ar
Feedback
Тезер

Тезер

الذهاب إلى القناة على Telegram

🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

إظهار المزيد

📈 نظرة تحليلية على قناة تيليجرام Тезер

تُعد قناة Тезер (@macotezer) في القطاع اللغوي أوكراني لاعباً نشطاً. يضم المجتمع حالياً 14 601 مشتركاً، محتلاً المرتبة 7 648 في فئة العملات المشفرة والمرتبة 4 123 في منطقة أوكرانيا.

📊 مؤشرات الجمهور والحراك

منذ تأسيسه في невідомо، حقق المشروع نمواً سريعاً وجمع 14 601 مشتركاً.

بحسب آخر البيانات بتاريخ 25 يونيو, 2026، تحافظ القناة على نشاط مستقر. خلال آخر 30 يوماً تغيّر عدد الأعضاء بمقدار -192، وفي آخر 24 ساعة بمقدار -4، مع بقاء الوصول العام مرتفعاً.

  • حالة التحقق: غير موثّقة
  • معدل التفاعل (ER): يبلغ متوسط تفاعل الجمهور 10.39‎%. وخلال أول 24 ساعة من النشر يحصد المحتوى عادةً 6.59‎% من ردود الفعل نسبةً إلى إجمالي المشتركين.
  • وصول المنشورات: يحصل كل منشور على متوسط 1 517 مشاهدة. وخلال اليوم الأول يجمع عادةً 963 مشاهدة.
  • التفاعلات والاستجابة: يتفاعل الجمهور بانتظام؛ متوسط التفاعلات لكل منشور يبلغ 12.
  • الاهتمامات الموضوعية: يركز المحتوى على مواضيع رئيسية مثل bitget, крипто, сповіщення, біржа, раунд.

📝 الوصف وسياسة المحتوى

يصف المؤلف القناة بأنها مساحة للتعبير عن الآراء الذاتية:
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

بفضل وتيرة التحديث المرتفعة (أحدث البيانات بتاريخ 26 يونيو, 2026) تحافظ القناة على حداثتها ومستوى وصول مرتفع. وتُظهر التحليلات تفاعلاً نشطاً من الجمهور، ما يجعلها نقطة تأثير مهمة ضمن فئة العملات المشفرة.

14 601
المشتركون
-424 ساعات
-147 أيام
-19230 أيام
أرشيف المشاركات
Всім привіт) Накидайте реакцій а я поки займусь оглядом BTC. В якому форматі сьогодні?
Anonymous voting

BTC1! Ще трішки і СМЕ ГЕП який був сформований ще весною 2025року буде перекрито✅ Торгую нв біржі BingX😍
BTC1! Ще трішки і СМЕ ГЕП який був сформований ще весною 2025року буде перекрито✅ Торгую нв біржі BingX😍

210млн$ ліквідацій шорт позицій І вже практично повна інвалідація даного лонг руху Тай таке🫠 Торгую на біржі BingX😍
210млн$ ліквідацій шорт позицій І вже практично повна інвалідація даного лонг руху Тай таке🫠 Торгую на біржі BingX😍

BTC Як вам качелі??? Торгую на біржі BingX😍
BTC Як вам качелі??? Торгую на біржі BingX😍

BTC 1г імб був повністю прошитий з формуванням BPR зони Тільки при повернені в даний імб і закріпленні над ним можна буде впе
BTC 1г імб був повністю прошитий з формуванням BPR зони Тільки при повернені в даний імб і закріпленні над ним можна буде впевнено лонгувати А поки шорт наратив дуже агресивний Торгую на біржі BingX😍

BTC Після вчорашнього перелою дають сьогодні мінімальну реакцію. Сліди покупців тільки починають зявлятись а тому було б добр
BTC Після вчорашнього перелою дають сьогодні мінімальну реакцію. Сліди покупців тільки починають зявлятись а тому було б добре на тесті нижньої неефективності спробувати зловити лонга. Лімітку на 94.5к з стопом на 92.8к і тейком на 98к В сторону 100к я б поки не сильно цілився. Торгую на біржі BingX😍

