ch
Feedback
КОСТЮЧЕНКО

КОСТЮЧЕНКО

前往频道在 Telegram

kostiuchenko.co.uk

显示更多
未指定国家未指定类别
566
订阅者
无数据24 小时
-37
-330
帖子存档
35°C 🫠

35°C ваще нихуя не могу делать
35°C ваще нихуя не могу делать

в'ю вже прям скоро, а там і нові треки 😋❤️

кста, хто хотів купити вініл/сіді маніфесту, вже є, як завжди вам дропну раніше ніж офіційно (для всіх буде разом з інтерв'ю) там в буклеті всякі приколи і пара пояснень/пасхалок до альбому

pov fine shyt is from Ukraine and you can hear bombs in the background of her nudes

це фрістайл на англ написаний 7 місяців назад в особливе повнолуння 5го листопада

трек всюди

на днях ждіть
на днях ждіть

🐞🖤
🐞🖤

Надо?

бля мб на key real дропну щас трек на англ який написав півроку назад, будто пора

#быдло

Семки есть? 😂
+2
Семки есть? 😂

🩸🩸🩸
🩸🩸🩸

🦝🦝🦝
🦝🦝🦝

хз чи ви готові блять
хз чи ви готові блять

Бог вічний, як і ми (душі) - його частинки, а будь який храм чи тіло завідомо наречені на руйнування і цього ніяк не уникнути. Все народжується, живе і помирає. Нажаль не завжди своєю смертю. Головне пам'ятати що ти не тіло, в якого є душа, а душа, в якої є тіло. Все, що ви бачите навколо, рано чи пізно помре, тому що ми зараз живемо на планеті, де триває вічна війна через егоїстичне бажання вдоволити лише свої потреби. Якщо є більше ніж один суб'єкт - це завжди означає певного виду конфлікт інтересів. Як на мікро масштабах (сім'я/відносини) так і макро (геополітика). 99% історії людства хтось проливає чиюсь кров. Ісуса розіп'яли, переписали його заповіді і пішли в хрестові походи. А події найсвященнішого письма сходу (Бхагават Гіта) відбуваються на полі битви де помирають мільйони. Але це не стосується їх душ, лише тіл. Душу неможливо знищити. Я вірю, що ми тут щоб якийсь час поламати в пісочниці один одному пасочки і зрозуміти, що так не виграє ніхто. Нам потрібно навчитись любити і прорости як квітка крізь асфальт матеріальних прив'язанностей, що не дають нам спокою щодня, бо завжди хочеться більше. Це більше не ззовні, воно всередині, і воно нескінченне.

ще й по печерській лаврі прилетіло.. одна новина краще іншої.. насправді вдумайтесь скільки там щас культурної спадщини згорить.. вчора дивився казахський фільм про голодомор Qas, приблизно те саме і з нами було, моя прабабка до смерті доїдала крихти зі стола. Дуже сумно і цікаво за що українці стільки хуйні переживають вже не перше сторіччя, карма просто їбанута в порівнянні з іншими країнами