ar
Feedback
Тезер

Тезер

الذهاب إلى القناة على Telegram

🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

إظهار المزيد

📈 نظرة تحليلية على قناة تيليجرام Тезер

تُعد قناة Тезер (@macotezer) في القطاع اللغوي أوكراني لاعباً نشطاً. يضم المجتمع حالياً 14 608 مشتركاً، محتلاً المرتبة 7 672 في فئة العملات المشفرة والمرتبة 4 123 في منطقة أوكرانيا.

📊 مؤشرات الجمهور والحراك

منذ تأسيسه في невідомо، حقق المشروع نمواً سريعاً وجمع 14 608 مشتركاً.

بحسب آخر البيانات بتاريخ 24 يونيو, 2026، تحافظ القناة على نشاط مستقر. خلال آخر 30 يوماً تغيّر عدد الأعضاء بمقدار -203، وفي آخر 24 ساعة بمقدار 3، مع بقاء الوصول العام مرتفعاً.

  • حالة التحقق: غير موثّقة
  • معدل التفاعل (ER): يبلغ متوسط تفاعل الجمهور 10.36‎%. وخلال أول 24 ساعة من النشر يحصد المحتوى عادةً 6.65‎% من ردود الفعل نسبةً إلى إجمالي المشتركين.
  • وصول المنشورات: يحصل كل منشور على متوسط 1 514 مشاهدة. وخلال اليوم الأول يجمع عادةً 971 مشاهدة.
  • التفاعلات والاستجابة: يتفاعل الجمهور بانتظام؛ متوسط التفاعلات لكل منشور يبلغ 12.
  • الاهتمامات الموضوعية: يركز المحتوى على مواضيع رئيسية مثل bitget, крипто, сповіщення, біржа, раунд.

📝 الوصف وسياسة المحتوى

يصف المؤلف القناة بأنها مساحة للتعبير عن الآراء الذاتية:
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

بفضل وتيرة التحديث المرتفعة (أحدث البيانات بتاريخ 25 يونيو, 2026) تحافظ القناة على حداثتها ومستوى وصول مرتفع. وتُظهر التحليلات تفاعلاً نشطاً من الجمهور، ما يجعلها نقطة تأثير مهمة ضمن فئة العملات المشفرة.

14 608
المشتركون
+324 ساعات
-137 أيام
-20330 أيام
أرشيف المشاركات
EUR Якщо і брати то тільки через злом на 1.16110 і вже далі тягнути вище. По гері я чекаю що намалюють Торгую зі знижкою на B
EUR Якщо і брати то тільки через злом на 1.16110 і вже далі тягнути вище. По гері я чекаю що намалюють Торгую зі знижкою на BitGet

GER40 💩💩💩 Чекаю що дадуть Тепер потрібна нова формація Торгую зі знижкою на BitGet
GER40 💩💩💩 Чекаю що дадуть Тепер потрібна нова формація Торгую зі знижкою на BitGet

GER40 Як і казав Перша інверсія і я в позі Хто також набирав??? Торгую зі знижкою на BitGet
GER40 Як і казав Перша інверсія і я в позі Хто також набирав??? Торгую зі знижкою на BitGet

EUR Тут 4г фвг вже тестанули Залишаєтьс часовик або одразу
EUR Тут 4г фвг вже тестанули Залишаєтьс часовик або одразу

GER40 Такий план і достатньо високий таргет Сетап на скріні При перші же інверсії буду заходити Якщо стопне то буду перезаход
GER40 Такий план і достатньо високий таргет Сетап на скріні При перші же інверсії буду заходити Якщо стопне то буду перезаходити Торгую зі знижкою на BitGet

Йоу Як справи? Я попередньо буду з вами до кінця цього року. Чогось нового і феєричного обіцяти не буду. Як ви вже могли бачити, я в основному спеціалізуюсь на форекс ринку, хоча до цього 6років торгував тільки крипту, але все змінюється і я пішов туди де легше та спокійніше можна заробляти. Змін в подачі інфи не буде, буде все те ж саме: - аналітика фх - сетапи фх - аналітика крипто - дуже рідко сетапи крипто Задавайте питання в коментарях, трішки поспілкуємось

