ar
Feedback
Тезер

Тезер

الذهاب إلى القناة على Telegram

🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

إظهار المزيد

📈 نظرة تحليلية على قناة تيليجرام Тезер

تُعد قناة Тезер (@macotezer) في القطاع اللغوي أوكراني لاعباً نشطاً. يضم المجتمع حالياً 14 601 مشتركاً، محتلاً المرتبة 7 648 في فئة العملات المشفرة والمرتبة 4 123 في منطقة أوكرانيا.

📊 مؤشرات الجمهور والحراك

منذ تأسيسه في невідомо، حقق المشروع نمواً سريعاً وجمع 14 601 مشتركاً.

بحسب آخر البيانات بتاريخ 25 يونيو, 2026، تحافظ القناة على نشاط مستقر. خلال آخر 30 يوماً تغيّر عدد الأعضاء بمقدار -192، وفي آخر 24 ساعة بمقدار -4، مع بقاء الوصول العام مرتفعاً.

  • حالة التحقق: غير موثّقة
  • معدل التفاعل (ER): يبلغ متوسط تفاعل الجمهور 10.39‎%. وخلال أول 24 ساعة من النشر يحصد المحتوى عادةً 6.59‎% من ردود الفعل نسبةً إلى إجمالي المشتركين.
  • وصول المنشورات: يحصل كل منشور على متوسط 1 517 مشاهدة. وخلال اليوم الأول يجمع عادةً 963 مشاهدة.
  • التفاعلات والاستجابة: يتفاعل الجمهور بانتظام؛ متوسط التفاعلات لكل منشور يبلغ 12.
  • الاهتمامات الموضوعية: يركز المحتوى على مواضيع رئيسية مثل bitget, крипто, сповіщення, біржа, раунд.

📝 الوصف وسياسة المحتوى

يصف المؤلف القناة بأنها مساحة للتعبير عن الآراء الذاتية:
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

بفضل وتيرة التحديث المرتفعة (أحدث البيانات بتاريخ 26 يونيو, 2026) تحافظ القناة على حداثتها ومستوى وصول مرتفع. وتُظهر التحليلات تفاعلاً نشطاً من الجمهور، ما يجعلها نقطة تأثير مهمة ضمن فئة العملات المشفرة.

14 601
المشتركون
-424 ساعات
-147 أيام
-19230 أيام
أرشيف المشاركات
BTC.D Альта доречі дуже гарно трималась на фоні проливу BTC Домінація з початку листопаду знизилась на цілих 3% Що в цілому м
BTC.D Альта доречі дуже гарно трималась на фоні проливу BTC Домінація з початку листопаду знизилась на цілих 3% Що в цілому може підтверджувати мою теорію про те що альта буде рости не залежно від BTC Торгую на біржі BingX😍

ETH 10m https://www.tradingview.com/x/tlpbTYKZ/ Завтрашній вечір дасть основний наратив Пілся девіації з нижнього діапазону ренжа отримали агресивний лонговий рух з формуванням неефективності яку ціна вже тестує. Пружина поки зжимається, чекаємо більше інформації Торгую на біржі BingX😍

BTC Дали все ж таки реакцію від круглого числа в 80к, хоча реакція в вигляді відкупу дуже паршива На вихідних протиримають на
BTC Дали все ж таки реакцію від круглого числа в 80к, хоча реакція в вигляді відкупу дуже паршива На вихідних протиримають нас в ренжі або навіть побачимо тест 89к А загальна динаміка поки дуже шортова, і радіти тому що це можливий реверс рано Скоріш за все на наступному тижні продовжать лити ціну Торгую на біржі BingX😍

Ланцюгова реакція + колапс + максимальний страх + відтоки з ETF = чекаю вже сьогодні BTC нижче 74к Торгую на біржі BingX😍
Ланцюгова реакція + колапс + максимальний страх + відтоки з ETF = чекаю вже сьогодні BTC нижче 74к Торгую на біржі BingX😍

BTC Просто на новині Ринок зараз на соплях тримається🩸 Америка ще навіть не відкрилась Торгую на біржі BingX😍
BTC Просто на новині Ринок зараз на соплях тримається🩸 Америка ще навіть не відкрилась Торгую на біржі BingX😍

