Храм поезії (🖤)
前往频道在 Telegram
зв'язок: @jessihalliwell чат t.me/uapoets1 прикраси t.me/inspiration_style_ua радіо t.me/virshoplitkarka поетка t.me/buryanpoetry колонія t.me/uapoets2 радіо t.me/uapoets_music творчість t.me/jessi_halliwell на каву: 4441 11103 966 1313
显示更多1 321
订阅者
+224 小时
+127 天
+3830 天
帖子存档
1 321
Repost from N/a
І ще один бонус 🙃 (сподіваюсь, ви ще не похоронили оповідачку?😁)
Приємного читання 😏
1 321
Repost from N/a
«СВЯЩЕННИК»
Я слухаю сповідь твою, дуже грішну —
Гарячим окропом киплять мої вени.
Я хочу тебе з кожним разом все більше…
Що це зі мною? Я ж — ніби священник.
Помада червона на хтивих губах,
Сповнений розум розбещених мрій.
Постать твоя — в сороміцьких думках…
Так хочу, щоб ти взяла ніжно мій…
Все те святе в моїй божій душі
Врода твоя довела до безумства.
Від мрій еротичних, де був я в Тобі, —
Вперше в житті зайнявсь рукоблудством.
Служіння у церкві, і йдуть молитви —
Читаю… В руках моїх — Біблія.
А в грішних думках оголена ти…
Хочу тебе, моя мила Емілія!
В божому храмі, на очах у ікон,
Тебе не спиняюсь я ніжити.
Ти — головна і взяла у полон…
Кохаються в церкві два грішники.
07.08.2025
•Netuteshniy
1 321
Repost from N/a
🍂🍁 Турбіни війни 🍁🍂
Турбіни війни обертаються швидше і швидше,
Квіткові орнаменти літа стікають в калюжі.
– Панночко мила Розо, почому червоні ружі?
– Білі дешевше, пане, а хризантеми найліпші…
Щоранку дими червоніють над цеглами мурів,
Ліпнина подій огортає замріяне місто.
Звуки лунають в небі, думи лунають бандурні,
Грудень іде на заміну жовтому падолисту.
– Ви чули? На Нивках вибухи! Раз-два-три!
– Свої, сподіваюсь? – Ваші «свої» – це хто?
– Що відбувається? – Що там за прапори?
Раз-два-три!
– Панно, давайте своє пальто!
Допий філіжанку найкращої в Києві долі,
Цукрові горішки – копійка, життя не дорожче.
Через вітражні сяйва проміння тече поволі,
Галчині зграї в небі над виром людей регочуть.
– Танцюємо, Розо! Смійтеся! Раз-два-три!
– У порцеляні «Мокка» краща за «Яву»?
– Ви чули? Ідуть з-за Юрківської гори!
Раз-два-три!
– Таки це ароматна кава?
Химери мовчать, споглядаючи зміни у місті,
Узвіз вишиває спіралями крайку Подолу,
– Панночко мила Розо, я маю погану звістку…
– Батько зайшов сьогодні, це ж наші їх побороли!
У синіх жупанах Хрещатиком йдуть галичани,
Спливають сніги кришталеві калюжами в ріку,
Біло-червоні хмари отаману докучають,
Трубний оркестр віщує, сяють обличчя у вікнах.
2023 р.
#збірка_Казки_тисячі_світів
***
1 321
Repost from N/a
Друзі, побратими та підписники!
Зараз нам дуже потрібна ваша підтримка.
2-а мінометна батарея бригади наступу "СПАРТАН" виконує бойові завдання на передовій. Хлопці щодня ризикують життям, і для ефективної роботи їм потрібна надійна техніка та обладнання.
Ми збираємо кошти на:
- 2 зарядні станції для живлення РЕБ (радіоелектронна боротьба)
- Ремонт автівок, що виконують бойові завдання
- Інші розхідні матеріали, без яких неможливо тримати позиції
Кожна гривня — це внесок у безпеку та життя наших воїнів.
Разом ми можемо зробити більше!
💳 Реквізити для допомоги:
🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/64pp76t7Gf
📩 Посилання на конверт
https://www.privat24.ua/send/hwwp7
📢 Навіть якщо ви не можете допомогти фінансово — поширте цей пост. Це теж допомога, яка наближає перемогу.
Підтримай тих, хто захищає нас!
