fa
Feedback
Тезер

Тезер

رفتن به کانال در Telegram

🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

نمایش بیشتر

📈 تحلیل کانال تلگرام Тезер

کانال Тезер (@macotezer) در بخش زبانی اوکراینی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 14 601 مشترک است و جایگاه 7 648 را در دسته رمزارزها و رتبه 4 123 را در منطقه أوكرانيا دارد.

📊 شاخص‌های مخاطب و پویایی

از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 14 601 مشترک جذب کرده است.

بر اساس آخرین داده‌ها در تاریخ 25 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر -192 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر -4 بوده و همچنان دسترسی گسترده‌ای حفظ شده است.

  • وضعیت تأیید: تأیید نشده
  • نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 10.39% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 6.59% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب می‌کند.
  • دسترسی پست‌ها: هر پست به طور میانگین 1 517 بازدید دریافت می‌کند. در اولین روز معمولاً 963 بازدید جمع‌آوری می‌شود.
  • واکنش‌ها و تعامل: مخاطبان به‌طور فعال حمایت می‌کنند؛ میانگین واکنش به هر پست 12 است.
  • علایق موضوعی: محتوا بر موضوعات کلیدی مانند bitget, крипто, сповіщення, біржа, раунд تمرکز دارد.

📝 توضیح و سیاست محتوایی

نویسنده این فضا را محل بیان دیدگاه‌های شخصی توصیف می‌کند:
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

به لطف به‌روزرسانی‌های پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 26 ژوئن, 2026)، کانال همواره به‌روز و دارای دسترسی بالاست. تحلیل‌ها نشان می‌دهد مخاطبان به‌طور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته رمزارزها تبدیل کرده‌اند.

14 601
مشترکین
-424 ساعت
-147 روز
-19230 روز
آرشیو پست ها
BTC.D Альта доречі дуже гарно трималась на фоні проливу BTC Домінація з початку листопаду знизилась на цілих 3% Що в цілому м
BTC.D Альта доречі дуже гарно трималась на фоні проливу BTC Домінація з початку листопаду знизилась на цілих 3% Що в цілому може підтверджувати мою теорію про те що альта буде рости не залежно від BTC Торгую на біржі BingX😍

ETH 10m https://www.tradingview.com/x/tlpbTYKZ/ Завтрашній вечір дасть основний наратив Пілся девіації з нижнього діапазону ренжа отримали агресивний лонговий рух з формуванням неефективності яку ціна вже тестує. Пружина поки зжимається, чекаємо більше інформації Торгую на біржі BingX😍

BTC Дали все ж таки реакцію від круглого числа в 80к, хоча реакція в вигляді відкупу дуже паршива На вихідних протиримають на
BTC Дали все ж таки реакцію від круглого числа в 80к, хоча реакція в вигляді відкупу дуже паршива На вихідних протиримають нас в ренжі або навіть побачимо тест 89к А загальна динаміка поки дуже шортова, і радіти тому що це можливий реверс рано Скоріш за все на наступному тижні продовжать лити ціну Торгую на біржі BingX😍

Ланцюгова реакція + колапс + максимальний страх + відтоки з ETF = чекаю вже сьогодні BTC нижче 74к Торгую на біржі BingX😍
Ланцюгова реакція + колапс + максимальний страх + відтоки з ETF = чекаю вже сьогодні BTC нижче 74к Торгую на біржі BingX😍

BTC Просто на новині Ринок зараз на соплях тримається🩸 Америка ще навіть не відкрилась Торгую на біржі BingX😍
BTC Просто на новині Ринок зараз на соплях тримається🩸 Америка ще навіть не відкрилась Торгую на біржі BingX😍

BackRock знову закинули на Coinbase BTC в загальній сумі на 400млн$ Чекаємо НЮ і новий лой Торгую на біржі BingX😍

