fa
Feedback
#PROLAB

#PROLAB

رفتن به کانال در Telegram

PROLAB — це незалежна крафт-студія друку, мерчу та фан-продукції. Орієнтована на малі тиражі, індивідуальні замовлення, колекційність, художню цінність і високу якість. 📩 Пиши @yu_prolab – створимо унікальне разом!

نمایش بیشتر
696
مشترکین
+124 ساعت
-37 روز
-530 روز
جذب مشترکین
ژوئن '26
ژوئن '26
+11
در 11 کانال‌ها
مه '26
+9
در 1 کانال‌ها
Get PRO
آوریل '26
+9
در 0 کانال‌ها
Get PRO
مارس '26
+13
در 0 کانال‌ها
Get PRO
فوریه '26
+13
در 4 کانال‌ها
Get PRO
ژانویه '26
+8
در 3 کانال‌ها
Get PRO
دسامبر '25
+14
در 6 کانال‌ها
Get PRO
نوامبر '25
+24
در 5 کانال‌ها
Get PRO
اکتبر '25
+13
در 4 کانال‌ها
Get PRO
سپتامبر '25
+23
در 4 کانال‌ها
Get PRO
اوت '25
+7
در 0 کانال‌ها
Get PRO
ژوئیه '25
+22
در 2 کانال‌ها
Get PRO
ژوئن '25
+26
در 4 کانال‌ها
Get PRO
مه '25
+39
در 14 کانال‌ها
Get PRO
آوریل '25
+30
در 6 کانال‌ها
Get PRO
مارس '25
+8
در 0 کانال‌ها
Get PRO
فوریه '25
+6
در 1 کانال‌ها
Get PRO
ژانویه '25
+49
در 8 کانال‌ها
Get PRO
دسامبر '24
+7
در 1 کانال‌ها
Get PRO
نوامبر '24
+18
در 63 کانال‌ها
Get PRO
اکتبر '24
+21
در 10 کانال‌ها
Get PRO
سپتامبر '24
+28
در 11 کانال‌ها
Get PRO
اوت '24
+29
در 10 کانال‌ها
Get PRO
ژوئیه '24
+15
در 10 کانال‌ها
Get PRO
ژوئن '24
+17
در 7 کانال‌ها
Get PRO
مه '24
+26
در 3 کانال‌ها
Get PRO
آوریل '24
+12
در 4 کانال‌ها
Get PRO
مارس '24
+15
در 3 کانال‌ها
Get PRO
فوریه '24
+24
در 2 کانال‌ها
Get PRO
ژانویه '24
+36
در 3 کانال‌ها
Get PRO
دسامبر '23
+5
در 0 کانال‌ها
Get PRO
نوامبر '23
+55
در 17 کانال‌ها
Get PRO
اکتبر '23
+24
در 4 کانال‌ها
Get PRO
سپتامبر '23
+99
در 0 کانال‌ها
Get PRO
اوت '23
+8
در 0 کانال‌ها
Get PRO
ژوئیه '23
+7
در 0 کانال‌ها
Get PRO
ژوئن '23
+23
در 0 کانال‌ها
Get PRO
مه '23
+103
در 0 کانال‌ها
Get PRO
آوریل '23
+5
در 0 کانال‌ها
Get PRO
مارس '23
+87
در 0 کانال‌ها
Get PRO
فوریه '23
+12
در 0 کانال‌ها
Get PRO
ژانویه '23
+10
در 0 کانال‌ها
Get PRO
دسامبر '22
+10
در 0 کانال‌ها
Get PRO
نوامبر '22
+16
در 0 کانال‌ها
Get PRO
اکتبر '22
+2
در 0 کانال‌ها
Get PRO
سپتامبر '22
+22
در 0 کانال‌ها
Get PRO
اوت '22
+14
در 0 کانال‌ها
Get PRO
ژوئیه '22
+17
در 0 کانال‌ها
Get PRO
ژوئن '22
+36
در 0 کانال‌ها
Get PRO
مه '22
+82
در 0 کانال‌ها
Get PRO
آوریل '22
+224
در 0 کانال‌ها
تاریخ
رشد مشترکین
اشارات
کانال‌ها
22 ژوئن0
21 ژوئن+1
20 ژوئن0
19 ژوئن0
18 ژوئن0
17 ژوئن0
16 ژوئن+1
15 ژوئن0
14 ژوئن0
13 ژوئن0
12 ژوئن+2
11 ژوئن+2
10 ژوئن0
09 ژوئن+1
08 ژوئن0
07 ژوئن0
06 ژوئن+1
05 ژوئن0
04 ژوئن+1
03 ژوئن+1
02 ژوئن0
01 ژوئن+1
پست‌های کانال
Обожнюю цікаві косплей проекти ❤️ #реквізит #wip
Обожнюю цікаві косплей проекти ❤️ #реквізит #wip