Repost from N/a
Маркет бриє всіх Не витримують навіть самі стійкі Артур Хейс продає зараз всю альту в мінус Майкл Бері (той про якого зняли фільм "Гра на пониження") закрив свій фонд, Пряма цитата "Я не знаю як заробляти на цьому ринку"

ETH Чарт для роботи я вам дав) Далі все залежить тільки від вас❤️ Торгую на біржі BingX😍
ETH Чарт для роботи я вам дав) Далі все залежить тільки від вас❤️ Торгую на біржі BingX😍

AVAX Дуже бато шуму останнім часом крутиться біля AVAX Проект дуже стрімко розвивається. Смарт ідея підібрати на спот і гляну
AVAX Дуже бато шуму останнім часом крутиться біля AVAX Проект дуже стрімко розвивається. Смарт ідея підібрати на спот і глянути що з активом зробить 2026рік. Торгую на біржі BingX😍

Шукаємо в команду трейдера алго напрямку https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeGfH2_XaQ2pb43B-G1bNFnnClMRXWONmLGPAMUkaPiWmeMRg/viewform?usp=dialog

Всім привіт) На ринку нічого не змінилось за ніч, і скоріш за все так буде до завтрашнього вечора. Тому пишіть в коменти аналіз якої монети зробити? Або якусь тему відкрити більш детальніше Торгую на біржі BingX😍

BTC Знято пул ліквідності на 95к про який казав в ранковому премаркеті Поки зявляються покупці в маркеті ну і загалом потрібн
BTC Знято пул ліквідності на 95к про який казав в ранковому премаркеті Поки зявляються покупці в маркеті ну і загалом потрібно розуміти що реакція яку ми зараз бачимо це не тому що маркетом відкуповують а тому що ліміти виконались на 95к. Відкритий інтерес до BTC продовжує падати, а відтоки з ETF бють рекорди. В ідеальній картині хочеться побачити: BTC 92-90к ETH 3-2.8к Тоді можна буде про щось говорити, а поки єдина надія для якісного реверсу це новини і активна робота маркетосів Торгую на біржі BingX😍

Йоу, можливо скоро буде запуск ще одного напрямку роботи та створення навколо нього комюніті🔥 Тому голосуйте за напярямок який вам подобається найбільше❤️
Anonymous voting

Repost from N/a
Локальний огляд BTC

Всім привіт Сподіваюсь у вас все добре❤️ Скоро сідаю за аналіз BTC А поки накидайте реакцій🔥

BEAT Ще такий смаколик був для скальпу😍 Торгую на біржі BingX😍
+1
BEAT Ще такий смаколик був для скальпу😍 Торгую на біржі BingX😍

BTC В 18:00 проводив стрім в комюніті і розповів про всі шортові фактори для ціни І уже через годину отримуємо реалізацію всь
BTC В 18:00 проводив стрім в комюніті і розповів про всі шортові фактори для ціни І уже через годину отримуємо реалізацію всього плану🔥 На стрімі також повністю пояснив як я аналізую BTC з технічної сторони. Зберігатись даний стрім не буде, і вже через декілька днів він буде видалений Торг на біржі BingX😍

BTC Іноді до власних дій більше питань ніж відповідей🫠 Поки що картина роботи обємів на маркеті дуже розмита, тому важко ска
BTC Іноді до власних дій більше питань ніж відповідей🫠 Поки що картина роботи обємів на маркеті дуже розмита, тому важко сказати однозначно в якому напрямку більш ймовірний рух, тому продовжую притримуватись старого аналізу з таргетом девіації глобального ренжа з заходом в діапазон 98-96к Торгую на біржі BingX😍

BTC Іноді до власних дій більше питань ніж відповідей🫠 Поки що картина роботи обємів на маркеті дуже розмита, тому важко сказати однозначно в якому напрямку більш ймовірний рух, тому продовжую притримуватись старого аналізу з таргетом девіації глобального ренжа з заходом в діапазон 98-96к Торгую на біржі BingX😍

BTC Літера "Б" - база Ювелірно забрав стоп і погнав далі Ну і ладно Плюс не мінус тому вже добре😣 Торгую на біржі BingX😍
+1
BTC Літера "Б" - база Ювелірно забрав стоп і погнав далі Ну і ладно Плюс не мінус тому вже добре😣 Торгую на біржі BingX😍