Взагалі на ринку формується колапс Крипта стабільно падає Фонди закриваються Золото падає Гроші виходять з усіх сфер Це все дуже сумно Звичайних "трудяг" трейдерів гвалтує цей ринок з ранку до вечора. Ті хто скіпнули торгівлю залишились в плюсі. Ті хто не скіпав роботу будуть мати досвід який потім дозволить їм скіпати такий маркет Торгую на біржі BingX😍

BTC Зараз навіть натяку немає на те що покупці включаються в роботу Зібрали дуже багато ліквідацій (на 1лярд$) і так само баг
+1
BTC Зараз навіть натяку немає на те що покупці включаються в роботу Зібрали дуже багато ліквідацій (на 1лярд$) і так само багато лімітних заявок на купівлю. В той час на споті сітка ліміток і ліквідацій знаходиться в діапазоні 75-70к І судячи з того як ми прошиваємо зони я навіть приблизно не можу сказати в який момент ціна може розвернутись на тест 90к 🫠🫠🫠🫠🫠🫠🫠🫠 Діч на ринку Торгую на біржі BingX😍

BTC 82к в моменті🩸 Як і казав вчора: Капіталізація знизилась на 1/3, будь які продажі або шум навколо BTC будуть давати силь
BTC 82к в моменті🩸 Як і казав вчора: Капіталізація знизилась на 1/3, будь які продажі або шум навколо BTC будуть давати сильну реакцію для ціни

BTC Перша половина дня дає лонговий наратив з заходом обємів на купівлю що в приципі стає гарним аргументом за лонг Друга пол
BTC Перша половина дня дає лонговий наратив з заходом обємів на купівлю що в приципі стає гарним аргументом за лонг Друга половина дня зливає ціну в унітаз на новинах... Скіпати входи на одиничних факторах було гарним рішенням Торгую на біржі BingX😍

З урахуванням того що ринок втратив капіталізації більше ніж 1трлн$ волатильність зараз буде висока при виході будь яких новин, будь то макроекономіка, геополітика, удар по стакану. Тому позиції будуть відкриватись при отриманні хочаб 2-3х факторів які будуть відповідати мої ТС, все інше буде скіпатись Торгую на біржі BingX😍

Repost from N/a
Огляд BTC

BTC BlakRock Залили сьогодні 600млн$ в BTC на біржу Coinbase і технічно били по стакану. В скорому часі це може навести ще бі
BTC BlakRock Залили сьогодні 600млн$ в BTC на біржу Coinbase і технічно били по стакану. В скорому часі це може навести ще більше шуму і ми можемо спокійно побачити BTC біля 80к Торгую на біржі BingX😍

BTC Продавці душать маркетом. Якщо зробимо вчорашній перелой то тоді дорога відкрита до 85к Торгую на біржі BingX😍
BTC Продавці душать маркетом. Якщо зробимо вчорашній перелой то тоді дорога відкрита до 85к Торгую на біржі BingX😍

Бліц Пишіть короткі питання в чат, я буду давати короткі відповіді Трішки поспілкуємось)

BTC Спробую зайти разом з обємами які зараз заходять на купівлю -_- Можливо уже є якась інфа по сьогоднішнім новинами, і марк
BTC Спробую зайти разом з обємами які зараз заходять на купівлю -_- Можливо уже є якась інфа по сьогоднішнім новинами, і маркетоси потихеньку починають набирати Побацим побацим) Все показав на графіку❤️ Не буде 100+реакцій🔥 не буде більше сетапів🔥 Торгую на біржі BingX😍

Repost from N/a
Огляд BTC ETH

Для тих хто періодично просить Forex в коментарях❤️ Також не забувайте за новини А завтра їх достатньо багато Починається вихід даних з моменту початеу шатдауну Торгую на біржі BingX😍

GBP 1H Фунт готовий роздавати гроші Питання тільки в реалізації досягнення таргетів https://www.tradingview.com/x/nDGGtyI0/

Repost from N/a
Огляд BTC ETH