2
Хоча сьогодні був дурний день, але як і обіцяв розіграємо пляшку для води... Пишемо в коментах "хочу", підписуємося на канал,
Хоча сьогодні був дурний день, але як і обіцяв розіграємо пляшку для води... Пишемо в коментах "хочу", підписуємося на канал, якщо ще не підписані і кріпимо будь який скрін репосту цього повідомлення (куди завгодно)... Колесо крутимо у вівторок 23.06.26 у ввечері де і визначимо переможця (до того часу ельфи зроблять ще одну пляшку, або зберуть трохи бонусів) #розіграш
193
3
🚂 ШТАМПУВАЛЬНИЙ ЕКСПРЕС ВІДПРАВЛЯЄТЬСЯ! І саме зараз у тебе є шанс застрибнути в останній вагон та отримати БЕЗКОШТОВНИЙ шта
🚂 ШТАМПУВАЛЬНИЙ ЕКСПРЕС ВІДПРАВЛЯЄТЬСЯ! І саме зараз у тебе є шанс застрибнути в останній вагон та отримати БЕЗКОШТОВНИЙ штамп. Що від тебе потрібно: ▪️ Кинути в коментарі своє чорно-біле зображення до 20:00 сьогоднішнього дня. ▪️ Не нервувати. ▪️ Дочекатися результатів. Якщо зірки зійдуться, а твоя робота потрапить у список обраних - вже на початку наступного тижня отримаєш готовий штамп. P.S. Кількість місць у вагоні обмежена, тому фінальний вибір робіт - за мною. #штампи
151
4
Окрема подяка Максу. Дякую що завжди підтримуєш мої складні ідеї копійкою. Якщо чесно деякі ідеї і починання були настільки нереалістичними, що я навіть незнаю як воно вийшло)))) але дякую що не дав зупинитися на півдорозі #дякуюмакс
149
5
Косо криво.. десь на 9,5 із 10, або як для першого разу просто ох@€нно 😁...мені нравицця...от чесно.. P.S. Якщо чесно сил не
Косо криво.. десь на 9,5 із 10, або як для першого разу просто ох@€нно 😁...мені нравицця...от чесно.. P.S. Якщо чесно сил немає.. хочеться вийти у вікно, але вийшло отаке ... може це все тому що ви мені перед фанконом всі мізки пропалили своїми "хочу"))) Треба буде зробити якесь ТЗ, і підібрати нові матеріали, але це вже історія для іншого дня.. P.S.S. На визідних як і обіцяв будуть пляшки і чашки..
160
6
Нравицця 🤤 #wip
Нравицця 🤤 #wip
180
7
🫦
🫦
190
8
Напевно, найбільш довгоочікуваний друк - ці вітражні закладинки. Дуже давно хотів щось таке. І ось "таке" сталося😁 Перший по+2
Напевно, найбільш довгоочікуваний друк - ці вітражні закладинки. Дуже давно хотів щось таке. І ось "таке" сталося😁 Перший погляд на них вживу!
227
9
Як я люблю цікаві косплей проекти 🦋 Крім чашок і пляшок на цьому тижні вас чекає дещо дуже гарне.. #пофакту
Як я люблю цікаві косплей проекти 🦋 Крім чашок і пляшок на цьому тижні вас чекає дещо дуже гарне.. #пофакту
266
10
Я вас зрозумів)) Вас чекатимуть термокухоль (метал) , пляшка (метал) і декілька бонусних чашок+2
Я вас зрозумів)) Вас чекатимуть термокухоль (метал) , пляшка (метал) і декілька бонусних чашок
286
11
Хочу отримати
373
12
Боже, як китайці навчилися робити техніку 🤤 Раніше це завжди було схоже на два куска арматури, декілька гайок на 14-17 і кип
Боже, як китайці навчилися робити техніку 🤤 Раніше це завжди було схоже на два куска арматури, декілька гайок на 14-17 і кип'ятильник. Зараз це наче дитина китайського електрокара — купа кнопок та електроніки, гарний корпус... Я думаю, на ньому навіть можна пограти в Doom 😁😁, але то вже інша історія. На вихідних довелося перемити сублимаційний принтер і спробував зробити декілька чашок... Знаєте, тільки першу трохи перепік, а всі інші... Короче, обожнюю, коли браку майже немає)))) На цих вихідних розіграємо декілька чашок. А поки мені треба пережити понеділок). #автопарк
351
13
Люди я так не люблю понеділки 😭 P.S. Із постактивом після івенту трохи не встигаю бо на вихідних приймав в сім'ю нового деси
Люди я так не люблю понеділки 😭 P.S. Із постактивом після івенту трохи не встигаю бо на вихідних приймав в сім'ю нового десиптикона, але обов'язково реабілітуюсь
670
14
Врумм..врумм. https://t.me/memento_vito #wip
Врумм..врумм. https://t.me/memento_vito #wip
406
15
https://t.me/minshugart Один із "останніх вагонів" потягу який прямував до фанкону... P.S. Люблю голографіку 🫦
https://t.me/minshugart Один із "останніх вагонів" потягу який прямував до фанкону... P.S. Люблю голографіку 🫦
409
16
https://t.me/+8UBBWVHsealkZDIy Группа з тестування https://cloudy-button.com/uk-UA Сайт де можна запостити своїх ОС. ✨ Шукаєш
https://t.me/+8UBBWVHsealkZDIy Группа з тестування https://cloudy-button.com/uk-UA Сайт де можна запостити своїх ОС. ✨ Шукаєш простір для своїх оригінальних персонажів (ОС) та фанартів? ✨ Зустрічай Cloudy-button - нову українську платформу, створену спеціально для вітчизняних креаторів та художників! 🎨 Що тут можна робити? Публікувати своїх унікальних персонажів та ділитися творчістю. Ліцензувати власні роботи та захищати авторські права. Ділитися фанартами та розвивати українське ком'юніті. Платформа активно розвивається, і саме ти можеш зробити її кращою! 🚀 Долучайся до тестування! Проєкт шукає активних авторів, які готові першими випробувати функціонал та поділитися фідбеком. Заходь у наш чат тестувальників, щоб разом створювати крутий український продукт: 👉 Приєднатися до групи тестування в Telegram Давай розвивати український арт-простір разом! 💙💛
886
17
بدون متن...
460
18
https://cloudy-button.com/uk-UA Місце де може жити ваш ОС ❤️
430
19
✉️
✉️
582
20
і давайте на стрім)
307