uz
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

Kanalga Telegram’da o‘tish

Soft Wind дискорд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw

Ko'proq ko'rsatish
2 436
Obunachilar
+224 soatlar
-17 kunlar
+630 kunlar
Postlar arxiv
Лол, здається запис етеру не зберігся 🧖🏻‍♂️ і його тепер ніяк не глянути

Як вам ідея, щоб я всі свої етери переніс на твіч? )
Anonymous voting

Дякую всім, хто був на етері) він вже закінчився, раптом що)

Запрошую вас добре провести час) Мій перший етер на twitch❤️ https://www.twitch.tv/ggedz

Думаю, сьогодні гарний день, щоб спробувати щось нове для себе)

:-)

До речі, я поставив налаштування тут, щоб мої публікації приходили вам беззвучно, навіть якщо у вас стоїть "сповіщати". Так мабуть краще буде, не буду відволікати вас різними дурничками 🧖🏻‍♂️

sticker.webp0.16 KB

😨😨😨 вау.. ДЯКУЮ FEDOTOM2. Max Fedotov, ти.. Дякую ще раз) Капець, хоч я пройшов і без етеру, але все одно. велике спасибі
😨😨😨 вау.. ДЯКУЮ FEDOTOM2. Max Fedotov, ти.. Дякую ще раз) Капець, хоч я пройшов і без етеру, але все одно. велике спасибі за таку ВЕЛИКУ суму❤️‍🩹 Ім’я Максим з’явилося в Стародавньому Римі як прізвиська або прізвиська. Воно означає «великий», «грандіозний», «гігантський», «колосальний», «величезний». У українській мові також існують однокореневі слова «максимальний», «максимум» зі схожими лексичними значеннями. За відомостями вчених, що вивчають фоносемантику, ім’я викликає такі асоціації: незламний, рішучий, твердий. Неймовірно точне співпадіння імені з його носієм ❤️❤️❤️❤️❤️

Боже, нарешті можна забути про цей кошмар.. я її пройшов
Боже, нарешті можна забути про цей кошмар.. я її пройшов

Прикол) скрині з майнкрафту))
Прикол) скрині з майнкрафту))

Але я мушу її допройти зараз всеодно. Без запису, без етеру. Просто я не зможу заснути, якщо не пройду її...

Ну добре-добре.. я вже просто шукаю причини, щоб не грати в неї, але всеодно залишитись "крутим" і "правим" в кінцевому результаті... Кляте его, колись я з тобою розправлюся😠 Кацапська то кацапська, все, більше не граємо в неї. Тим паче, якщо моя ж аудиторія мені про це каже. Йду тоді якесь відео почну записувати. Гарного всім дня🥰

А ось те, що розробники вкрали асети (об'єкти в грі) з інших ігор та від інших розробників, без їх згоди - це вже вагома причина не грати в цю гру, бо гру зробили крадії. (Щойно прочитав про це) P.s. просто пішов шукати ще інфу про гру, і знайшов цю інформацію. Гру через вже видалили зі стіму

Люди, які продовжують писати, що "Only up! - російська гра 😱😱😱." Люди, ви це пишете в ТЕЛЕГРАМІ!!!! АЛО!!! Трохи озирніться довкола, подихайте свіжим повітрям, випийте гарячу каву на балконі чи на подвір'ї. Ну не будьте ви такими забитими вже зовсім. Ну або видаляйте телеграм, тоді)

Meme by Андрій) Тим не менш, я ненавиджу цю гру... Добраніч 😌🔫
Meme by Андрій) Тим не менш, я ненавиджу цю гру... Добраніч 😌🔫

Жесть, я таке придумав на етер... Я геній, прямо, як Петро Моставчук-сенпай

хоча, схоже, що тривога буде довше, тому може і пізніше

етер через 10 хв 👄