ch
Feedback
Тезер

Тезер

前往频道在 Telegram

🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

显示更多

📈 Telegram 频道 Тезер 的分析概览

频道 Тезер (@macotezer) 乌克兰语 语言赛道中的 是活跃参与者。目前社区聚集了 14 611 名订阅者,在 加密货币 类别中位列第 7 676,并在 乌克兰 地区排名第 4 121

📊 受众指标与增长动态

невідомо 创建以来,项目保持高速增长,吸引了 14 611 名订阅者。

根据 24 六月, 2026 的最新数据,频道保持稳定运转。过去 30 天订阅人数变化为 -203,过去 24 小时变化为 3,整体触达仍然可观。

  • 认证状态: 未认证
  • 互动率 (ER): 平均受众互动率为 10.36%。内容发布后 24 小时内通常能获得 6.65% 的反应,占订阅者总量。
  • 帖子覆盖: 每篇帖子平均可获得 1 514 次浏览,首日通常累积 971 次浏览。
  • 互动与反馈: 受众积极参与,单帖平均反应数为 12
  • 主题关注点: 内容集中在 bitget, крипто, сповіщення, біржа, раунд 等核心主题上。

📝 描述与内容策略

作者将该频道定位为表达主观观点的平台:
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

凭借高频更新(最新数据采集于 25 六月, 2026),频道始终保持新鲜度与高覆盖。分析显示受众积极互动,使其成为 加密货币 类别中的关键影响点。

14 611
订阅者
+324 小时
-137
-20330
帖子存档
21:00 рішення по ставці 21:30 засідання ФРС 21:01 - Трамп гамнить Пауела😂 Торгую на біржі BingX
21:00 рішення по ставці 21:30 засідання ФРС 21:01 - Трамп гамнить Пауела😂 Торгую на біржі BingX

BTC Тут нічого нового, я досі очікую маніпуляцію вверх і далі продовження низхідного руху. Кількість відкритих шорт позицій н
BTC Тут нічого нового, я досі очікую маніпуляцію вверх і далі продовження низхідного руху. Кількість відкритих шорт позицій на фючах збільшується кожен день, на споті сьогодні також ніхто не купує, за те дуже круто кидають свої лімітки на продаж з 90к і до 94к. Тому для гарного шортового руху потрібна лонг маніпуляція для того щоб забрати тих хто вже зараз в позиціях Торгую на біржі BingX

BTC ETH XAU EUR DXY Трамп тільки почав виступати
+4
BTC ETH XAU EUR DXY Трамп тільки почав виступати

23:00 Ще є час повечеряти та випити кави)

20:00 уде виступати Трамп Тем багато, будемо слухати. Торгую на біржі BingX
20:00 уде виступати Трамп Тем багато, будемо слухати. Торгую на біржі BingX

Repost from N/a
Лан, якщо серйозно зараз поки нема обємів, можливо ближче до америки якась копійчина зайде в маркет. В стороні 94к знаходиться дуже багато ліквідності, зняття якої я не можу заперечувати через можливе впровадження шатдауну. Також є велика різниця між відкритими лонговими та шортовими позиціями. Більшість зараз в шортах, а заробляти на ринку заборонено. Завтра засідання ФРС та рішення по % ставці (яку скоріш за все залишать незмінною), і не таке страшне засіданя як можливий початок істерії Трампа... А його випадів зараз бояться всі.

BTC От тепер все на своїх місцях😂 Торгую на біржі BingX
BTC От тепер все на своїх місцях😂 Торгую на біржі BingX

О такі пироги Щось останнім часом забагато логіки. Ми не звикли заробляти😂 Торгую на біржі BingX
+1
О такі пироги Щось останнім часом забагато логіки. Ми не звикли заробляти😂 Торгую на біржі BingX

BTC Повторний шатдаун закине ціну на 100к??? Чи на цей раз BTC тестуватиме зону 75-72к??? Загалом ціна з середини жовтня знах
+1
BTC Повторний шатдаун закине ціну на 100к??? Чи на цей раз BTC тестуватиме зону 75-72к??? Загалом ціна з середини жовтня знаходиться в ренжі. Обєми торгів уже сьогодні нульові. Навіть вчора вечером було цікавіше ніж зараз. Знову очікування % ставки, знову очікування реакції Трампа який вже і так тисне на голову ФРС своїми кримінальними розслідуваннями. Істерія Трампа вже на всіх ринках відчувається. Торгую на біржі BingX

Repost from N/a
На полімаркеті вже є ставки за початок нового шатдауну до 31.01 В середу засідання ФРС, буде рішення по % ставці та пресконференція. % ставку скоріш за все залишать без змін, а тому Трамп полюбому знову почне чудити. Тут уже і військові США в Ізраїлі готові дамбить Іран... Крч, діч страшна... Чарти сьогоднішні та тижневі це щось з чимось... Валютка виглядає як гамно, золото вже по 5100, без корекцій. Поки вся надія на індекси, і то під питанням