EUR По б/у Верховний лідер Ірану заявив що уран повинен залишатись в Ірані По BTC та ETH тільки хотів написати що очікую зниж
EUR По б/у Верховний лідер Ірану заявив що уран повинен залишатись в Ірані По BTC та ETH тільки хотів написати що очікую зниження але новини вже своє відіграли, та і в приципі є ще куди падати, тому за лонги поки не топлю. На цьому поки все Торгую зі знижкою на BitGet

GR40 Full fix 2rr😋 EUR Стоп в б/у і чекати. Можливо навіть приберу тейк і буду тягнути в 1D fvg Торгую зі знижкою на Bitget
+1
GR40 Full fix 2rr😋 EUR Стоп в б/у і чекати. Можливо навіть приберу тейк і буду тягнути в 1D fvg Торгую зі знижкою на Bitget

Йоу Бачу в коментах є питанря по тому як і де можна торгувати. Наклацайте багато багато реакцій (100+🔥 осилите???😋) І я закину постом всі інструкції та можливо навіть організую стрімчик де все поясню детальніше🍿 Торгую зі знижкою на BitGet

EUR GER40 І погазували вверх❤️ Торгую зі знижкою на BitGet
+1
EUR GER40 І погазували вверх❤️ Торгую зі знижкою на BitGet

EUR Пози в фвг уже тейкнулись Приккколлллл Чекаємо що далі дадуть Торгую зі знижкою на BitGet
+1
EUR Пози в фвг уже тейкнулись Приккколлллл Чекаємо що далі дадуть Торгую зі знижкою на BitGet

EUR GER40 За ними слідкую, і від реакцій на перших зломах буду брати Торгую зі знижкою на BitGet
+1
EUR GER40 За ними слідкую, і від реакцій на перших зломах буду брати Торгую зі знижкою на BitGet

Гудморнінг Як ваші справи? Скоро почнемо роботу) А поки залишайте свої питання в коментарях❤️ Торгую зі знижкою на BitGet

BTC ETH Признавайтесь хто брав від 1г фвг??? Гарна реакція на новинах про мирний план Ірану. Тепер чекаємо щоб цю новину підт
+1
BTC ETH Признавайтесь хто брав від 1г фвг??? Гарна реакція на новинах про мирний план Ірану. Тепер чекаємо щоб цю новину підтримали покупками. Торгую зі знижкою на BitGet

Йоу Там хтось багато грошиків в BTC та ETH заганяє Вигрібають навіть всі продажі Куди закинуть і чи вийде закинути вище поки загадка, але основний таргет це ГЕП по СМЕ BTC, і девіація 4г ренжа по ефірці Торгую зі знижкою на BitGet

GER40 Не гудморнінг💩 Гера і далі цікавий але просто послідкую На крипті можуть бути гарні шорти по діду якщо тестанем СМЕ, а
GER40 Не гудморнінг💩 Гера і далі цікавий але просто послідкую На крипті можуть бути гарні шорти по діду якщо тестанем СМЕ, а по ефірці через девіацію 4г ренжа також шорти можна глянути Поки все Торгую зі знижкою на BitGet

GER40 Гудморнінг💗 Торгую зі знижкою на BitGet
+1
GER40 Гудморнінг💗 Торгую зі знижкою на BitGet

Йоу Як ваші справи? Як вам форекс активність? Чи душа все ж таки ближе до крипти? Буду вдячний якщо дасте фідбек або рекоменації💗

BTC Тут тухляк Ніхто не купує і не продає А ні маркетом а ні лімітками Ціна в 1д фвг і незрозуміло що чекає Тут або хтось по
+1
BTC Тут тухляк Ніхто не купує і не продає А ні маркетом а ні лімітками Ціна в 1д фвг і незрозуміло що чекає Тут або хтось по стакану вдарить або новини, інших варіантів німа, бо навіть нема кого ліквідовувавти. О такі пироги🕺 Якщо є якісь запитання то пишіть в коменти) Всім гарного вечора) Торгую зі знижкою на BitGet

EUR Так і не дали входу((( Крч за сьогодні 2а сетапа пішли по сценарію і обидва без можливості монетизації по моїй тс. Крипту
EUR Так і не дали входу((( Крч за сьогодні 2а сетапа пішли по сценарію і обидва без можливості монетизації по моїй тс. Крипту гляну пізніше❤️ Торгую зі знижкою на BitGet