uk
Feedback
Тезер

Тезер

Відкрити в Telegram

🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

Показати більше

📈 Аналітичний огляд Telegram-каналу Тезер

Канал Тезер (@macotezer) у мовному сегменті Українська є активним учасником. На даний момент спільнота об'єднує 14 601 підписників, посідаючи 7 648 місце в категорії Криптовалюти та 4 123 місце у регіоні Україна.

📊 Показники аудиторії та динаміка

З моменту свого створення невідомо, проект продемонстрував стрімке зростання, зібравши аудиторію у 14 601 підписників.

За останніми даними від 25 червня, 2026, канал демонструє стабільну активність. Хоча за останні 30 днів спостерігається зміна кількості учасників на -192, а за останні 24 години на -4, загальне охоплення залишається високим.

  • Статус верифікації: Не верифікований
  • Рівень залученості (ER): Середній показник залученості аудиторії становить 10.39%. Протягом перших 24 годин після публікації контент зазвичай збирає 6.59% реакцій від загальної кількості підписників.
  • Охоплення публікацій: В середньому кожен допис отримує 1 517 переглядів. Протягом першої доби публікація в середньому набирає 963 переглядів.
  • Реакції та взаємодія: Аудиторія активно підтримує контент: середня кількість реакцій на один пост – 12.
  • Тематичні інтереси: Контент зосереджений навколо ключових тем, таких як bitget, крипто, сповіщення, біржа, раунд.

📝 Опис та контентна політика

Автор описує ресурс як майданчик для висловлення суб'єктивної думки:
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

Завдяки високій частоті оновлень (останні дані отримано 26 червня, 2026), канал підтримує актуальність та високий рівень охоплення публікацій. Аналітика показує, що аудиторія активно взаємодіє з контентом, що робить його важливою точкою впливу в категорії Криптовалюти.

14 601
Підписники
-424 години
-147 днів
-19230 день
Архів дописів
Дайте 100реакцій🔥 І закину вам пушку-ракету по тому як я зараз локально оцінюю технічну сторону BTC

BTC Поки все йде по плану кожного премаркету🔥 Зараз перша зона яка мене цікавить це 90-90.5к І там якраз та сама старша поі
BTC Поки все йде по плану кожного премаркету🔥 Зараз перша зона яка мене цікавить це 90-90.5к І там якраз та сама старша поі яка вже тиждень тримає ціну Ну і як вчора казав - ми можемо очікувати агресивну корекцію с торону 86-84к (+сквіз 82к) в будь який момент, головне щоб завезли потріних новин. Питання тільки часу та маніпуляції яку нам підготують перед проливом Торгую на біржі BingX

BTC Дуже глибоку маніпуляцію дали на новинах((( Не вдалось монетизувати ідею( Також на шортовому виносі ефіру хапнув стоп -20
+1
BTC Дуже глибоку маніпуляцію дали на новинах((( Не вдалось монетизувати ідею( Також на шортовому виносі ефіру хапнув стоп -20% Опціони поки в роботі, залишаю їх до ранку Торгую на біржі BingX

Відповідь уже в чаті🔥 Кому цікаво приєднуйтесь) Я там частенько тусуюсь і можу відповідати на запитання❤️
Відповідь уже в чаті🔥 Кому цікаво приєднуйтесь) Я там частенько тусуюсь і можу відповідати на запитання❤️

А де реакції??? Я для кого то все роблю?-_-

Repost from N/a
BTC ETH Глобальний і локальний огляд

Вчораній пост в комюніті і результат😍 По опціонам вийшов в маленький мінус (≈-20%) Признаюсь чесно, зловив тупняк і не фікси
+1
Вчораній пост в комюніті і результат😍 По опціонам вийшов в маленький мінус (≈-20%) Признаюсь чесно, зловив тупняк і не фіксив колл контракт((( хоча в моменті по колл контракту було +150%🫠 Тай таке) Ну нічого страшного, чекаю нових ситуацій від ринку❤️ Бахніть реакцій якщо чекаєтете сьогоднішній премаркет🔥 Торгую на біржі BingX

Виступ Пауела закінчився Нормальної волатильності не дали( Є тянучка вверх але вона дуже сильно сквізова Я ще годинку потрима
Виступ Пауела закінчився Нормальної волатильності не дали( Є тянучка вверх але вона дуже сильно сквізова Я ще годинку потримаю опціони і вже далі буду крити все Торгую на біржі BingX

Ставку знизили на 0.25% Ніц цікавого Чекаємо Пашу

ETH Просто скарб для опціонів😍 Торгую на біржі BingX
ETH Просто скарб для опціонів😍 Торгую на біржі BingX

Бліц Пишіть короткі питання в чат, я буду давати короткі відповіді Трішки поспілкуємось)

ETH 30m Всім комюніті готові до новин🔥 Можна запускати волатильність🔥🔥🔥 https://www.tradingview.com/x/syLqjCFd/

21:00 рішення ФРС по % ставці 21:00 пресконференція ФРС Дядя Паша буде віщати Рішення по ставці не буде давати волатильність,
21:00 рішення ФРС по % ставці 21:00 пресконференція ФРС Дядя Паша буде віщати Рішення по ставці не буде давати волатильність, а мудрість Дяді Паші буде Тому одразу цільтесь в 21:30 Торгую на біржі BingX

BTC ETH На мою думку сьогоднішні новини вже закладені у вчорашній ріст, тому чекаю корекцію. Пізніше буду вирішувати де краще
+1
BTC ETH На мою думку сьогоднішні новини вже закладені у вчорашній ріст, тому чекаю корекцію. Пізніше буду вирішувати де краще взяти угоди (на опіціонах чи фючах) Торгую на біржі BingX

В чаті каналу відповідав на питання в 13:16 сьогодні Як по книжці: Фонда агресивний ріст крипта за нею🔥

Repost from Тезер чат
Голосове повідомлення00:38

ETH Я зафікскував🔥 Їду блатувати і пити каву Всім гарного вечора❤️ Торгую на біржі BingX
+1
ETH Я зафікскував🔥 Їду блатувати і пити каву Всім гарного вечора❤️ Торгую на біржі BingX

Два Три Люті качелі Дуже важко було їх пересиджувати Торгую на біржі BingX
+1
Два Три Люті качелі Дуже важко було їх пересиджувати Торгую на біржі BingX

Раз
Раз

Repost from N/a
Чекаю можливості для повторного лонга Завтра засідання фрс Нагадую: Я хочу отримати маніпуляцію в такому вигляді Сьогодні лон
Чекаю можливості для повторного лонга Завтра засідання фрс Нагадую: Я хочу отримати маніпуляцію в такому вигляді Сьогодні лонг а завтра шорт