Артур Selfdotcom
رفتن به کانال در Telegram
2 436
مشترکین
+224 ساعت
-17 روز
+630 روز
آرشیو پست ها
2 436
До речі, я поставив налаштування тут, щоб мої публікації приходили вам беззвучно, навіть якщо у вас стоїть "сповіщати". Так мабуть краще буде, не буду відволікати вас різними дурничками 🧖🏻♂️
2 436
😨😨😨 вау.. ДЯКУЮ FEDOTOM2. Max Fedotov, ти.. Дякую ще раз) Капець, хоч я пройшов і без етеру, але все одно. велике спасибі за таку ВЕЛИКУ суму❤️🩹
Ім’я Максим з’явилося в Стародавньому Римі як прізвиська або прізвиська. Воно означає «великий», «грандіозний», «гігантський», «колосальний», «величезний». У українській мові також існують однокореневі слова «максимальний», «максимум» зі схожими лексичними значеннями. За відомостями вчених, що вивчають фоносемантику, ім’я викликає такі асоціації: незламний, рішучий, твердий.
Неймовірно точне співпадіння імені з його носієм ❤️❤️❤️❤️❤️
2 436
Але я мушу її допройти зараз всеодно. Без запису, без етеру. Просто я не зможу заснути, якщо не пройду її...
2 436
Ну добре-добре.. я вже просто шукаю причини, щоб не грати в неї, але всеодно залишитись "крутим" і "правим" в кінцевому результаті... Кляте его, колись я з тобою розправлюся😠
Кацапська то кацапська, все, більше не граємо в неї. Тим паче, якщо моя ж аудиторія мені про це каже.
Йду тоді якесь відео почну записувати. Гарного всім дня🥰
2 436
А ось те, що розробники вкрали асети (об'єкти в грі) з інших ігор та від інших розробників, без їх згоди - це вже вагома причина не грати в цю гру, бо гру зробили крадії. (Щойно прочитав про це)
P.s. просто пішов шукати ще інфу про гру, і знайшов цю інформацію. Гру через вже видалили зі стіму
2 436
Люди, які продовжують писати, що "Only up! - російська гра 😱😱😱." Люди, ви це пишете в ТЕЛЕГРАМІ!!!! АЛО!!! Трохи озирніться довкола, подихайте свіжим повітрям, випийте гарячу каву на балконі чи на подвір'ї. Ну не будьте ви такими забитими вже зовсім. Ну або видаляйте телеграм, тоді)
اکنون در دسترس! پژوهش تلگرام ۲۰۲۵ — مهمترین بینشهای سال 