1 321
Repost from N/a
втрачена з покоління
сучасні дівчатка граються у фемінізм,
малюючи губи червоною помадою
і посилаючи чоловіків нахуй –
вміють давати собі з ними раду.
їхні голоси виразні,
потужні,
чутні
у барах, адвокатських конторах,
на вулицях і майданах,
у суперечках / суперництвах з чоловіками.
однак тебе не існує,
якщо не засвітиш фото в соцмережах
(бажано, якнайбільш сексі),
не висловишся
про значущу соціальну подію,
не порадиш на камеру
щось мега корисне і просунуте.
а поміж тим губиться важливе
і непомітне.
сестринство.
бо допоки одна
голосно говорить –
інша мовчить.
забембана дітьми,
домашніми обов'язками,
егоїстичними чоловіками,
очікуваннями матері / батька /
сусідів / знайомих / співробітників / громади / суспільства.
і нема подруг, бо вони успішно успішні.
більш зайняті, супер ефективні,
мега вмотивовані, осяйно щасливі.
натомість часто знаходиться цигарка,
пляшка, апатія, депресія.
і вони впевнено заходять туди,
куди не ступала нога жодної феміністки,
на кухню до втомленої жінки,
яка не змогла дати ради собі.
1 321
Repost from перцепція
Вітаємо, друзі!
В нас чудова новина — ми створили бот для прийому ваших робіт, тож тепер ви можете надсилати твори сюди:
@perceptia_bot
P.S. На разі тестуємо такий формат прийому робіт, тож у разі виявлення проблем з роботою бота — сповіщайте адмінів🖤
1 321
Repost from N/a
тає(е)мні стосунки
у кожного є потреба
завести собі когось потаємного
когось темного
з ким можна відкриватися
до осаду
до намулу
до гулу у голові й вікнах
відриватися
від неба
й опускатися під землю
туди, де святі не ходять
куди не водять з екскурсіями
любителів екстрему
за гаражі, як то кажуть
чи на дахи
або в підвали
про це не зізнаються мамам
тати збожеволіли б
а ти йдеш гола / боса
без нічого
з тим і повертаєшся
тільки на шиї засоси
на спині подряпини
на ногах синці
на губах кров
смачна
твоя ж
вперше спробуєш - тягтиме ще
з питанням, що було й спочатку:
чого ходила?
за чим?
побачитися / почутись
відчути метал усюди
на запах, смак і дотик
поштовхом в животі
дається про себе чути
той хтось
з ким заходиш у темряву
беземоційно порожня
порожньо емоційна
виходиш
а світ не біліє
1 321
Літо
ти випотрошуєш сонну мене, ще м’яку,
перепливаєш рибиною
котишся полем, коруєш тіло мого дерева
залишаєш себе, солону, в кожному череві моїх звірів
відтак вони вже не можуть одужати тобою
ти мовчиш, говорячи, і говориш мовчки
кожне з твоїх слів падає всередину так глибоко
ніби хоче там залишитись назавше
шрамить мої квіти і дає поживу рікам
світ з тобою — це гірський хребет
де кожне твоє «ні» кидає мене вниз
де кожне твоє «так» підіймає догори
де кожен твій дощ із дотиків зцілює шкірну землю
і дає надію квітам в мені прорости
моїм звірам — видихнути
а рибам — пливти супроти течії.
@novakain_poetry
#новакаїн
#оля_новак
1 321
Опусти косу – нехай з них росте трава.
Пам’ять – це щось просте, як перші слова,
це щось із глибоких кишень, із старих шуфляд,
щось, що саме в сòбі життя, ніби ліс чи сад.
Відійди тепер – їх уже без сенсу кудись нести,
їх забрали до тебе. З оглушливої пустоти,
із якої все ще намагаються видертися вони,
їхні душі тепер, як рибалка, давай, тягни.
Що твій образ їм, безликий, темний, тонкий –
страх насправді вбраний в дешевий солдатський стрій,
напівп’яний; не човен, не чорний крук, не сліпий тунель –
справжня смерть виносить речі з чужих осель.
Де ти була, коли їм заради розваги стріляли у лобове?
Їхня кров в підземних ріках тепер пливе.
Вітер носить їхнє відлуння поміж спалених хат
молитвою з уст старечих, лепетом немовлят.
