ar
Feedback
Тезер

Тезер

الذهاب إلى القناة على Telegram

🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

إظهار المزيد

📈 نظرة تحليلية على قناة تيليجرام Тезер

تُعد قناة Тезер (@macotezer) في القطاع اللغوي أوكراني لاعباً نشطاً. يضم المجتمع حالياً 14 601 مشتركاً، محتلاً المرتبة 7 648 في فئة العملات المشفرة والمرتبة 4 123 في منطقة أوكرانيا.

📊 مؤشرات الجمهور والحراك

منذ تأسيسه في невідомо، حقق المشروع نمواً سريعاً وجمع 14 601 مشتركاً.

بحسب آخر البيانات بتاريخ 25 يونيو, 2026، تحافظ القناة على نشاط مستقر. خلال آخر 30 يوماً تغيّر عدد الأعضاء بمقدار -192، وفي آخر 24 ساعة بمقدار -4، مع بقاء الوصول العام مرتفعاً.

  • حالة التحقق: غير موثّقة
  • معدل التفاعل (ER): يبلغ متوسط تفاعل الجمهور 10.39‎%. وخلال أول 24 ساعة من النشر يحصد المحتوى عادةً 6.59‎% من ردود الفعل نسبةً إلى إجمالي المشتركين.
  • وصول المنشورات: يحصل كل منشور على متوسط 1 517 مشاهدة. وخلال اليوم الأول يجمع عادةً 963 مشاهدة.
  • التفاعلات والاستجابة: يتفاعل الجمهور بانتظام؛ متوسط التفاعلات لكل منشور يبلغ 12.
  • الاهتمامات الموضوعية: يركز المحتوى على مواضيع رئيسية مثل bitget, крипто, сповіщення, біржа, раунд.

📝 الوصف وسياسة المحتوى

يصف المؤلف القناة بأنها مساحة للتعبير عن الآراء الذاتية:
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

بفضل وتيرة التحديث المرتفعة (أحدث البيانات بتاريخ 26 يونيو, 2026) تحافظ القناة على حداثتها ومستوى وصول مرتفع. وتُظهر التحليلات تفاعلاً نشطاً من الجمهور، ما يجعلها نقطة تأثير مهمة ضمن فئة العملات المشفرة.

14 601
المشتركون
-424 ساعات
-147 أيام
-19230 أيام
أرشيف المشاركات
Дайте 100реакцій🔥 І закину вам пушку-ракету по тому як я зараз локально оцінюю технічну сторону BTC

BTC Поки все йде по плану кожного премаркету🔥 Зараз перша зона яка мене цікавить це 90-90.5к І там якраз та сама старша поі
BTC Поки все йде по плану кожного премаркету🔥 Зараз перша зона яка мене цікавить це 90-90.5к І там якраз та сама старша поі яка вже тиждень тримає ціну Ну і як вчора казав - ми можемо очікувати агресивну корекцію с торону 86-84к (+сквіз 82к) в будь який момент, головне щоб завезли потріних новин. Питання тільки часу та маніпуляції яку нам підготують перед проливом Торгую на біржі BingX

BTC Дуже глибоку маніпуляцію дали на новинах((( Не вдалось монетизувати ідею( Також на шортовому виносі ефіру хапнув стоп -20
+1
BTC Дуже глибоку маніпуляцію дали на новинах((( Не вдалось монетизувати ідею( Також на шортовому виносі ефіру хапнув стоп -20% Опціони поки в роботі, залишаю їх до ранку Торгую на біржі BingX

Відповідь уже в чаті🔥 Кому цікаво приєднуйтесь) Я там частенько тусуюсь і можу відповідати на запитання❤️
Відповідь уже в чаті🔥 Кому цікаво приєднуйтесь) Я там частенько тусуюсь і можу відповідати на запитання❤️

А де реакції??? Я для кого то все роблю?-_-

Repost from N/a
BTC ETH Глобальний і локальний огляд

Вчораній пост в комюніті і результат😍 По опціонам вийшов в маленький мінус (≈-20%) Признаюсь чесно, зловив тупняк і не фікси
+1
Вчораній пост в комюніті і результат😍 По опціонам вийшов в маленький мінус (≈-20%) Признаюсь чесно, зловив тупняк і не фіксив колл контракт((( хоча в моменті по колл контракту було +150%🫠 Тай таке) Ну нічого страшного, чекаю нових ситуацій від ринку❤️ Бахніть реакцій якщо чекаєтете сьогоднішній премаркет🔥 Торгую на біржі BingX

Виступ Пауела закінчився Нормальної волатильності не дали( Є тянучка вверх але вона дуже сильно сквізова Я ще годинку потрима
Виступ Пауела закінчився Нормальної волатильності не дали( Є тянучка вверх але вона дуже сильно сквізова Я ще годинку потримаю опціони і вже далі буду крити все Торгую на біржі BingX

Ставку знизили на 0.25% Ніц цікавого Чекаємо Пашу

ETH Просто скарб для опціонів😍 Торгую на біржі BingX
ETH Просто скарб для опціонів😍 Торгую на біржі BingX

Бліц Пишіть короткі питання в чат, я буду давати короткі відповіді Трішки поспілкуємось)

ETH 30m Всім комюніті готові до новин🔥 Можна запускати волатильність🔥🔥🔥 https://www.tradingview.com/x/syLqjCFd/

21:00 рішення ФРС по % ставці 21:00 пресконференція ФРС Дядя Паша буде віщати Рішення по ставці не буде давати волатильність,
21:00 рішення ФРС по % ставці 21:00 пресконференція ФРС Дядя Паша буде віщати Рішення по ставці не буде давати волатильність, а мудрість Дяді Паші буде Тому одразу цільтесь в 21:30 Торгую на біржі BingX

BTC ETH На мою думку сьогоднішні новини вже закладені у вчорашній ріст, тому чекаю корекцію. Пізніше буду вирішувати де краще
+1
BTC ETH На мою думку сьогоднішні новини вже закладені у вчорашній ріст, тому чекаю корекцію. Пізніше буду вирішувати де краще взяти угоди (на опіціонах чи фючах) Торгую на біржі BingX

В чаті каналу відповідав на питання в 13:16 сьогодні Як по книжці: Фонда агресивний ріст крипта за нею🔥

Repost from Тезер чат
رسالة صوتية00:38

ETH Я зафікскував🔥 Їду блатувати і пити каву Всім гарного вечора❤️ Торгую на біржі BingX
+1
ETH Я зафікскував🔥 Їду блатувати і пити каву Всім гарного вечора❤️ Торгую на біржі BingX

Два Три Люті качелі Дуже важко було їх пересиджувати Торгую на біржі BingX
+1
Два Три Люті качелі Дуже важко було їх пересиджувати Торгую на біржі BingX

Раз
Раз

Repost from N/a
Чекаю можливості для повторного лонга Завтра засідання фрс Нагадую: Я хочу отримати маніпуляцію в такому вигляді Сьогодні лон
Чекаю можливості для повторного лонга Завтра засідання фрс Нагадую: Я хочу отримати маніпуляцію в такому вигляді Сьогодні лонг а завтра шорт