ar
Feedback
Тезер

Тезер

الذهاب إلى القناة على Telegram

🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

إظهار المزيد

📈 نظرة تحليلية على قناة تيليجرام Тезер

تُعد قناة Тезер (@macotezer) في القطاع اللغوي أوكراني لاعباً نشطاً. يضم المجتمع حالياً 14 601 مشتركاً، محتلاً المرتبة 7 648 في فئة العملات المشفرة والمرتبة 4 123 في منطقة أوكرانيا.

📊 مؤشرات الجمهور والحراك

منذ تأسيسه في невідомо، حقق المشروع نمواً سريعاً وجمع 14 601 مشتركاً.

بحسب آخر البيانات بتاريخ 25 يونيو, 2026، تحافظ القناة على نشاط مستقر. خلال آخر 30 يوماً تغيّر عدد الأعضاء بمقدار -192، وفي آخر 24 ساعة بمقدار -4، مع بقاء الوصول العام مرتفعاً.

  • حالة التحقق: غير موثّقة
  • معدل التفاعل (ER): يبلغ متوسط تفاعل الجمهور 10.39‎%. وخلال أول 24 ساعة من النشر يحصد المحتوى عادةً 6.59‎% من ردود الفعل نسبةً إلى إجمالي المشتركين.
  • وصول المنشورات: يحصل كل منشور على متوسط 1 517 مشاهدة. وخلال اليوم الأول يجمع عادةً 963 مشاهدة.
  • التفاعلات والاستجابة: يتفاعل الجمهور بانتظام؛ متوسط التفاعلات لكل منشور يبلغ 12.
  • الاهتمامات الموضوعية: يركز المحتوى على مواضيع رئيسية مثل bitget, крипто, сповіщення, біржа, раунд.

📝 الوصف وسياسة المحتوى

يصف المؤلف القناة بأنها مساحة للتعبير عن الآراء الذاتية:
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

بفضل وتيرة التحديث المرتفعة (أحدث البيانات بتاريخ 26 يونيو, 2026) تحافظ القناة على حداثتها ومستوى وصول مرتفع. وتُظهر التحليلات تفاعلاً نشطاً من الجمهور، ما يجعلها نقطة تأثير مهمة ضمن فئة العملات المشفرة.

14 601
المشتركون
-424 ساعات
-147 أيام
-19230 أيام
أرشيف المشاركات
Ранок починається з: 1. Б/у по BTC 2. Стоп по ETH О такі справи((( Торгую на біржі BingX
+2
Ранок починається з: 1. Б/у по BTC 2. Стоп по ETH О такі справи((( Торгую на біржі BingX

Repost from N/a
Стоп в б/у Тейк 92к
+1
Стоп в б/у Тейк 92к

Всім дякую❤️ Запис можете глянути по тому ж посиланню

Як дивитесь на те щоб зібратись на стрімі через пару хвилин???

BTC Де ваше "Дякую"??? 😏 Торгую на біржі BingX
BTC Де ваше "Дякую"??? 😏 Торгую на біржі BingX

Дуже великою кількістю інфи з комюніті ділюсь з вами) Це вам подарунок до нового року❤️ Потім перейдемо в звичайний режим роботи і аналізу❤️ Але якщо буду бачити від вас позитивний фідбек то будемо продовжувати працювати в такому ж ритмі❤️

Repost from N/a
По BTC oбєм на продаж різко підскочив Тому можемо до вечора 90к тестанути Будьте обережні

Repost from N/a
BTC ETH Локальний огляд

ETH Тотал пр оціонам +70%🔥 Я задоволений тим що так оперативно завезли волатильність))) Торгую на біржі BingX
+2
ETH Тотал пр оціонам +70%🔥 Я задоволений тим що так оперативно завезли волатильність))) Торгую на біржі BingX

ETH Дуже гарна компресія Опціони вже в роботі😘 Торгую на біржі BingX
ETH Дуже гарна компресія Опціони вже в роботі😘 Торгую на біржі BingX

BTC Чекаю сьогодні вночі рух який задасть основний наратив для роботи. Можете також глянути як відривалась азія весь минулий
BTC Чекаю сьогодні вночі рух який задасть основний наратив для роботи. Можете також глянути як відривалась азія весь минулий тиждень, та глянути пару понеділків щоб +- оцінити ймовірність руху в будь яку з сторін😉 Торгую на біржі BingX

GAIX Забрали лонга???? Торгую на біржі BingX
GAIX Забрали лонга???? Торгую на біржі BingX

Repost from N/a
BTC ETH Локальний огляд

Сьогодні субота, тому на сильну волатильність не розраховую. Профіт з мінімальним рейдом лікви на 0.2 буду фіксити

#SCALP $GAIX LONG (НЕ ЗАРАЗ) ▪️Вхід - 0.2000 ▪️Плече - 20x 🟢 TP - PNL +20-50% (і більше) 🛑 Cтоп - PNL -20% Торгую на біржі
#SCALP $GAIX LONG (НЕ ЗАРАЗ)   ▪️Вхід - 0.2000 ▪️Плече - 20x   🟢 TP - PNL +20-50% (і більше) 🛑 Cтоп - PNL -20%   Торгую на біржі BingX

BTC 4h Якщо отримуємо закріплення над BPR то чекаємо 100к в якості новорічного подарунку🔥 https://www.tradingview.com/x/6TlaboXp/

Бліц Пишіть короткі питання в чат, я буду давати короткі відповіді Трішки поспілкуємось)

Soft Skills #душна_тема Коротко про очевидний скіл в трейдингу але одночасно дуже важкий для всіх новачків ОЧІКУВАННЯ Ніхто не вміє чекати Більшість трейдерів себе зараз згадає: 1.Коли починається новий додеп перше що робить більшість новачків це одразу шукає сетап, "бо треба терміново торгувати, відбивати/повертати втрачене" 2. Шукати сетап там де його нема, просто перебирати концепції/структури і накладати їх на будь який графік бо треба терміново заробити 3. Не знайшов сам? Не біда. Вивернути весь телеграм вздовж і в поперек в пошуку телеграм каналу який дає сигнали. І бажано одразу підписатись на 100500синальних каналів бо так більші шанси заробити. І бла бла бла, прикладів сотні Вміння ЧЕКАТИ це не те з чим приходять на ринок, а це скіл/навичка яка формується в процесі роботи. Не шукайте сетапи там де їх нема, торгуйте тільки те що у вас по стратегії. Краще спокійні 2-5угод в місяць по своїй стратегії і на зрозумілих чартах, ніж 100500хаотичних бездумних угод які все одно призведуть до ліквідації депозиту.

BTC 30m Все як і казав в премаркеті Обємів не вистачило навіть на тест 93к https://www.tradingview.com/x/cZfJDKi2/