2 436
订阅者
+224 小时
-17 天
+630 天
帖子存档
2 436
До речі, я поставив налаштування тут, щоб мої публікації приходили вам беззвучно, навіть якщо у вас стоїть "сповіщати". Так мабуть краще буде, не буду відволікати вас різними дурничками 🧖🏻♂️
2 436
😨😨😨 вау.. ДЯКУЮ FEDOTOM2. Max Fedotov, ти.. Дякую ще раз) Капець, хоч я пройшов і без етеру, але все одно. велике спасибі за таку ВЕЛИКУ суму❤️🩹
Ім’я Максим з’явилося в Стародавньому Римі як прізвиська або прізвиська. Воно означає «великий», «грандіозний», «гігантський», «колосальний», «величезний». У українській мові також існують однокореневі слова «максимальний», «максимум» зі схожими лексичними значеннями. За відомостями вчених, що вивчають фоносемантику, ім’я викликає такі асоціації: незламний, рішучий, твердий.
Неймовірно точне співпадіння імені з його носієм ❤️❤️❤️❤️❤️
2 436
Але я мушу її допройти зараз всеодно. Без запису, без етеру. Просто я не зможу заснути, якщо не пройду її...
2 436
Ну добре-добре.. я вже просто шукаю причини, щоб не грати в неї, але всеодно залишитись "крутим" і "правим" в кінцевому результаті... Кляте его, колись я з тобою розправлюся😠
Кацапська то кацапська, все, більше не граємо в неї. Тим паче, якщо моя ж аудиторія мені про це каже.
Йду тоді якесь відео почну записувати. Гарного всім дня🥰
2 436
А ось те, що розробники вкрали асети (об'єкти в грі) з інших ігор та від інших розробників, без їх згоди - це вже вагома причина не грати в цю гру, бо гру зробили крадії. (Щойно прочитав про це)
P.s. просто пішов шукати ще інфу про гру, і знайшов цю інформацію. Гру через вже видалили зі стіму
2 436
Люди, які продовжують писати, що "Only up! - російська гра 😱😱😱." Люди, ви це пишете в ТЕЛЕГРАМІ!!!! АЛО!!! Трохи озирніться довкола, подихайте свіжим повітрям, випийте гарячу каву на балконі чи на подвір'ї. Ну не будьте ви такими забитими вже зовсім. Ну або видаляйте телеграм, тоді)
现已上线!2025 年 Telegram 研究 — 年度关键洞察 