BackRock знову закинули на Coinbase BTC в загальній сумі на 400млн$ Чекаємо НЮ і новий лой Торгую на біржі BingX😍

Взагалі на ринку формується колапс Крипта стабільно падає Фонди закриваються Золото падає Гроші виходять з усіх сфер Це все дуже сумно Звичайних "трудяг" трейдерів гвалтує цей ринок з ранку до вечора. Ті хто скіпнули торгівлю залишились в плюсі. Ті хто не скіпав роботу будуть мати досвід який потім дозволить їм скіпати такий маркет Торгую на біржі BingX😍

BTC Зараз навіть натяку немає на те що покупці включаються в роботу Зібрали дуже багато ліквідацій (на 1лярд$) і так само баг
+1
BTC Зараз навіть натяку немає на те що покупці включаються в роботу Зібрали дуже багато ліквідацій (на 1лярд$) і так само багато лімітних заявок на купівлю. В той час на споті сітка ліміток і ліквідацій знаходиться в діапазоні 75-70к І судячи з того як ми прошиваємо зони я навіть приблизно не можу сказати в який момент ціна може розвернутись на тест 90к 🫠🫠🫠🫠🫠🫠🫠🫠 Діч на ринку Торгую на біржі BingX😍

BTC 82к в моменті🩸 Як і казав вчора: Капіталізація знизилась на 1/3, будь які продажі або шум навколо BTC будуть давати силь
BTC 82к в моменті🩸 Як і казав вчора: Капіталізація знизилась на 1/3, будь які продажі або шум навколо BTC будуть давати сильну реакцію для ціни

BTC Перша половина дня дає лонговий наратив з заходом обємів на купівлю що в приципі стає гарним аргументом за лонг Друга пол
BTC Перша половина дня дає лонговий наратив з заходом обємів на купівлю що в приципі стає гарним аргументом за лонг Друга половина дня зливає ціну в унітаз на новинах... Скіпати входи на одиничних факторах було гарним рішенням Торгую на біржі BingX😍

З урахуванням того що ринок втратив капіталізації більше ніж 1трлн$ волатильність зараз буде висока при виході будь яких новин, будь то макроекономіка, геополітика, удар по стакану. Тому позиції будуть відкриватись при отриманні хочаб 2-3х факторів які будуть відповідати мої ТС, все інше буде скіпатись Торгую на біржі BingX😍

Repost from N/a
Огляд BTC

BTC BlakRock Залили сьогодні 600млн$ в BTC на біржу Coinbase і технічно били по стакану. В скорому часі це може навести ще бі
BTC BlakRock Залили сьогодні 600млн$ в BTC на біржу Coinbase і технічно били по стакану. В скорому часі це може навести ще більше шуму і ми можемо спокійно побачити BTC біля 80к Торгую на біржі BingX😍

BTC Продавці душать маркетом. Якщо зробимо вчорашній перелой то тоді дорога відкрита до 85к Торгую на біржі BingX😍
BTC Продавці душать маркетом. Якщо зробимо вчорашній перелой то тоді дорога відкрита до 85к Торгую на біржі BingX😍

Бліц Пишіть короткі питання в чат, я буду давати короткі відповіді Трішки поспілкуємось)

BTC Спробую зайти разом з обємами які зараз заходять на купівлю -_- Можливо уже є якась інфа по сьогоднішнім новинами, і марк
BTC Спробую зайти разом з обємами які зараз заходять на купівлю -_- Можливо уже є якась інфа по сьогоднішнім новинами, і маркетоси потихеньку починають набирати Побацим побацим) Все показав на графіку❤️ Не буде 100+реакцій🔥 не буде більше сетапів🔥 Торгую на біржі BingX😍

Repost from N/a
Огляд BTC ETH

Для тих хто періодично просить Forex в коментарях❤️ Також не забувайте за новини А завтра їх достатньо багато Починається вихід даних з моменту початеу шатдауну Торгую на біржі BingX😍

GBP 1H Фунт готовий роздавати гроші Питання тільки в реалізації досягнення таргетів https://www.tradingview.com/x/nDGGtyI0/

Repost from N/a
Огляд BTC ETH