Що ти знаєш про те, як в долонях топити сніг,
як збирати слова прощання із вуст чужих,
як складати списки полеглих, як складати полеглих в сховища дальній кут,
як вдихати останню надію як наміцнішу з усіх отрут,
як не долічитися днів чи хвилин до кінця цієї зими?
Смерте, ти нічого не знаєш, вклякни й оплач, перепроси, прийми.
Катерина Бабкіна
#катерина_бабкіна
1 321
Ненависть виховується поволі,
вимолюється на колінах,
коли поза спиною дихають
і говорять,
що ти не людина і навіть їй не подоба
І смерть твоя важить менше аніж повітря,
аніж вода що перетворюється на пар,
ненависть виховується поволі,
стискається тканиною у зубах
зростає в кістках і проростає судинами, як проростає цвіль на старих посивілих хлібах
і богарадить тебе прожити більше, аніж дозволено
Богородиця молиться
за упокій та за зцілення
Твоєї душі
і плаче,
бо ненависть вимолюється не з канонів чи літургій
а із крові
й сухих очей,
ні сліз ні прощення
ні помилування ні сліз
хто ти хлопчику,
і чому не залишив крихт,
щоб знайти тебе і молитися,
вимолити людей
виблагати роки
ненависть нагадує павутиння
і плететься, ти знаєш, виплітається з сухожиль та могил
виплітається з прапорів понад марсовим
і щораз як знову копають ґрунти
і труни несуть на плечах, замість усіх хрестів,
я торкаюсь шкіри поміж грудей і здригаюсь,
не слухаю тексту,
але вслухаюся
у відгомін голосів
у дихання матерів та дітей
жінок чи братів
чоловіків чи сестер
усіх, хто зійшовся
аби ненависть поволі вирощувала себе у тілі,
вимолювалась на колінах
і зростала до болю у крижах та у грудині,
до болю в усіх клітинах, які лишаються жити,
ненависть росте з Аїду
і досягає Олімпа,
і кожен хто їй причина
зрештою тільки тінь,
але всередині залишилось стільки місця
аби ненависті стало більше,
стільки місця
що вона не піде навіть допоки спиш
@in_gal_night
#софія_волкодав
1 321
Repost from N/a
***
Дівчинка мружиться, ставши навшпиньки:
"Мамо, цікаво чи є хтось на сонці?
Треба вже бігти в садок по ожинки.
Досить шкарпетки плести на ослонці".
Матір до скронь притискає долоні.
Хоче й не може їй правду відкрити.
"Неню, скажи, як стрічаються долі?
Поле кохання – це терен чи квіти?
Мамо, коли стала хижою щука?
Правда, що хмари – це клаптики вати?
Бабця казала, є страва шакшука...
Знаєш чи ні, як таке готувати?
Мамо, чому вже не квітнуть каштани?
Віриш, що море таїть небезпеку?
Правда, що серце від ніжності тане,
Наче морозива кульки у спеку?
Мамо, чи колеться чокер із дроту?
Нащо так верби похнюпили віти?
Житиме птах чи помре без польоту?
Як розпізнати кавун соковитий?
Мамо, чи стануть загиблі зірками?
Є чи немає життя після смерті?
Правда, що спомини бліднуть з роками,
Наче малюночки крейдові стерті?
Мамо, збудуємо яточку з хмизу?
Тато приїде чи скоро напише?
Нащо ти погляд спускаєш донизу?
Раз ти мовчиш, не питатиму більше".
Мати ледь чутно говорить: "Все згодом".
Губляться думи, мов птáхи без клину:
"Господи, досі все йде повним ходом...
Як же сказати їй: "Тато загинув?""
©Марія Чекарьова
перша половина липня 2022
1 321
Repost from N/a
+4
Боги Бездоріжжя
Ідея картин про невідомих духів диких земель, будинків, лісів та міжсвіття прийшла мені доволі давно, ще за життя на Закарпатті. Напевно, та земля вплинула. Цього року я реалізувала частину задумів, вийшла серія про богів, що живуть в просторах між світами, мандрують та слухають тих, хто знає їхні імена. Ці картини продаються, одна вже поїхала в Німеччину, інші чекають своїх людей.
Акрил, 20х30 см., 2025 р. 50 є + доставка по ЄС, також в Україну.
В коментарях – легенда кожної картини: Муакфа, Ішуква, Чартумм (картина продана), Сіліленне, Чічілічі.
