ch
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

前往频道在 Telegram

Soft Wind дискорд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw

显示更多
2 436
订阅者
+224 小时
-17
+630
帖子存档
Непопулярна думка: Якщо ваша стрічка, в будь-якій соцмережі, складається на 80% з "русня - х@#ня", то без русні, вас не існує на 80% Русня = лежати, звісно, але все ж...

Я вам відкрию таємницю, але якщо бажати смерті комусь в соцмережах (майже будь-яких) і на вас поскаржаться, то вас там також забанять. Навіть в тг можуть забанити акаунт за таке

Я так зроз, що основна проблема людей з тредсом в тому, що їм банять публікації за те, що вони бажають смерті кацапам там, використовують лайку і мову ворожнечі. Слухайте, а у вас є щось окрім "русня - х*@ня"? Може якщо ви напишете про щось інше, то вас не забанять?)

Хтось вже завантажив собі новий твітер? Цей "Threads" чи як його. Як вам?

Дайте потім фідбек по звуку в відео👨‍💻

Приємного перегляду 🥰 https://youtu.be/ULgxs6BzyC4

Тоді орієнтуємось на 12:00 Готуйте смаколики до перегляду 😈

Цей во, зараз же канікули в шкільного і студентського контингенту, то відео можна раніше публікувати. Так?

Пхахахаха, це смішно) в кожному малюнку сонце))
+1
Пхахахаха, це смішно) в кожному малюнку сонце))

Українське майнкрафт ком'юніті (сміюся поки пишу це словосполучення) токсичне? Якщо "так", то можете описати детальніше свою відповідь 🤓
Anonymous voting

Капець, роблю відео і зовсім нічого не пишу сюди😶‍🌫️ Зараз трохи буде інтерактиву, не сумуйте)

Думки перед сном: Видалити свій чат "Вулик" - це було найкраще рішення і найбільше вкладення в себе та своє ментальне здоров'я за останній час. Всіх люблю) добраніч ✌️🥰

Так, сьогодні середа, я не встигаю домонтувати до завтра, тому, нова порція контенту, так би мовити, буде в п'ятницю. І не забувайте, що я це роблю, щоб просувати український контент гагагагагагага)))))0

На самом деле, я должен признаться: у меня тоже есть второй канал "Мистер Овод". Пхахахахахаха, жах🤣🤣🤣 Це був би капець😂

Засудження відсутнє, насправді. Просто його канал українською, очевидно, ще не довго буде жити

Неркин vs Неркін)
+1
Неркин vs Неркін)

Якщо вам, як і мені, боляче дивитись на нові текстури в майні, то цей текстурпак трохи виправить ситуацію. Нюхача він звісно з гри не видалить, але очам не так погано від нього, як від нових текстур) https://www.planetminecraft.com/texture-pack/programmer-art-ultimate-1-17/

Буквально Костянтин зараз.💀

Ця гра це просто пекло(в мене жорстко палає від неї)... Дякую всім, хто був на етері🌸, особлива подяка донатерам♥️♥️♥️ Бережіть себе + добраніч❤️‍🩹