uz
Feedback
Український СаТаНа

Український СаТаНа

Kanalga Telegram’da o‘tish

Шітпост, сатанячі пікчі, огляди на енергоси і звичайно ж пізжені меми... Чатик - https://t.me/+mrQ9c2wOoaZhODEy Шукайте приколи по тегам: #сатаняче - авторські #сатанячі_вайби - даркові пікчі #енергохарчування - про енергоси #роцкове - про важку музику

Ko'proq ko'rsatish
220
Obunachilar
Ma'lumot yo'q24 soatlar
-67 kunlar
Ma'lumot yo'q30 kunlar
Postlar arxiv
Новеньке #енергохарчування Редбул лимон🍋 Цукру - 0г Кофеїну - 32мг на 100мл 🍋 Дійсно достойний напій з напевно самим натура
+1
Новеньке #енергохарчування Редбул лимон🍋 Цукру - 0г Кофеїну - 32мг на 100мл 🍋 Дійсно достойний напій з напевно самим натуральним лимонним смаком, що я пробував. Не так як у інших тупо смак доместоса 🍋 Дуже імпонує кислинка, та освіжаючий ефект, якщо пити холодним. Смачно. 🍋 Є але, це добре відомий нам післясмак цукрозамінника. Наче мінус, але лимон + цукрозамінник = смак білого монстра. Дійсно скажу, що схожість приблизно 50-60% 🍋 Загалом - рекомедую!

+2
Ну і сама Металіка, оф корс🤟🏼 Тут толпа вже трохи живіша, нарешті дочекались їх. Це був разйоб, але якщо прям доїбатись, то не зіграли мою улюблену From whom the bell tolls((

Пантерка по розкладу

Преміум підписка на СаТаНу, сьогодні в програмі Avatar

Repost from N/a

Доробили, перша татуха. Буде ще😈 Якщо думаєте бити горор чи якусь графіку то рекомендую майстриню https://www.instagram.com/p/DZuc7hCoHpQ/

Repost from STERNENKO
+5
Москва, зона проведення СВО. 2026 рік. По плану🐵

Блять календарик щось знав:
Блять календарик щось знав: