fa
Feedback
Тезер

Тезер

رفتن به کانال در Telegram

🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

نمایش بیشتر

📈 تحلیل کانال تلگرام Тезер

کانال Тезер (@macotezer) در بخش زبانی اوکراینی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 14 608 مشترک است و جایگاه 7 683 را در دسته رمزارزها و رتبه 4 116 را در منطقه أوكرانيا دارد.

📊 شاخص‌های مخاطب و پویایی

از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 14 608 مشترک جذب کرده است.

بر اساس آخرین داده‌ها در تاریخ 22 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر -222 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر -9 بوده و همچنان دسترسی گسترده‌ای حفظ شده است.

  • وضعیت تأیید: تأیید نشده
  • نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 10.46% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 6.53% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب می‌کند.
  • دسترسی پست‌ها: هر پست به طور میانگین 1 529 بازدید دریافت می‌کند. در اولین روز معمولاً 954 بازدید جمع‌آوری می‌شود.
  • واکنش‌ها و تعامل: مخاطبان به‌طور فعال حمایت می‌کنند؛ میانگین واکنش به هر پست 13 است.
  • علایق موضوعی: محتوا بر موضوعات کلیدی مانند bitget, крипто, сповіщення, біржа, раунд تمرکز دارد.

📝 توضیح و سیاست محتوایی

نویسنده این فضا را محل بیان دیدگاه‌های شخصی توصیف می‌کند:
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

به لطف به‌روزرسانی‌های پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 23 ژوئن, 2026)، کانال همواره به‌روز و دارای دسترسی بالاست. تحلیل‌ها نشان می‌دهد مخاطبان به‌طور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته رمزارزها تبدیل کرده‌اند.

14 608
مشترکین
-924 ساعت
-187 روز
-22230 روز
آرشیو پست ها
GR40 Full fix 2rr😋 EUR Стоп в б/у і чекати. Можливо навіть приберу тейк і буду тягнути в 1D fvg Торгую зі знижкою на Bitget
+1
GR40 Full fix 2rr😋 EUR Стоп в б/у і чекати. Можливо навіть приберу тейк і буду тягнути в 1D fvg Торгую зі знижкою на Bitget

Йоу Бачу в коментах є питанря по тому як і де можна торгувати. Наклацайте багато багато реакцій (100+🔥 осилите???😋) І я закину постом всі інструкції та можливо навіть організую стрімчик де все поясню детальніше🍿 Торгую зі знижкою на BitGet

EUR GER40 І погазували вверх❤️ Торгую зі знижкою на BitGet
+1
EUR GER40 І погазували вверх❤️ Торгую зі знижкою на BitGet

EUR Пози в фвг уже тейкнулись Приккколлллл Чекаємо що далі дадуть Торгую зі знижкою на BitGet
+1
EUR Пози в фвг уже тейкнулись Приккколлллл Чекаємо що далі дадуть Торгую зі знижкою на BitGet

EUR GER40 За ними слідкую, і від реакцій на перших зломах буду брати Торгую зі знижкою на BitGet
+1
EUR GER40 За ними слідкую, і від реакцій на перших зломах буду брати Торгую зі знижкою на BitGet

Гудморнінг Як ваші справи? Скоро почнемо роботу) А поки залишайте свої питання в коментарях❤️ Торгую зі знижкою на BitGet

BTC ETH Признавайтесь хто брав від 1г фвг??? Гарна реакція на новинах про мирний план Ірану. Тепер чекаємо щоб цю новину підт
+1
BTC ETH Признавайтесь хто брав від 1г фвг??? Гарна реакція на новинах про мирний план Ірану. Тепер чекаємо щоб цю новину підтримали покупками. Торгую зі знижкою на BitGet

Йоу Там хтось багато грошиків в BTC та ETH заганяє Вигрібають навіть всі продажі Куди закинуть і чи вийде закинути вище поки загадка, але основний таргет це ГЕП по СМЕ BTC, і девіація 4г ренжа по ефірці Торгую зі знижкою на BitGet

GER40 Не гудморнінг💩 Гера і далі цікавий але просто послідкую На крипті можуть бути гарні шорти по діду якщо тестанем СМЕ, а
GER40 Не гудморнінг💩 Гера і далі цікавий але просто послідкую На крипті можуть бути гарні шорти по діду якщо тестанем СМЕ, а по ефірці через девіацію 4г ренжа також шорти можна глянути Поки все Торгую зі знижкою на BitGet

GER40 Гудморнінг💗 Торгую зі знижкою на BitGet
+1
GER40 Гудморнінг💗 Торгую зі знижкою на BitGet

Йоу Як ваші справи? Як вам форекс активність? Чи душа все ж таки ближе до крипти? Буду вдячний якщо дасте фідбек або рекоменації💗

BTC Тут тухляк Ніхто не купує і не продає А ні маркетом а ні лімітками Ціна в 1д фвг і незрозуміло що чекає Тут або хтось по
+1
BTC Тут тухляк Ніхто не купує і не продає А ні маркетом а ні лімітками Ціна в 1д фвг і незрозуміло що чекає Тут або хтось по стакану вдарить або новини, інших варіантів німа, бо навіть нема кого ліквідовувавти. О такі пироги🕺 Якщо є якісь запитання то пишіть в коменти) Всім гарного вечора) Торгую зі знижкою на BitGet

EUR Так і не дали входу((( Крч за сьогодні 2а сетапа пішли по сценарію і обидва без можливості монетизації по моїй тс. Крипту
EUR Так і не дали входу((( Крч за сьогодні 2а сетапа пішли по сценарію і обидва без можливості монетизації по моїй тс. Крипту гляну пізніше❤️ Торгую зі знижкою на BitGet

GER4 💩💩💩 От рілл просто з сессією не фортануло Торгую зі знижкою на BitGet
GER4 💩💩💩 От рілл просто з сессією не фортануло Торгую зі знижкою на BitGet

EUR🫳 Тільки вхід треба знайти

Ger40 Не в мою сессію((( Але відпрацювання ідеальне Торгую зі знижкою на BitGet
Ger40 Не в мою сессію((( Але відпрацювання ідеальне Торгую зі знижкою на BitGet

GM GER40 Очікую теж саме що і вчора Торгую зі знижкою на BitGet
GM GER40 Очікую теж саме що і вчора Торгую зі знижкою на BitGet

EUR 6r залітає на базу Всім гарного дня) Побачимось завтра якщо сьогодні нічого цікавого не буде, бо і так уже багато постів
EUR 6r залітає на базу Всім гарного дня) Побачимось завтра якщо сьогодні нічого цікавого не буде, бо і так уже багато постів за сьогодні Цьом❤️ Торгую зі знижкою на BitGet

EUR На 5м зломі від 1г фвг + рейду лікви набирав, а на новинах погнали Колись я гарно почну описувати позиції, але то буде ко
+1
EUR На 5м зломі від 1г фвг + рейду лікви набирав, а на новинах погнали Колись я гарно почну описувати позиції, але то буде колись... А якби ви задавали більше питань в коментах/чаті то я б уже давно показав набрану позицію. А так саму логіку я показував раніше Торгую зі знижкою на BitGet

EUR Якщо буде закірплення вище 15м фвг то можна попрацювати, таргет показав А так стб + оф, поки локально лонги Торгую зі зни
EUR Якщо буде закірплення вище 15м фвг то можна попрацювати, таргет показав А так стб + оф, поки локально лонги Торгую зі знижкою на BitGet