uz
Feedback
#PROLAB

#PROLAB

Kanalga Telegram’da o‘tish

PROLAB — це незалежна крафт-студія друку, мерчу та фан-продукції. Орієнтована на малі тиражі, індивідуальні замовлення, колекційність, художню цінність і високу якість. 📩 Пиши @yu_prolab – створимо унікальне разом!

Ko'proq ko'rsatish
696
Obunachilar
+124 soatlar
-37 kunlar
-530 kunlar
Obunachilarni jalb qilish
Iyun '26
Iyun '26
+11
11 kanalda
May '26
+9
1 kanalda
Get PRO
Aprel '26
+9
0 kanalda
Get PRO
Mart '26
+13
0 kanalda
Get PRO
Fevral '26
+13
4 kanalda
Get PRO
Yanvar '26
+8
3 kanalda
Get PRO
Dekabr '25
+14
6 kanalda
Get PRO
Noyabr '25
+24
5 kanalda
Get PRO
Oktabr '25
+13
4 kanalda
Get PRO
Sentabr '25
+23
4 kanalda
Get PRO
Avgust '25
+7
0 kanalda
Get PRO
Iyul '25
+22
2 kanalda
Get PRO
Iyun '25
+26
4 kanalda
Get PRO
May '25
+39
14 kanalda
Get PRO
Aprel '25
+30
6 kanalda
Get PRO
Mart '25
+8
0 kanalda
Get PRO
Fevral '25
+6
1 kanalda
Get PRO
Yanvar '25
+49
8 kanalda
Get PRO
Dekabr '24
+7
1 kanalda
Get PRO
Noyabr '24
+18
63 kanalda
Get PRO
Oktabr '24
+21
10 kanalda
Get PRO
Sentabr '24
+28
11 kanalda
Get PRO
Avgust '24
+29
10 kanalda
Get PRO
Iyul '24
+15
10 kanalda
Get PRO
Iyun '24
+17
7 kanalda
Get PRO
May '24
+26
3 kanalda
Get PRO
Aprel '24
+12
4 kanalda
Get PRO
Mart '24
+15
3 kanalda
Get PRO
Fevral '24
+24
2 kanalda
Get PRO
Yanvar '24
+36
3 kanalda
Get PRO
Dekabr '23
+5
0 kanalda
Get PRO
Noyabr '23
+55
17 kanalda
Get PRO
Oktabr '23
+24
4 kanalda
Get PRO
Sentabr '23
+99
0 kanalda
Get PRO
Avgust '23
+8
0 kanalda
Get PRO
Iyul '23
+7
0 kanalda
Get PRO
Iyun '23
+23
0 kanalda
Get PRO
May '23
+103
0 kanalda
Get PRO
Aprel '23
+5
0 kanalda
Get PRO
Mart '23
+87
0 kanalda
Get PRO
Fevral '23
+12
0 kanalda
Get PRO
Yanvar '23
+10
0 kanalda
Get PRO
Dekabr '22
+10
0 kanalda
Get PRO
Noyabr '22
+16
0 kanalda
Get PRO
Oktabr '22
+2
0 kanalda
Get PRO
Sentabr '22
+22
0 kanalda
Get PRO
Avgust '22
+14
0 kanalda
Get PRO
Iyul '22
+17
0 kanalda
Get PRO
Iyun '22
+36
0 kanalda
Get PRO
May '22
+82
0 kanalda
Get PRO
Aprel '22
+224
0 kanalda
Sana
Obunachilarni jalb qilish
Esdaliklar
Kanallar
22 Iyun0
21 Iyun+1
20 Iyun0
19 Iyun0
18 Iyun0
17 Iyun0
16 Iyun+1
15 Iyun0
14 Iyun0
13 Iyun0
12 Iyun+2
11 Iyun+2
10 Iyun0
09 Iyun+1
08 Iyun0
07 Iyun0
06 Iyun+1
05 Iyun0
04 Iyun+1
03 Iyun+1
02 Iyun0
01 Iyun+1
Kanal postlari
Обожнюю цікаві косплей проекти ❤️ #реквізит #wip
Обожнюю цікаві косплей проекти ❤️ #реквізит #wip

