es
Feedback
Український СаТаНа

Український СаТаНа

Ir al canal en Telegram

Шітпост, сатанячі пікчі, огляди на енергоси і звичайно ж пізжені меми... Чатик - https://t.me/+mrQ9c2wOoaZhODEy Шукайте приколи по тегам: #сатаняче - авторські #сатанячі_вайби - даркові пікчі #енергохарчування - про енергоси #роцкове - про важку музику

Mostrar más
220
Suscriptores
Sin datos24 horas
-67 días
Sin datos30 días
Archivo de publicaciones
Новеньке #енергохарчування Редбул лимон🍋 Цукру - 0г Кофеїну - 32мг на 100мл 🍋 Дійсно достойний напій з напевно самим натура
+1
Новеньке #енергохарчування Редбул лимон🍋 Цукру - 0г Кофеїну - 32мг на 100мл 🍋 Дійсно достойний напій з напевно самим натуральним лимонним смаком, що я пробував. Не так як у інших тупо смак доместоса 🍋 Дуже імпонує кислинка, та освіжаючий ефект, якщо пити холодним. Смачно. 🍋 Є але, це добре відомий нам післясмак цукрозамінника. Наче мінус, але лимон + цукрозамінник = смак білого монстра. Дійсно скажу, що схожість приблизно 50-60% 🍋 Загалом - рекомедую!

+2
Ну і сама Металіка, оф корс🤟🏼 Тут толпа вже трохи живіша, нарешті дочекались їх. Це був разйоб, але якщо прям доїбатись, то не зіграли мою улюблену From whom the bell tolls((

Пантерка по розкладу

Преміум підписка на СаТаНу, сьогодні в програмі Avatar

Repost from N/a

Доробили, перша татуха. Буде ще😈 Якщо думаєте бити горор чи якусь графіку то рекомендую майстриню https://www.instagram.com/p/DZuc7hCoHpQ/

Repost from STERNENKO
+5
Москва, зона проведення СВО. 2026 рік. По плану🐵

Блять календарик щось знав:
Блять календарик щось знав: