ch
Feedback
Тезер

Тезер

前往频道在 Telegram

🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

显示更多

📈 Telegram 频道 Тезер 的分析概览

频道 Тезер (@macotezer) 乌克兰语 语言赛道中的 是活跃参与者。目前社区聚集了 14 608 名订阅者,在 加密货币 类别中位列第 7 683,并在 乌克兰 地区排名第 4 116

📊 受众指标与增长动态

невідомо 创建以来,项目保持高速增长,吸引了 14 608 名订阅者。

根据 22 六月, 2026 的最新数据,频道保持稳定运转。过去 30 天订阅人数变化为 -222,过去 24 小时变化为 -9,整体触达仍然可观。

  • 认证状态: 未认证
  • 互动率 (ER): 平均受众互动率为 10.46%。内容发布后 24 小时内通常能获得 6.53% 的反应,占订阅者总量。
  • 帖子覆盖: 每篇帖子平均可获得 1 529 次浏览,首日通常累积 954 次浏览。
  • 互动与反馈: 受众积极参与,单帖平均反应数为 13
  • 主题关注点: 内容集中在 bitget, крипто, сповіщення, біржа, раунд 等核心主题上。

📝 描述与内容策略

作者将该频道定位为表达主观观点的平台:
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

凭借高频更新(最新数据采集于 23 六月, 2026),频道始终保持新鲜度与高覆盖。分析显示受众积极互动,使其成为 加密货币 类别中的关键影响点。

14 608
订阅者
-924 小时
-187
-22230
帖子存档
GR40 Full fix 2rr😋 EUR Стоп в б/у і чекати. Можливо навіть приберу тейк і буду тягнути в 1D fvg Торгую зі знижкою на Bitget
+1
GR40 Full fix 2rr😋 EUR Стоп в б/у і чекати. Можливо навіть приберу тейк і буду тягнути в 1D fvg Торгую зі знижкою на Bitget

Йоу Бачу в коментах є питанря по тому як і де можна торгувати. Наклацайте багато багато реакцій (100+🔥 осилите???😋) І я закину постом всі інструкції та можливо навіть організую стрімчик де все поясню детальніше🍿 Торгую зі знижкою на BitGet

EUR GER40 І погазували вверх❤️ Торгую зі знижкою на BitGet
+1
EUR GER40 І погазували вверх❤️ Торгую зі знижкою на BitGet

EUR Пози в фвг уже тейкнулись Приккколлллл Чекаємо що далі дадуть Торгую зі знижкою на BitGet
+1
EUR Пози в фвг уже тейкнулись Приккколлллл Чекаємо що далі дадуть Торгую зі знижкою на BitGet

EUR GER40 За ними слідкую, і від реакцій на перших зломах буду брати Торгую зі знижкою на BitGet
+1
EUR GER40 За ними слідкую, і від реакцій на перших зломах буду брати Торгую зі знижкою на BitGet

Гудморнінг Як ваші справи? Скоро почнемо роботу) А поки залишайте свої питання в коментарях❤️ Торгую зі знижкою на BitGet

BTC ETH Признавайтесь хто брав від 1г фвг??? Гарна реакція на новинах про мирний план Ірану. Тепер чекаємо щоб цю новину підт
+1
BTC ETH Признавайтесь хто брав від 1г фвг??? Гарна реакція на новинах про мирний план Ірану. Тепер чекаємо щоб цю новину підтримали покупками. Торгую зі знижкою на BitGet

Йоу Там хтось багато грошиків в BTC та ETH заганяє Вигрібають навіть всі продажі Куди закинуть і чи вийде закинути вище поки загадка, але основний таргет це ГЕП по СМЕ BTC, і девіація 4г ренжа по ефірці Торгую зі знижкою на BitGet

GER40 Не гудморнінг💩 Гера і далі цікавий але просто послідкую На крипті можуть бути гарні шорти по діду якщо тестанем СМЕ, а
GER40 Не гудморнінг💩 Гера і далі цікавий але просто послідкую На крипті можуть бути гарні шорти по діду якщо тестанем СМЕ, а по ефірці через девіацію 4г ренжа також шорти можна глянути Поки все Торгую зі знижкою на BitGet

GER40 Гудморнінг💗 Торгую зі знижкою на BitGet
+1
GER40 Гудморнінг💗 Торгую зі знижкою на BitGet

Йоу Як ваші справи? Як вам форекс активність? Чи душа все ж таки ближе до крипти? Буду вдячний якщо дасте фідбек або рекоменації💗

BTC Тут тухляк Ніхто не купує і не продає А ні маркетом а ні лімітками Ціна в 1д фвг і незрозуміло що чекає Тут або хтось по
+1
BTC Тут тухляк Ніхто не купує і не продає А ні маркетом а ні лімітками Ціна в 1д фвг і незрозуміло що чекає Тут або хтось по стакану вдарить або новини, інших варіантів німа, бо навіть нема кого ліквідовувавти. О такі пироги🕺 Якщо є якісь запитання то пишіть в коменти) Всім гарного вечора) Торгую зі знижкою на BitGet

EUR Так і не дали входу((( Крч за сьогодні 2а сетапа пішли по сценарію і обидва без можливості монетизації по моїй тс. Крипту
EUR Так і не дали входу((( Крч за сьогодні 2а сетапа пішли по сценарію і обидва без можливості монетизації по моїй тс. Крипту гляну пізніше❤️ Торгую зі знижкою на BitGet

GER4 💩💩💩 От рілл просто з сессією не фортануло Торгую зі знижкою на BitGet
GER4 💩💩💩 От рілл просто з сессією не фортануло Торгую зі знижкою на BitGet

EUR🫳 Тільки вхід треба знайти

Ger40 Не в мою сессію((( Але відпрацювання ідеальне Торгую зі знижкою на BitGet
Ger40 Не в мою сессію((( Але відпрацювання ідеальне Торгую зі знижкою на BitGet

GM GER40 Очікую теж саме що і вчора Торгую зі знижкою на BitGet
GM GER40 Очікую теж саме що і вчора Торгую зі знижкою на BitGet

EUR 6r залітає на базу Всім гарного дня) Побачимось завтра якщо сьогодні нічого цікавого не буде, бо і так уже багато постів
EUR 6r залітає на базу Всім гарного дня) Побачимось завтра якщо сьогодні нічого цікавого не буде, бо і так уже багато постів за сьогодні Цьом❤️ Торгую зі знижкою на BitGet

EUR На 5м зломі від 1г фвг + рейду лікви набирав, а на новинах погнали Колись я гарно почну описувати позиції, але то буде ко
+1
EUR На 5м зломі від 1г фвг + рейду лікви набирав, а на новинах погнали Колись я гарно почну описувати позиції, але то буде колись... А якби ви задавали більше питань в коментах/чаті то я б уже давно показав набрану позицію. А так саму логіку я показував раніше Торгую зі знижкою на BitGet

EUR Якщо буде закірплення вище 15м фвг то можна попрацювати, таргет показав А так стб + оф, поки локально лонги Торгую зі зни
EUR Якщо буде закірплення вище 15м фвг то можна попрацювати, таргет показав А так стб + оф, поки локально лонги Торгую зі знижкою на BitGet