BTC Гарно відпрацював аналіз✅ І вас попереджав) Скоро сяду за аналіз сьогоднішнього дня. Накидайте поки реакцій і поділюсь з
+1
BTC Гарно відпрацював аналіз✅ І вас попереджав) Скоро сяду за аналіз сьогоднішнього дня. Накидайте поки реакцій і поділюсь з вами🔥 Торгую на біржі BingX

BTC Попереджав вас з пятниці І сьогодні натякав як міг В комюніті вже дав апдейт по маркету. Головне зараз не одягати рожеві
BTC Попереджав вас з пятниці І сьогодні натякав як міг В комюніті вже дав апдейт по маркету. Головне зараз не одягати рожеві окуляри та не сподіватись на удачу😉 Торгую на біржі BingX

ETH Вже 6й день йде проторковка на трендовій. Великі червоні зони внизу та зверху це тижневі блоки які зараз виступають сильн
ETH Вже 6й день йде проторковка на трендовій. Великі червоні зони внизу та зверху це тижневі блоки які зараз виступають сильним магнітом для ціни, і як бачите ціна зараз ідеально посередині. Цілком можлива висока волатильність уже завтра на відкритті азії. Лонг маніпуляція в сторону 3200-3100 цілком можлива але малоймовірна. Така довга проторговка біля трендової точно не в користь лонгів. ALTS Технічна сторона альти поки також далека від позитиву. Практично вся базована альта дала фігуру Бурдж Халіфа, що є дуже поганою ознакою, тому лонги поки не розглядаю. Метали ростуть, золото кожен день ставить нові хаї, срібло взагалі в космосі, монетний двір США зупинив продаж срібла. Великі руки точно не готові поки відкуповувати ризиковані активи. А ті хто готовий був купити зараз якраз знаходяться в зоні беззбитковості, а їх в першу чергу потрібно забрати з ринку. О такі пироги... Торгую на біржі BingC

BTC Шорт чи шорт??? Що скажете??? Торгую на біржі BingX
BTC Шорт чи шорт??? Що скажете??? Торгую на біржі BingX

Repost from N/a
BTC Зона 88к дала реакцію та ідеально закинула ціну в основний профіль обємів 91-92к Для продовження росту не бачу аргументів
BTC Зона 88к дала реакцію та ідеально закинула ціну в основний профіль обємів 91-92к Для продовження росту не бачу аргументів Очікую захід в діапазон 86-84к

Переможці конкурсу🔥 1. @Radiolof 2. @Abuzok 3. @SaNnnCheS 4. @AnonymousTD 5. @Konstantin_Likeron 6. @Stanis_p11 7. @svatoslav_200 8. @ginihiky 9. @Jasengender 10. @Antoshaw 11. @Ja_Ko_Ro 12. @Ilchenko_video 13. @guy_yt2 14. @AdFluxer 15. @pbfgfyv 16. @QxzyLol 17. @FunCrit 18. @Dkvlb1 19. @Flame_H0st 20. @LoF1xxx Переможці напишіть @mark_nfts лс Одразу кидайте адресу ВЕР20 USDT

Скоро вигрузимо результати розіграшу. 20 переможців по 12.5$ У вас є 1 година щоб включити сповіщення і не пропустити свій вийграш🔥🔥🔥

Repost from N/a
BTC Памятаєте вчорашню розмітку яку кидав вранці??? Вчора як і очікувалось ми отримали тест 4г FVG, і від нього отримали мале
BTC Памятаєте вчорашню розмітку яку кидав вранці??? Вчора як і очікувалось ми отримали тест 4г FVG, і від нього отримали маленьку реакцію Фондовий ринок відкрився зростанням а крипта навпаки посипалась. Це вже 2й день розкореляції фонди з криптою. Також я вчора не просто так написав що не набираю лонг позу, покупки не заходили взагалі. Лонгова реакція була тільки зарахунок активації лімітних заявок які були розташовані в 4г fvg. З цікавого на сьогодні: Немає абсолютно нічого🫠 Обємів нема, стакани пусті, ліміток з 2х сторін також нема. Є тільки однаковий обєм ліквідацій на 92к та 86к Аргументів за рух в одну з сторін нема... Поки притримуюсь основного плану: Захід в ядро 91-92к і звідти в поі 86-84к

BTC 👀👀👀 Ждемс що дадуть Торгую на біржі BingX
BTC 👀👀👀 Ждемс що дадуть Торгую на біржі BingX

Repost from N/a
Огляд BTC ETH +є можливі конфірми для лонг сетапів