en
Feedback
#PROLAB

#PROLAB

Open in Telegram

PROLAB — це незалежна крафт-студія друку, мерчу та фан-продукції. Орієнтована на малі тиражі, індивідуальні замовлення, колекційність, художню цінність і високу якість. 📩 Пиши @yu_prolab – створимо унікальне разом!

Show more
698
Subscribers
-124 hours
-17 days
-630 days
Attracting Subscribers
June '26
June '26
+13
in 11 channels
May '26
+9
in 1 channels
Get PRO
April '26
+9
in 0 channels
Get PRO
March '26
+13
in 0 channels
Get PRO
February '26
+13
in 4 channels
Get PRO
January '26
+8
in 3 channels
Get PRO
December '25
+14
in 6 channels
Get PRO
November '25
+24
in 5 channels
Get PRO
October '25
+13
in 4 channels
Get PRO
September '25
+23
in 4 channels
Get PRO
August '25
+7
in 0 channels
Get PRO
July '25
+22
in 2 channels
Get PRO
June '25
+26
in 4 channels
Get PRO
May '25
+39
in 14 channels
Get PRO
April '25
+30
in 6 channels
Get PRO
March '25
+8
in 0 channels
Get PRO
February '25
+6
in 1 channels
Get PRO
January '25
+49
in 8 channels
Get PRO
December '24
+7
in 1 channels
Get PRO
November '24
+18
in 63 channels
Get PRO
October '24
+21
in 10 channels
Get PRO
September '24
+28
in 11 channels
Get PRO
August '24
+29
in 10 channels
Get PRO
July '24
+15
in 10 channels
Get PRO
June '24
+17
in 7 channels
Get PRO
May '24
+26
in 3 channels
Get PRO
April '24
+12
in 4 channels
Get PRO
March '24
+15
in 3 channels
Get PRO
February '24
+24
in 2 channels
Get PRO
January '24
+36
in 3 channels
Get PRO
December '23
+5
in 0 channels
Get PRO
November '23
+55
in 17 channels
Get PRO
October '23
+24
in 4 channels
Get PRO
September '23
+99
in 0 channels
Get PRO
August '23
+8
in 0 channels
Get PRO
July '23
+7
in 0 channels
Get PRO
June '23
+23
in 0 channels
Get PRO
May '23
+103
in 0 channels
Get PRO
April '23
+5
in 0 channels
Get PRO
March '23
+87
in 0 channels
Get PRO
February '23
+12
in 0 channels
Get PRO
January '23
+10
in 0 channels
Get PRO
December '22
+10
in 0 channels
Get PRO
November '22
+16
in 0 channels
Get PRO
October '22
+2
in 0 channels
Get PRO
September '22
+22
in 0 channels
Get PRO
August '22
+14
in 0 channels
Get PRO
July '22
+17
in 0 channels
Get PRO
June '22
+36
in 0 channels
Get PRO
May '22
+82
in 0 channels
Get PRO
April '22
+224
in 0 channels
Date
Subscriber Growth
Mentions
Channels
23 June+2
22 June0
21 June+1
20 June0
19 June0
18 June0
17 June0
16 June+1
15 June0
14 June0
13 June0
12 June+2
11 June+2
10 June0
09 June+1
08 June0
07 June0
06 June+1
05 June0
04 June+1
03 June+1
02 June0
01 June+1
Channel Posts