2
Хоча сьогодні був дурний день, але як і обіцяв розіграємо пляшку для води... Пишемо в коментах "хочу", підписуємося на канал,
Хоча сьогодні був дурний день, але як і обіцяв розіграємо пляшку для води... Пишемо в коментах "хочу", підписуємося на канал, якщо ще не підписані і кріпимо будь який скрін репосту цього повідомлення (куди завгодно)... Колесо крутимо у вівторок 23.06.26 у ввечері де і визначимо переможця (до того часу ельфи зроблять ще одну пляшку, або зберуть трохи бонусів) #розіграш
193
3
🚂 ШТАМПУВАЛЬНИЙ ЕКСПРЕС ВІДПРАВЛЯЄТЬСЯ! І саме зараз у тебе є шанс застрибнути в останній вагон та отримати БЕЗКОШТОВНИЙ шта
🚂 ШТАМПУВАЛЬНИЙ ЕКСПРЕС ВІДПРАВЛЯЄТЬСЯ! І саме зараз у тебе є шанс застрибнути в останній вагон та отримати БЕЗКОШТОВНИЙ штамп. Що від тебе потрібно: ▪️ Кинути в коментарі своє чорно-біле зображення до 20:00 сьогоднішнього дня. ▪️ Не нервувати. ▪️ Дочекатися результатів. Якщо зірки зійдуться, а твоя робота потрапить у список обраних - вже на початку наступного тижня отримаєш готовий штамп. P.S. Кількість місць у вагоні обмежена, тому фінальний вибір робіт - за мною. #штампи
151
4
Окрема подяка Максу. Дякую що завжди підтримуєш мої складні ідеї копійкою. Якщо чесно деякі ідеї і починання були настільки нереалістичними, що я навіть незнаю як воно вийшло)))) але дякую що не дав зупинитися на півдорозі #дякуюмакс
149
5
Косо криво.. десь на 9,5 із 10, або як для першого разу просто ох@€нно 😁...мені нравицця...от чесно.. P.S. Якщо чесно сил не
Косо криво.. десь на 9,5 із 10, або як для першого разу просто ох@€нно 😁...мені нравицця...от чесно.. P.S. Якщо чесно сил немає.. хочеться вийти у вікно, але вийшло отаке ... може це все тому що ви мені перед фанконом всі мізки пропалили своїми "хочу"))) Треба буде зробити якесь ТЗ, і підібрати нові матеріали, але це вже історія для іншого дня.. P.S.S. На визідних як і обіцяв будуть пляшки і чашки..
160
6
Нравицця 🤤 #wip
Нравицця 🤤 #wip
180
7
🫦
🫦
190
8
Напевно, найбільш довгоочікуваний друк - ці вітражні закладинки. Дуже давно хотів щось таке. І ось "таке" сталося😁 Перший по+2
Напевно, найбільш довгоочікуваний друк - ці вітражні закладинки. Дуже давно хотів щось таке. І ось "таке" сталося😁 Перший погляд на них вживу!
227
9
Як я люблю цікаві косплей проекти 🦋 Крім чашок і пляшок на цьому тижні вас чекає дещо дуже гарне.. #пофакту
Як я люблю цікаві косплей проекти 🦋 Крім чашок і пляшок на цьому тижні вас чекає дещо дуже гарне.. #пофакту
266
10
Я вас зрозумів)) Вас чекатимуть термокухоль (метал) , пляшка (метал) і декілька бонусних чашок+2
Я вас зрозумів)) Вас чекатимуть термокухоль (метал) , пляшка (метал) і декілька бонусних чашок
286
11
Хочу отримати
373
12
Боже, як китайці навчилися робити техніку 🤤 Раніше це завжди було схоже на два куска арматури, декілька гайок на 14-17 і кип
Боже, як китайці навчилися робити техніку 🤤 Раніше це завжди було схоже на два куска арматури, декілька гайок на 14-17 і кип'ятильник. Зараз це наче дитина китайського електрокара — купа кнопок та електроніки, гарний корпус... Я думаю, на ньому навіть можна пограти в Doom 😁😁, але то вже інша історія. На вихідних довелося перемити сублимаційний принтер і спробував зробити декілька чашок... Знаєте, тільки першу трохи перепік, а всі інші... Короче, обожнюю, коли браку майже немає)))) На цих вихідних розіграємо декілька чашок. А поки мені треба пережити понеділок). #автопарк
351
13
Люди я так не люблю понеділки 😭 P.S. Із постактивом після івенту трохи не встигаю бо на вихідних приймав в сім'ю нового деси
Люди я так не люблю понеділки 😭 P.S. Із постактивом після івенту трохи не встигаю бо на вихідних приймав в сім'ю нового десиптикона, але обов'язково реабілітуюсь
670
14
Врумм..врумм. https://t.me/memento_vito #wip
Врумм..врумм. https://t.me/memento_vito #wip
406
15
https://t.me/minshugart Один із "останніх вагонів" потягу який прямував до фанкону... P.S. Люблю голографіку 🫦
https://t.me/minshugart Один із "останніх вагонів" потягу який прямував до фанкону... P.S. Люблю голографіку 🫦
409
16
https://t.me/+8UBBWVHsealkZDIy Группа з тестування https://cloudy-button.com/uk-UA Сайт де можна запостити своїх ОС. ✨ Шукаєш
https://t.me/+8UBBWVHsealkZDIy Группа з тестування https://cloudy-button.com/uk-UA Сайт де можна запостити своїх ОС. ✨ Шукаєш простір для своїх оригінальних персонажів (ОС) та фанартів? ✨ Зустрічай Cloudy-button - нову українську платформу, створену спеціально для вітчизняних креаторів та художників! 🎨 Що тут можна робити? Публікувати своїх унікальних персонажів та ділитися творчістю. Ліцензувати власні роботи та захищати авторські права. Ділитися фанартами та розвивати українське ком'юніті. Платформа активно розвивається, і саме ти можеш зробити її кращою! 🚀 Долучайся до тестування! Проєкт шукає активних авторів, які готові першими випробувати функціонал та поділитися фідбеком. Заходь у наш чат тестувальників, щоб разом створювати крутий український продукт: 👉 Приєднатися до групи тестування в Telegram Давай розвивати український арт-простір разом! 💙💛
886
17
Matn yo'q...
460
18
https://cloudy-button.com/uk-UA Місце де може жити ваш ОС ❤️
430
19
✉️
✉️
582
20
і давайте на стрім)
307