***
Друзі, ваш перепост допоможе картинам знайти своїх людей, мені — покращити буремне життя художника, а Боги Бездоріжжя можуть стати супутниками та товаришами тим, хто відчує з ними спорідненість.
***
1 321
Repost from N/a
Надлишками ком після кожного слова –
Обурені кола в спокійній воді.
Увись випадковостей невипадкових
Злітають на хмарі примарні сліди.
Пояснення марні лягають на краплі,
Зриваються з неба кислотним дощем.
Живильним дощем, що пронизує раптом,
Бо краплями ллє капсульований щем.
Мішає свої оболонки з асфальтом,
Пропитує щебінь занадто глевкий.
Шепоче: «Впадати в каміння не варто,
Або водоспадами – до літаків».
Літак – він зі сталі, не з гравію точно,
Та ще й у віконцях – картини з чудес,
За певним маршрутом буває, де схоче,
А потім спочатку, а потім – в кінець.
Літає навколо землі чи то кулі,
Земної, не в скроню. У рідкісних снах
Надлишками слів, що у комах заснули,
Три крапки тримає летючий жебрак.
Оксана Мовчан
9.07.2025
1 321
Третій етап конкурсу "Літо(та)Owl" розпочато 🥳
Деталі:
https://www.instagram.com/p/DM3U9ImoucG/?igsh=a2F6d3BpaGNsMHN0
1 321
отак ти стоятимеш посеред міста - розхристана і щаслива.
і лягатиме ранок тонкою ліскою, і крізь тебе плистиме.
кожен спогад, неначе мала намистина - нанизуєш невагомі.
і радієш стоїш, як дитина. бо ти вдома, ти в себе вдома.
хочеться все до грудей прислонити, кожен куток притиснути.
сюдою ходила до універу, повз Агатангела Кримського.
тудою колись ішла і ревіла, зневірена з папкою віршів.
куди ті часи поділи ми? стоїш і щемко радієш.
і пропливають кудись перехожі, несуть під одежею справи.
стоїш і безслівно ділишся кожному: я щойно побачила маму,
я щойно за довго побачила тата. і
раптом хтось обернеться.
і ти побачиш, як в нього так само під курткою тріпотить серце.
вдома такі відчуття щоразу - зворушені всі клітини,
як павутиння вузлиться радість і сум у одне єдине.
до всього так хочеться прислонитись, завмерти отак на трішки.
і укрити все теплим віршем. і забрати з собою у вірші.
@olenalevchenkopoetry
#олена_левченко
1 321
Repost from N/a
Тернополю
/українському місту, з яким ми (поки що) — потенційні друзі з мережі/
заходиш поза часом в місто Т.
де набаки́р кресаня головної ратуші іще видніється посеред хмар,
і нависаючи, долоні неба
розлогим куполом тримають затінок над величчю Сере́ту
і відгомін буденних мандрів — уздовж каштанових рядів,
провадить за рукав до різьблених на камені скульптур
(портрети сталості) —
що затаїли крізь сторіччя їхні очі?
й у затишку мурованих осель охоче
лунає в розмислі перегук дзвонарів
і може саме тут, на гладь озер, зліталися птахи листів Франка,
щебетувати в осередок літа
розносячи Тернопільським повітом плодючі сіянці «Мойсейових» шляхів
чи перший Соломії солоспів
в терновім полі розпорошений мільярдами піщинок самоцвітів,
безцінний голос вдарувавши світу
й піднявшись до склепіння зоряниць — вподобав вічну славу
сама земля напувана життям —
подібно низці золотих коралів, тримає міць дубовим частоколом й оборонним валом
зусібіч.
і місто дихає
і місто тихо снить про спокій позачасових реалій
*вірш на фінал конкурсу Ліга _поетів
1 321
Repost from N/a
Премʼєра. 19.08.2025.
Пісня «ЗАРАДИ ЖИТТЯ» присвячена дню народження Військово-медичний клінічний центр Західного регіону - м.Львів! Сьогодні, 19 серпня, Військово-медичний клінічний центр Західного регіону відзначає дату свого створення.
З повагою, шаною і вдячністю всім медичним працівникам 🫡
https://youtu.be/qrEi3NvyLTQ?si=0JnzjJOjGs0Rk8JD
现已上线!2025 年 Telegram 研究 — 年度关键洞察 