2
Хочу відправити пляшку десь о 18:00. Розіграш буде о 17:00! Хто не встиг - маєте останній шанс)
135
3
Обожнюю цікаві косплей проекти ❤️ #реквізит #wip
Обожнюю цікаві косплей проекти ❤️ #реквізит #wip
174
4
Хоча сьогодні був дурний день, але як і обіцяв розіграємо пляшку для води... Пишемо в коментах "хочу", підписуємося на канал,
Хоча сьогодні був дурний день, але як і обіцяв розіграємо пляшку для води... Пишемо в коментах "хочу", підписуємося на канал, якщо ще не підписані і кріпимо будь який скрін репосту цього повідомлення (куди завгодно)... Колесо крутимо у вівторок 23.06.26 у ввечері де і визначимо переможця (до того часу ельфи зроблять ще одну пляшку, або зберуть трохи бонусів) #розіграш
257
5
🚂 ШТАМПУВАЛЬНИЙ ЕКСПРЕС ВІДПРАВЛЯЄТЬСЯ! І саме зараз у тебе є шанс застрибнути в останній вагон та отримати БЕЗКОШТОВНИЙ шта
🚂 ШТАМПУВАЛЬНИЙ ЕКСПРЕС ВІДПРАВЛЯЄТЬСЯ! І саме зараз у тебе є шанс застрибнути в останній вагон та отримати БЕЗКОШТОВНИЙ штамп. Що від тебе потрібно: ▪️ Кинути в коментарі своє чорно-біле зображення до 20:00 сьогоднішнього дня. ▪️ Не нервувати. ▪️ Дочекатися результатів. Якщо зірки зійдуться, а твоя робота потрапить у список обраних - вже на початку наступного тижня отримаєш готовий штамп. P.S. Кількість місць у вагоні обмежена, тому фінальний вибір робіт - за мною. #штампи
193
6
Окрема подяка Максу. Дякую що завжди підтримуєш мої складні ідеї копійкою. Якщо чесно деякі ідеї і починання були настільки нереалістичними, що я навіть незнаю як воно вийшло)))) але дякую що не дав зупинитися на півдорозі #дякуюмакс
196
7
Косо криво.. десь на 9,5 із 10, або як для першого разу просто ох@€нно 😁...мені нравицця...от чесно.. P.S. Якщо чесно сил не
Косо криво.. десь на 9,5 із 10, або як для першого разу просто ох@€нно 😁...мені нравицця...от чесно.. P.S. Якщо чесно сил немає.. хочеться вийти у вікно, але вийшло отаке ... може це все тому що ви мені перед фанконом всі мізки пропалили своїми "хочу"))) Треба буде зробити якесь ТЗ, і підібрати нові матеріали, але це вже історія для іншого дня.. P.S.S. На визідних як і обіцяв будуть пляшки і чашки..
200
8
Нравицця 🤤 #wip
Нравицця 🤤 #wip
195
9
🫦
🫦
218
10
Напевно, найбільш довгоочікуваний друк - ці вітражні закладинки. Дуже давно хотів щось таке. І ось "таке" сталося😁 Перший по+2
Напевно, найбільш довгоочікуваний друк - ці вітражні закладинки. Дуже давно хотів щось таке. І ось "таке" сталося😁 Перший погляд на них вживу!
240
11
Як я люблю цікаві косплей проекти 🦋 Крім чашок і пляшок на цьому тижні вас чекає дещо дуже гарне.. #пофакту
Як я люблю цікаві косплей проекти 🦋 Крім чашок і пляшок на цьому тижні вас чекає дещо дуже гарне.. #пофакту
280
12
Я вас зрозумів)) Вас чекатимуть термокухоль (метал) , пляшка (метал) і декілька бонусних чашок+2
Я вас зрозумів)) Вас чекатимуть термокухоль (метал) , пляшка (метал) і декілька бонусних чашок
299
13
Хочу отримати
378
14
Боже, як китайці навчилися робити техніку 🤤 Раніше це завжди було схоже на два куска арматури, декілька гайок на 14-17 і кип
Боже, як китайці навчилися робити техніку 🤤 Раніше це завжди було схоже на два куска арматури, декілька гайок на 14-17 і кип'ятильник. Зараз це наче дитина китайського електрокара — купа кнопок та електроніки, гарний корпус... Я думаю, на ньому навіть можна пограти в Doom 😁😁, але то вже інша історія. На вихідних довелося перемити сублимаційний принтер і спробував зробити декілька чашок... Знаєте, тільки першу трохи перепік, а всі інші... Короче, обожнюю, коли браку майже немає)))) На цих вихідних розіграємо декілька чашок. А поки мені треба пережити понеділок). #автопарк
358
15
Люди я так не люблю понеділки 😭 P.S. Із постактивом після івенту трохи не встигаю бо на вихідних приймав в сім'ю нового деси
Люди я так не люблю понеділки 😭 P.S. Із постактивом після івенту трохи не встигаю бо на вихідних приймав в сім'ю нового десиптикона, але обов'язково реабілітуюсь
688
16
Врумм..врумм. https://t.me/memento_vito #wip
Врумм..врумм. https://t.me/memento_vito #wip
412
17
https://t.me/minshugart Один із "останніх вагонів" потягу який прямував до фанкону... P.S. Люблю голографіку 🫦
https://t.me/minshugart Один із "останніх вагонів" потягу який прямував до фанкону... P.S. Люблю голографіку 🫦
414
18
https://t.me/+8UBBWVHsealkZDIy Группа з тестування https://cloudy-button.com/uk-UA Сайт де можна запостити своїх ОС. ✨ Шукаєш
https://t.me/+8UBBWVHsealkZDIy Группа з тестування https://cloudy-button.com/uk-UA Сайт де можна запостити своїх ОС. ✨ Шукаєш простір для своїх оригінальних персонажів (ОС) та фанартів? ✨ Зустрічай Cloudy-button - нову українську платформу, створену спеціально для вітчизняних креаторів та художників! 🎨 Що тут можна робити? Публікувати своїх унікальних персонажів та ділитися творчістю. Ліцензувати власні роботи та захищати авторські права. Ділитися фанартами та розвивати українське ком'юніті. Платформа активно розвивається, і саме ти можеш зробити її кращою! 🚀 Долучайся до тестування! Проєкт шукає активних авторів, які готові першими випробувати функціонал та поділитися фідбеком. Заходь у наш чат тестувальників, щоб разом створювати крутий український продукт: 👉 Приєднатися до групи тестування в Telegram Давай розвивати український арт-простір разом! 💙💛
896
19
No text...
467
20
https://cloudy-button.com/uk-UA Місце де може жити ваш ОС ❤️
434