg/6GdXVB2bxx До речі, дякую всім за вчорашній стрім) реально гарно посиділи (за виключенням деяких кринж-донатів, які, я надіюсь більше не повторяться😜). А так, як завжди, дуже вдячний за підтримку від всіх донатерів і спонсорів, люблю вас ❤️ Там ще меми глядачі зробили по вчорашній трансляції, зараз кину і їх))

Зараз потренуюсь, потім підстрижусь і ввечері підрублю стрім. Всіх запрошую)

Тіна, дякую 🥹 мені дуже приємно!) Відсутність голоду дуже тісно пов'язана з відсутністю бігу в збірці. Це все заради балансу
Тіна, дякую 🥹 мені дуже приємно!) Відсутність голоду дуже тісно пов'язана з відсутністю бігу в збірці. Це все заради балансу зроблено, щоб не можна було просто від'їдатися і довго регенити за рахунок насичення, яке нікуди не буде витрачатися окрім того самого регену хп, бо бігати гравець не може. Неможливість стакати їжу також через це. Я що мати багато їжі в одному слоті, то можна за рахунок цього бути безсмертним, так як їжа поглинається моментально і відразу відновлює хп. Якось так😇 Збірка вже досить скоро вийде в загальний доступ, тому ще трохи почекайте) Тіна, ще раз спасибі за теплі слова і за грошики❤️

Слухайте, мені одному не подобаються мурали? Я ще не бачив такого, щоб я подумав "о, клас, це має тут бути". Чому вони всі ви
+2
Слухайте, мені одному не подобаються мурали? Я ще не бачив такого, щоб я подумав "о, клас, це має тут бути". Чому вони всі виглядають як листівки з вайберу? Чому комусь здається норм ідеєю це намалювати на будинку? На абсолютно пласкій стіні совкових будинків вони просто схожі на великий білборд... Я, наприклад, не хотів би жити в великому білборді, який ще й на вигляд ніби його згенерував штучний інтелект 🙃 Не впевнений, чому вони викликають в мене настільки різке негативне ставлення.. може я взагалі один такий, а всім, навпаки, подобається 🥸

Вчора вже не писав вночі після стріму, бо було пізно🌚 Дякую всім, хто був присутній) є тенденція на збільшення кількості глядачів на стрімах, і я дуже щасливий що це так😇 вчора нас було стабільно +- 100, це так круто)).Сподіваюсь, що так буде і далі) Спасибі всім, хто підтримує мене в грошовому форматі, так би мовити👍 Дуже ціную це ♥️♥️♥️

Лол, не знаю чому прев'ю дудл джамповське, там софт вінд, це не скам) тому залітайте

О восьмій почну стрім. Будемо тераформти місцевість в Софт Вінді👹

... Ну тут нуль шансів, що хтось може бачити ці тапки чорно-синіми... Неможливо
... Ну тут нуль шансів, що хтось може бачити ці тапки чорно-синіми... Неможливо

Приємного перегляду 🥰 https://youtu.be/xOejBn-l3pA?si=1usnF_9aZbFPPjQG

В мене сьогодні чомусь жахливо працює ютуб, відео вже 2 години заливається на канал🥸.. там зараз 80% вже, надіюсь десь в районі 19:00 зможу його опублікувати😇

Зараз доробляю третю серію, завтра десь під вечір вде буде на каналі. І думаю чим би себе цікавим зайняти на стрімах🧐 Я нещодавно почав Валгейм, може би його ще погамати трохи. Також хочу найближчим часом знову пострімити на RPZ beta (це сервер такий). Мені дуже цікаво подивитися, як змінився сервер з минулого разу) А ще, я дуже хочу пройти Моровінд або Готику першу... Я в них ніколи не грав, але це такі культова гра, що вони мене манять до себе вже досить давно😭. Але це, мабуть треба буде хоч тиждень-два виділити конкретно на стріми по цих іграх (одній з них), щоб на довго не розтягувати це діло. А ви що думаєте?🥸

Цей день настав, до речі... Я тепер з брекетами🤓 поки тільки верхня щелепа, далі буде й нижня🤗 (На фото sensitive content,
Цей день настав, до речі... Я тепер з брекетами🤓 поки тільки верхня щелепа, далі буде й нижня🤗 (На фото sensitive content, на ніч не дивитися)

Хоба 😈 оце нормальний фільм має бути, оце Олександр класно вигадав😇 Там він ще й цілий сюжет прописав в коментарях під мину
Хоба 😈 оце нормальний фільм має бути, оце Олександр класно вигадав😇 Там він ще й цілий сюжет прописав в коментарях під минулою публікацією, можете зайти почитати🌚 Ґедзь 2 це сильно і поважно 😎 А хтось пам'ятає, що було в Ґедзь 1? Сто років тому дивився, вже забув все)

День починається відразу з артів) https://t.me/comic_my/73?single Там є Ґедзь Кінґ, тому автоматично 10/10😇

Ось як мав виглядати Софт Вінд по канону👄 https://youtu.be/Nb8V0bSc4es?si=2_CMNC7cPMc8Ec1T До речі, шкода малого, в нього тормозить майник, скоріш за все, бо виділено мало пам'яті. А коменти в нього вимкнені і ніяк йому не можна про це сказати 😭

О, тільки зараз побачив) за весь час існування мого каналу, мої сумарно відео набрали 🍋 переглядів. Дякую всім)
О, тільки зараз побачив) за весь час існування мого каналу, мої сумарно відео набрали 🍋 переглядів. Дякую всім)